Magija zvana Harry Potter
Prikaz rezultata 1 do 11 od ukupno 11
  1. #1

    Magija zvana Harry Potter


    Peti nastavak serijala filmova o mladom čarobnjaku Hariju Poteru svoju svetsku premijeru imaće 28. juna 2007. godine u Tokiju.



    Glavni glumac filma Denijel Redklif (Daniel Radcliffe), koji tumači lik Harija Potera, prisustvovaće premijeri filma Hari Poter i red Feniksau Tokiju.

    Ostvarenje Hari Poter i red Feniksa, koje predstavlja peti nastavak filmskog serijala baziranog na knjizi J.K. Rouling, svoju premijeru u Londonu imaće 3. jula a odmah potom i u Los Anđelesu 8. jula 2007. godine.

    Tvorci filma Hari Poter i red Feniksa, kompanija Warner Bros. pridružila se velikom broju američkih filmskih kompanija koje su za svetske premijere svojih najvećih hitova izabrali Japan.

    Film o Hariju Poteru svoju premijeru u Japanu će imati odmah nakon filma Spajdermen 3koji je svoje premijerno prikazivanje imao u aprilu 2007. godine.

    Američki studiji su poslednjih godina počeli da internacionalnom tržištu poklanjaju mnogo veću pažnju zbog povećanih zarada njihovih filmova koje po nekoliko puta premašuju zaradu na domaćem terenu.

    Film Hari Poter i red Feniksau beogradskim bioskopima doživeće premijeru 12. jula.
    Izvor: B92

    Bez obzira koliko nekome neozbiljno or bezveze delovali ovakvi filmovi (ili knjige), ja i ovaj deo jedva čekam da pogledam Pottera nikad dosta!

    Da li volite Harija Potera, da li ste gledali filmove (čitali knjige), koji vam je deo najbolji?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Magija zvana Harry Potter

    Gledala sam tri dela, knjige nisam citala niti mi pada na pamet to da uradim
    Po meni filmovi su jako dosadni... Reklame na tv-u te nateraju da pomislis da je film strava, da jednostavno moras da ga pogledas... A kada ga konacno odgledas, razocaras se. Barem je meni tako bilo. Po meni lose su uradjeni, jako se dize prasina oko njih, a u stvari su... Samo dobro sredstvo za uspavljivanje
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  3. #3

    Odgovor: Magija zvana Harry Potter

    obozavam

    prvi deo sam gledala pa sam,tada, ostale tri knjige procitala jer me JEL razdushevio film

    a onda sam kako je koji sniman gledala i filmove... mada cetvrti nisam odgledala...

    a ovaj peti nisam citala ali ne sumnjam da ce mi se svidi...
    ja volim te ciribu-ciriba filmove...i ja jesam dete...

    Ubica mekog srca.

  4. #4

    Odgovor: Magija zvana Harry Potter

    uuu trejler izgleda odlicno... jedva cekam da pogledam film

    naravno da sam gledao sve djelove ove magije... i nekako mi tesko da izdvojim koji mi se najvise dopao... knjige, nazalost, nisam citao... al se zato nasla cesto upakovana u mojim poklonima drugim
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  5. #5

    Odgovor: Magija zvana Harry Potter

    Stiže i 6-i deo

    "Hari Poter i polukrvni princ"


    Šesti deo čuvenog serijala o mladom čarobnjaku i avanturama u Hogvortsu, školi magije i čarobnjastva, "Hari Poter i polukrvni princ" premijerno će biti prikazan 16. jula 2009. godine.

    U filmu "Hari Poter i Polukrvni Princ" dok Hari započinje šestu godinu u Hogvortsu, Lord Voldemor širi haos po Britaniji, i pritisak da ga pobedi postaje sve jači.

    Koristeći staru Knjigu napitaka koja je prethodno pripadala polukrvnom princu Hari je u stanju da poveća svoje znanje magije i da se pripremi za bitku. Međutim, prethodno mora da pomogne Dambldoru da otkrije tajnu Voldemorove potrage za besmrtnošću – lokaciju Horkruksa. Ali potraga za Horkruksima i bitka koja usledi u Hogvortsu imaju tragičan ishod – i navode Harija da veruje da on mora da pođe sam da savlada Mračnog Gospodara.

    Kao i u prethodnom filmu, režija je poverena Dejvidu Jejtsu a glavne uloge tumače Danijel Redklif, Rupert Grin, Ema Votson, Helena Bonam Karter, Dejvid Bredli, Majkl Gambon, Robi Koltrejn, Megi Smit i drugi.

    Mondo

    http://harrypotter.warnerbros.co.uk/site/
    Poruku je izmenio silvia, 25.11.2008 u 09:38
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  6. #6

    Odgovor: Magija zvana Harry Potter

    ja cu samo za Dnevnik da izjavim da su knjige mnogo bolje i upecatljivije, ali to je stvar ukusa
    koliko znam, 6. deo je trebao da se prikazuje vec sad, odnosno, premijeru je trebao da ima mislim 21. novembra, ali su odlozili zbog dorade filma.. a ustvari, kako citam na forumima, premestili premijeru zbog filma "Twilight" da, bas onaj sto je swbislav rekao da je njeSra..
    u svakom slucaju, filmove sam odgledala sve, iz prvog maha sa podozrenjem, a sasvim razumeh tek kad sam procitala knjige.. iz filmova se toliko toga izbacuje.. da mi za neke delove nije jasno kako ce biti prikazani u 6. delu, ali ae da vidimo..
    i da, jeddddddva cekam
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #7

    Odgovor: Magija zvana Harry Potter

    Slazem se sa ovom zabom ispod

  8. #8

    Odgovor: Magija zvana Harry Potter

    obozavam Harija - sve sam delove gledala, i jedva cekam 6. deo!!!

    narocito mi se svidja kod ovog filmskog serijala to sto glavni glumci stvarno pocinju kao deca i onda odrastaju iz godine u godinu... likovi su sve kompleksniji... radnja sve vise i vise ide ka svom vrhuncu i ka raspletu... mislim da je (ako ni po cemu drugom) po tome ovaj serijal jedinstven, sto gledaoci zaista imaju utisak da prate zivot tog sveta i njegovih likova u svim njegovim promenama i krivudanjima... ni "pravi" zivot nije nikad isti, uvek se nesto menja, ljudi se menjaju - a narocito deca u toj dobi - odrastaju... to su sve uspeli da prikazu kroz ove filmove o Hariju Poteru
    Tiger Facts:
    1. Tigrovi su macke koje obozavaju kupanje.
    2. Tigrove pruge su jedinstvene kao otisci prstiju.

  9. #9

    Odgovor: Magija zvana Harry Potter

    HARRY POTTER je film koji je postavio nove granice fantastike, fantazije i avanture i samo cu reci da mi je zao sto se nije pojavio kada sam bio klinac jer deca obozavju carolije i svet magije ali i sada uzivam u svim delovima pomenutog filma (odgledao sam sve delove).

  10. #10

    Odgovor: Magija zvana Harry Potter

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Izvor: B92

    Bez obzira koliko nekome neozbiljno or bezveze delovali ovakvi filmovi (ili knjige), ja i ovaj deo jedva čekam da pogledam Pottera nikad dosta!

    Da li volite Harija Potera, da li ste gledali filmove (čitali knjige), koji vam je deo najbolji?
    Ja obožavam Harry Potter-a i imam sve delove knjiga,samo što su mi filmovi sve manje zanimljivi.

  11. #11

    Odgovor: Magija zvana Harry Potter

    Ljubi je zabac

    Trebao je i sesti deo biti uradjen u dva dela zbog obuhvacenosti dela ali dobro.. Jedino je jebeno sto bi onda glumci imali po 20+ godina, kao sto imaju i sada, a tek treba da se rade dva filma. Ono sto mi se ne dopada sto ce ta dva dela biti predata u ruke onome koji je napravio najgluplji deo od svih snimljenih.
    Krek, krek.. Ne gudra

Slične teme

  1. Gnjavaža zvana brijanje
    Autor swba u forumu Muška kafana
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 15.01.2016, 16:20
  2. Neman zvana pauk
    Autor swba u forumu Auto-moto
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 03.07.2012, 21:53
  3. Bolest zvana zavisnost
    Autor lado u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 17.10.2009, 19:57
  4. Magija
    Autor Apolonija u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 20.05.2008, 20:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •