Glavobolja - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 21 od ukupno 21

Tema: Glavobolja

  1. #16

    Odgovor: Glavobolja

    E ovo je prava tema za mene u ovom momentu...nisam oka sklopila od ove uzasne glavobolje...tablete izbegavam,jer mi nikad ne pomognu...cutim,trpim,povracam,...
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  2. #17

    Odgovor: Glavobolja

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    E ovo je prava tema za mene u ovom momentu...nisam oka sklopila od ove uzasne glavobolje...tablete izbegavam,jer mi nikad ne pomognu...cutim,trpim,povracam,...
    Nije baš da trpim,patim od hronične migrene i što kaže BoginjaMarija povraćam od bolova i još mi smeta svetlo, buka.Uh!
    Pomažem sebi kako znam i umem jer u suprotnom traje i po 4-5 dana, da umrem.
    Uglavnom popijem kafetin,legnem u mračnu sobu i zakačim na vrata"NE DIRAJ ME!UJEDAM!"

  3. #18

    Odgovor: Glavobolja

    Najbolji lek za glavobolju je nadaleko cuveni "Šakomicin"...upotreba jednostavna...jer bitno je utvrditi uzrok..a nas narod lepo kaze..." i zub boli kad je...".....šala...

  4. #19

    Odgovor: Glavobolja

    Imam je samo ako sam neispavana....onda je bolje da me nista ne pitate,da mi se obracete ili se nesto nedo Bog segacite samnom jer tad neodgovaram za svoje postupke.....
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  5. #20

    Odgovor: Glavobolja

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    Najbolji lek za glavobolju je nadaleko cuveni "Šakomicin"...upotreba jednostavna...jer bitno je utvrditi uzrok..a nas narod lepo kaze..." i zub boli kad je...".....šala...
    Kod nekih i nije šala. Zapravo, najčešće sam ovo objašnjenje uzroka glavobolje čula upravo od onih koji znaju kako boli šupalj zub (i još štošta šuplje).

    Glavobolju imam redovno. I nije posledica šupljina u nekim delovima tela.
    Tokom godina sam već naučila da je prepoznam kada dolazi i da bar pokušam da sprečim one nesnosne bolove.
    Mislim da je upravo najgora ona jesenja koja te kljuca danima.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  6. #21

    Odgovor: Glavobolja

    Dok sam bio ukrcan na brodu, patio sam jedno vreme od glavobolje. I to kakve. Kada bi nastupila, mislio sam da će bar jedno oko da mi iscuri. Njome bi bih bio potpunoparalisan. Nisam mogao ni da radim (budem u smeni) ni da stojim, ma ništa nisam mogao. I već ranije pominjani radiotelegrafista mi je jedno jutro za obedom rekao:
    - Moli, Isukrsta ti, oli ti patiš od sinusa?
    Ja sam odgovorio da nemam pojma i da nisam nikada imao problema sa time, a tada nisam bio baš ni siguran 100 % šta su to sinusi...

    Prvi boravak u luci sam iskoristio da posetim lečnika. I,naravno, Ante je bio u pravu. Sinusi, nego šta. Katastrofa. Zakažu meni i opracijun u devetom mesecu. Vratim se ja na brod (bio je april mesec,ili možda već maj) i kažem ja Anti da je pogodio i šta su mi doktori rekli. A on će meni:
    - Operacijun? Ma samo luđak ide operirat sinuse! Znaš li što ti rade tada? Odvoje ti facu od kosti i nos ti dođe na tjeme i tuku ti dlijetom i batom među oči! I, što? Njanci, za koji mjesec eto opit tebi glavoboje. Nego, ti se inhaliraj sa kamomilom i kapu na glovu. Uvik! Osobito zimi i kada je vitar!

    Isti dan sam kupio kapu i počeo se inhalirati kamilicom. Naravno da je Ante bio u pravu. Nedugo posle toga sam prvi put posle niza godina imao prohodne obe nozdrve, glavobolje su prestale, a na zakazanu operaciju nikada nisam otišao...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •