Koliko ste zadovoljni svojim poslom? - Strana 4
Strana 4 od 9 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 126
  1. #46

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    Zadovoljan sam svojim poslom...i, sto je podjednako vazno, ljudima koji me okruzuju...posao interesantan i dinamican...a lova...ko jos danas zivi od plate?

    Nadje se ipak, tu i tamo, poneko ko bi vrlo rado da te saplete...onako drugarski..u prolazu...ali nema ih mnogo, na srecu...a i nisu nesto dobri u saplitanju
    ...baš polaze galije...
    ...do vina i maslina...
    ...ajmo malo na jug Italije...
    ...zatvori oči...

  2. #47

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    Nezadovoljna sam poslom i većinom ljudi koji me okružuju. Jedino je plata ok - da nije, odavno bih ja uhvatila maglu odavde.
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  3. #48

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    Smatram da covek mora da voli ono sto radi, da bi mogao dugo da ga radi.
    U ovo sh.....o vreme i novac je, naravno, vrlo bitan, ali ukoliko nisi zadovoljan svojim poslom, niti ga mozes na vreme zavrsiti, a ni uspesno. A ostaje i pitanje svakodnevne nervoze, stresova....

    BEZ RAZMISLJANJA... kada nisam zadovoljan poslom trazim drugi...bez guzve, svadjanja...ne napustam prethodni dok ne nadjem novi.
    Najgore je kada covek radi ono sto ne voli, u okruzenju koje ne podnosi (citaj: vecina danasnjih firmi) ali nikako ne treba "chuvati radno mesto" po svaku cenu.

    Sto se novaca tice mogu da pocnem raditi za manje para, da pokazem da sam pro, ali ako nakon izvesnog ne dodje do adekvatne nagrade isto.....pocinjem trazenje.
    Sadasnjim poslom, iako radim 24/7 sam izuzetno zadovoljan. Usavrsavam se, sticem iskustva, koja ce mi dobro doci za neki kasniji posao, a i ijako sam zadovoljan sadasnjom platom.

    Za one kolebljive, ovo mi je peti (ozbiljniji ) posao, a tek prvi sa kojim sam potpuno zadovoljan.

  4. #49

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    ja sam svojim jako jako zadovoljan....radim kod mojih u firmi...tata i mama su mi sefovi, i ja licno ne mogu da zamislim da mi neko drugi bude sef....radim kao komercijalista,racunovodja,u nabavci,ma sve i svasta,sve sto se trazi....drago mi je sto mi ni jedan dan nije isti,jer ne volim monotoniju,sto ne moram ceo dan da sedim u kancelariji,nego idem do banki,do raznih prodavnica i sl....
    Don Corleone: "A man who doesn't spend time with his family can never be a real man."

  5. #50

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    Zadovoljna sam,puno sebe dajem u poslu,možda po nekad i preterujem,ali kad si sam svoj gazda ne pada ti to baš tako teško...Kad čovek radi ono šta voli,isto je kao i da ne radi ništa..
    Ćuti i prenesi dalje....

  6. #51

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    evo ovako, svjesna sam ja da sam namlađa u firmi, da radim tek četiri mjeseca i da su me primili kao pripravnika, ali da mi se još uvijek 90 % posla vrti oko kuvanja kafe, fotokopiranja, sjeckanja, ljepljenja, prekucavanja tuđih grešaka , plaćanja računa, a samo 10 % onog ostalog vezanog za struku ne mogu da shvatim. nisam zadovoljna jer tako ništa praktično neću naučiti
    nattydread is coming to dinner

  7. #52

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    Menjala sam poslove dok nisam nasla koji mi sada najvise odgovara...

    Samo napred nemojte biti obeshrabreni....nikada nemojte ostaviti sadasnji posao ako niste nasli neki drugi...

  8. #53

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    posao

    volim svoj posao i radim ga sa ljubavlju

    Menjala sam vise puta jer dosadi raditi jedno isto a i covek vise nauci ako se oproba na razlicitim poslovima

    Nemojte sebi dozvoliti da radite ono sto nevolite jer to utice na vasu lepotu i zdravlje.
    Promene znam sta imam ali sta dobijam
    Proveri pre nego sto se odlucis ali menjaj ga sto pre to bolje.

    Posao je samo jedan deo naseg zivota ali moze da nam ili ulepsa ili pokvari ceo zivot a izbor je na nama / rece neko od pametnih
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  9. #54

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    Dali sam zadovoljan?Hmm,da vidimo...radim dva posla,sreca je pa mogu da ih ukomponujem i zaradjujem pristojno,recimo da se ne zalim na zaradu vec na nedostatak slobodnog vremena.
    Dakle,zarada je OK ali bi voleo da mogu isto toliko da zaradjujem za 8 sati rada i jedan dan nedeljno slobodno,sa godisnjim od mesec dana a ne od deset(i to racunajuci i subote i nedelje!)
    Pozdrav svima,nije me dugo bilo!

  10. #55

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    Svojom profesijom sam zadovoljan, na neki nacin mi je to i hobi.

    Sto se posla tice, volim da ih menjam svake 5 godine. Do tada otprililke i dosadi, a i postizem rezultate posle kojih postajem nezadovoljan nagradjivanjem ili kolegama (redji slucaj).

    Sada radim bas puno (neodredjeno radno vreme) i zaradjujem sve vise.
    Sa obzirom da sam u samoj profesiji postigao on sto se moze (ili sam zeleo) postici u ovoj zemlji, pocelo me je interesovati menadzerstvo, a i novac.
    Ipak uzivanje nalazim u tome da su molji ljudi zadovoljni.
    A ja? Prezadovoljan. Putujem kroz zemlju, upoznajem ljude, one vredne pokupim i sa sajtova na kaficu ili po koji rucak. Sretan sam covek!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  11. #56

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    Volim svoj posao , cak sta vise obozavam ga , ali nekad mi dodje , veruj mi da sam sebi dam OTKAZ!!!!!!!
    Love comes again......

  12. #57

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    Nisam zadovoljna. Ali radim na tome da budem zadovoljna.
    Otvorila sam privatnu firmu i sada sam u dubiooooziiii. Ali kazu da tako mora, pa cutim i trpim. Ima sve svoje, bar me niko ne nervira, i sama sam sebi sef
    ja ne dolazim, ja se pojavljujem

  13. #58

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    moj posao je dinamican i veoma interesantan,jer svaki dan naucis nesto novo.Fizicki nije bas naporan,ali psiha je posle 8h u fazi pucanja
    Zadovoljan sam poslom sve dok ne dosegnem neki limit,a onda trazim da idem dalje,vise,pa i teze!Radim kao programer numerickih masina,na masini koja ima 8 geometriskih osa(cudo danasnje tehnologije)!kazu da sam odlican,ali ja hocu dalje da idem....
    TO SAM JA !!!!

  14. #59

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    Zadovoljna sam jos uvek sa mojim poslom i radnim mestom
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  15. #60

    Odgovor: Koliko ste zadovoljni svojim poslom?

    radim za 1500 dinara!!!! na sta to lici, male vojne plate!!!!!!!!!!!!!!!
    znas kako se ljubim


Strana 4 od 9 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li ste zadovoljni kvalitetom života u vašem gradu/selu?
    Autor Lady S u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 13.08.2018, 08:57
  2. Jesmo li ikada zadovoljni?
    Autor k glavi15 u forumu Psihologija
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 15.06.2013, 02:58
  3. Sta znate o svojim precima?
    Autor Becar u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 29.07.2012, 00:43
  4. Da li upravljate svojim zivotom?
    Autor diktatorka u forumu Psihologija
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 27.02.2010, 20:11
  5. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 15:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •