Kako lecite i prebrodite tugu? - Strana 8
Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 678
Prikaz rezultata 106 do 116 od ukupno 116
  1. #106

    Odgovor: Kako lecite i prebrodite tugu?

    Tako što mi postane muka od te tuge, razbesnim se sama na sebe jer shvatim konačno da niko, niko nije vredan toga. I neću više da sam tužna. Neću i tačka

  2. #107

    Odgovor: Kako lecite i prebrodite tugu?

    ...alkoholom...
    Poruku je izmenio bellissima, 30.12.2009 u 21:54
    ...hell ain't a bad place to be......

  3. #108

    Odgovor: Kako lecite i prebrodite tugu?

    Ja ne piiiiiijeeeem da ga preboliiiim
    Pijem da prezivim jer me vise ne voliiiiiiiiiii
    neunistiva zlojebaba!

  4. #109

    Odgovor: Kako lecite i prebrodite tugu?

    nikako
    Eto, sad ce dobiti kompleks...

  5. #110

    Odgovor: Kako lecite i prebrodite tugu?

    Nekad bih se i napila.. ...pa mi onda loše danima...sada više ne...sačekam talas, pa ili me poklopi, ili ga prebrodim.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  6. #111

    Odgovor: Kako lecite i prebrodite tugu?

    Niti je lečim, niti to želim.
    "Bogu božije, caru carevo" .
    Umem jako dugo da "konzervišem" svoja osećanja i zato neke "cake" da bih "lečio" mi deluju kao obmana...a time se ne bavim nikada. Ako boli...onda neka boli junački . Verovatno je vredelo .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #112

    Odgovor: Kako lecite i prebrodite tugu?

    Uvek se nadje nachin.
    Ja eto smaram ljude po netu...kuckam besmislene postove...loopetam...shooketam...laprdam...kad sam najtuzhnija onda posebno kakam, za medalju...
    Nekad popijem dve chashe bilo kakvog shpiritusa i oshopam se k'o peach*a...
    A nekad vala sednem pa plachem li plachem...pa mi sve bude zhao mene pa plachem josh vishe. Pa da. Plachi baba manje cesh pishkiti...
    Ako. Valja se. Samo ne chesto...da ne bi preshlo u naviku.

    Ma ne znam, shta znam...dizhe me kad se ljudi oko mene smeju...a imam tu ludu srecu i deda Todorove gene...blentava sam po difoltu te su moji ljudi chesto nasmejani.
    A to shto su klovnovi najtuzhniji ljudi...koga bole brige? Shalji dalje ne vracaj.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #113

    Odgovor: Kako lecite i prebrodite tugu?

    Buljim u prazno (kada mogu i kada nema nikog oko mene).
    Tada mi prija samoca, prija mi tisina.
    Tada mi smetaju (suvisni) ljudi. Ne idem cak ni u grad danima da ne bih gledala ljude.
    Izolujem se maximalno.
    Pustam u "moj svet" samo odabrane. Oni koji znaju cutati sa mnom. Oni koji i u takvim situacijama znaju, umeju da me nasmeju.
    Cesto aktiviram moj unutrasnji vremeplov i preselim se u neke prosle dane, situacije...
    Cesto lutam po hodnicima proslosti koji imaju materijalni trag. Tada sam u svom svetu...
    Tada zivim neke "druge dane".
    Tada mi je (na trenutak) lepo.
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #114

    Odgovor: Kako lecite i prebrodite tugu?

    nekad ne pomaze nista.
    neke tuge nikad ne prolaze.
    pogled prazan
    i osmeh lazan....
    a noci su moje, kad mi se opet vrati
    i borim se sa njom... i nece da ode
    evo ima skoro dve godine....


  10. #115

    Odgovor: Kako lecite i prebrodite tugu?

    Verujem da kako postoje različite vrste ljubavi, tako postoje i različite vrste tuge.
    I doživela sam ih razne, neke nosim zauvek, i uvek će tako da bude dok god koračam ovom planetom jer nisu bile sreća kada je najviše trebalo da mi budu. Neke tuge uspevam da isplačem, i kao da se bol smanjuje svakom suzom puštenom niz obraz dok na krevetu ležim u fetalnom položaju. A postoje i one tuge koje prosto to moraju da budu, tugu kada neko tebi blizak napusti ovaj svet, e onda se tuga ne leči i ne odlazi nikada, vreme ne leči u tom slučaju, tada samo naučimo da živimo sa tom tugom.
    kome smeta nek' eta

  11. #116

    Odgovor: Kako lecite i prebrodite tugu?

    Patim ja tiho, u sebi, jer vreme poklopi ruzne stvari, onako zive ti ostanu samo lepe scene, a ako ih dozivas, ako ih mislima i srcem prozivljavas ponovo, sebi samo nove oziljke pravis. I povredjujes se na starim ranama. I to traje, krace ili duze... ili zavisi koliko je suncan dan...
    I kutiju sa uspomenama cuvam... A kad dodje momenat da ja iz svog zivota brisem proslost... onda cepam...i slike, i papire, i poklone, i svakojake gluposti, sve sto je u kutiji... Svakoj sitnici kazem ponesto sto njemu nisam mogla. I tad znam da sam prebolela...Tako zavrsavam price i na njih stavljam tacku. Nema nazad.
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 678

Slične teme

  1. Kako krešete?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 11:30
  2. Kako ste otišli?
    Autor euridika u forumu Dijaspora
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 18.04.2015, 13:29
  3. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 17:28
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 14:35
  5. Kako učite?
    Autor Aca1983 u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 11.09.2010, 12:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •