Koliko ste zadovoljni svojim poslom? - Strana 8
Strana 8 od 9 PrvaPrva ... 6789 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 126
  1. #106

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    ma odusevljena sam ...dok na svojim ledjima vucem firmu i zongliram ..svoju rodjenu ,shvatam da
    radim za drzavu..akcize, pdv
    za banku..kamate, provizije
    zdravlje i zivce odavno izgubila
    o narodu necu ni da pricam.....sve me lice boli od grimase koja lici na osmeh
    jedva ga uvece skinem i okacim pored peskira....

  2. #107

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    Poslom zadovoljna, prezadovoljna. Platom kao i velika vecina naroda nisam. Ali se tesim da sam izuzetno srecna sto u ovoj vukojebini uopste imam posao, i to drzavni. Eto, sutra ce biti punih 6 godina kako radim.
    I may not be perfect but I'm always me

  3. #108

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    Dali sam zadovljan poslom - jesam (radim ono sto volim i znam);
    dali sam zadovoljan platom - jesam (imajuci predvid krizu koja vlada svetom da ne kazem samo u MK);

    nije uopste dosadno, jer skoro nikad ne radis isti posao i retko kad imas prilike da radis sa istim ljudima, a jos je bolje to sto sam presao skoro sve kontinente putujuci po raznim zemljama... pa i ekzoticnim

  4. #109

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    Ja ne radim nigde, i zadovoljna sam tim. Moj muz radi, svekar i svekrva primaju penzije i meni je lepo. Necu da radim svakakve poslove.

  5. #110

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    Gledao sam kroz prozor. Napolju je padao sneg. Prvo su to bile krupne, lepljive pahulje što se upliću u kosu poput maslačka, a posle je usitnio praveći blagu beličastu zavesu kroz koju se lenjo probijalo nešto što je podsećalo na proizvod parenja Orka i divlje svinje. Slutio sam da je tako i mirisalo. Kad je otvorio vrata pošte, momentalno mi je pao mrak na oči.

    Ponedeljak: došao da proveri stanje na računu i uplati 19000,00 na isti
    utorak: došao da naruči čekove koje je već naručio telefonom, a zna da kod nas ne može da ih naruči, i da proveri stanje na računu
    sreda: došao da podigne 5000,00, uplati struju i proveri stanje na računu
    danas....

    Ja: Šta je sad, Pešiću? (znam, znam, treba biti kulturan, učtiv, vaspitan, persirati, smeškati se i tako to, ali postoje trenuci u životu kad je nešto jednostavno jače od vas i kad imate želju da otkujete tarabu i umlatite određenja stvorenja - na kant)
    On(o): Ja došao da platim račun za telefon, podignem 5000,00 i proverim stanje na računu.


    I tako. Volim svoj posao, ali ne volim goveda koja svakog bogovetnog dana dolaze u poštu kao da imaju gomilu računa na kajmanskim i ostalim egzotičnim ostrvima i višemilonske iznose koji im svakodnevno cirkulišu kroz iste pa ih je potrebno non-stop proveravati, a u stvari su u pitanju 20-ak hiljada penzije i par računa za platiti. Dobro, možda bih i njih voleo da su u pitanju simpatične mirišljave seke ili tete istaknutih oblina koje čoveku mogu da ulepšaju dan svojom pojavom, ali pošto su takve na mom radnom mestu retke poput inteligentnog obožavaoca Svetlane Ražnatović, ostaje mi samo nevoljenje.

    grmbl

  6. #111

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    Zadovoljna sam svojim poslom.Prvo,zavrsila sam skolu koju sam zelela,odmah se zaposlila u struci na laksem radnom mestu u odnosu na mogucnosti.
    Staz ide,redovna isplata,prosecna plata za nase uslove..putni troskovi,30dana godisnjeg odmora,bolovanja..6 sati radno vreme mi...i sta jos da reknem...e,da ; ove godine punim 20 godina rada i dobicu od firme novcanu nadoknadu...i tad cu si kupim mali motorin aj,ca cu letit s'njim.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  7. #112

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    pa ko god nije na drzavnim jaslama, tesko da je zadovoljan svojm poslom...pa cak i oni strumfuju
    zakljucak
    seci usi, krpi dupe

  8. #113

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    Koliko i posO sa mnom.
    Idemo...input ...output...saldo...
    Never confuse movement with action.

  9. #114

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    toliko sam zadovoljan da se nisam jutros dvoumio ni 2 min da ostavim poruku na masini kako ce danas morati bez mene ....

    tje izguraju nekako .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  10. #115

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    Pa sad, da sam baš nešto odišem nekim zadovoljstvom, i ne, ali ok mi je. Dopada mi se disciplina i red. Primanja redovna, putni troškovi, još i benificirani radni staž i sve će ovce biti na broju. Navijam za sebe, iako sam malo zalutala. Put kojim naš život ponekad krene pun je iznenađenja...
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  11. #116

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    s obzirom na to kako i koliko radim, zaista bih bile prase, da kažem da mi nešto fali. Plaća mi internet, telefon, 15 dana šljakam kao konj, a onda isto toliko minimum odmaram...a plata za tu 'muku' sasvim solidna...da kucnem...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  12. #117

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    Prilično. Omogućava mi da imam odrešene ruke kako ću nešto rešiti, obiluje intelektualnim izazovima, često zahteva putovanja i rad na terenu, daje mogućnost upoznavanja mnoštva osoba, sada već mi i dozvoljava da sam odredim vreme kada ću raditi, nosi određene privilegije i nemam nikog iznad sebe čije hirove bih morao trpeti zarad hijerarhije, hranjenja sujete, ustajanja na levu nogu, podzemnih voda..
    Već 15 godina sam u tom poslu i stekao sam neki ugled i među kolegama i među klijentima. Priličan deo posla sada obavljam za osobe sa kojima sam već sarađivao i mnogo toga se obavlja u prijateljskoj atmosferi.
    Jedina mana je užasno loša naplata, niska cena i zavisnost od danas do sutra. Ali to je bio moj izbor, još od 2000g, kada sam odbio da idem preko grane (stalan posao u Francuskoj), i ne mogu kriviti ikog drugog za to.
    Ipak, to je posao koji volim i od kojeg živim a mislim da je jedan od ideala raditi ono što voliš i od toga živeti.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #118

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    Neobicnost okruzenja, nesvakidasnji saradnici i kolege u poslu iz Argentine, Slovacke, Novog Zelanda, Madjarske, Engleske...., a mozda pre pre svega svest da radis nesto o cemu si slusao dok si bio dete i to ti oduzimalo dah, da ti se ostvaruje dugogodisnji san, ide u prilog tvrdnji da sam zadovoljan svojim poslom.
    Ne zelim sada da govorim o tome da mi imponuje to sto sada cinim i da to ne moze svako, da se retko kome u mojoj struci pruza prilika za tako necim, zelim samo da kazem da je sasvim prijatan osecaj u coveku pa i u meni kada zna da ce ostati zabelezeno da si bio i radio ovde. Jednog dana, kada se otkotrljamo u zaborav poput prezrelog oraha u prasinu, neka nova i za nas mlada pokolenja imace prilku da procitaju da sam ovom procesu dao svoj doprinos. Sasvim dovoljno za zadovoljstvo i ponos.
    Poruku je izmenio Samuraj, 03.05.2013 u 13:27 Razlog: slovce :)
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  14. #119

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    od 1 do 10 zadovoljan sam otprilike 7. nemam nekih pritisaka i sa sefom sam u odlicnim odnosima. plata nije bas nesto a imam i radnu subotu

  15. #120

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    potpuno sam nezadovoljna, smara me i nema nikakvu dinamiku. odavno trazim novi

Strana 8 od 9 PrvaPrva ... 6789 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li ste zadovoljni kvalitetom života u vašem gradu/selu?
    Autor Lady S u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 13.08.2018, 07:57
  2. Jesmo li ikada zadovoljni?
    Autor k glavi15 u forumu Psihologija
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 15.06.2013, 01:58
  3. Sta znate o svojim precima?
    Autor Becar u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 28.07.2012, 23:43
  4. Da li upravljate svojim zivotom?
    Autor diktatorka u forumu Psihologija
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 27.02.2010, 19:11
  5. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 14:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •