Deca i mobilni telefoni - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 49 od ukupno 49
  1. #46

    Odgovor: Deca i mobilni telefoni

    Moj đak prvak je dobio svoj mobitel

    Koliko god sam se borila protiv toga, moja želja da ju čujem, budući da živimo u kući moje bake i telefon je kod nje u sobi ili dolje u boravku, te da ju podsjetim da se spremi i da krene u školu - bio je jači od logike i stvarne potrebe djeteta za mobitelom.

    Ne, nije joj uistinu potreban, ajmo iskreno.

    Mislim da je to više do roditelja i do njihove želje za nadgledanjem. Da, žele klinci mobitel - tko ne želi? Ali da nema te potrebe za nadgledanjem, ne bi niti mobitel bio u rukama klinaca.

    Što je sa Vama? Da li Vaše dijete racionalno koristi isti?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  2. #47

    Odgovor: Deca i mobilni telefoni

    Moji dečaci su takođe od ove školske godine dobili jedan telefon, pa ga naizmenično ''duže'' po jedan dan.
    Bila sam vrrrlo protiv telefona, što zbog skretanja pažnje na telefon, igrice i sl. pa do toga da neko može da ih zbog toga napadne...
    Međutim, sila prilika (ukinut boravak u ovoj godini za druge razrede...) me je naterala da im obezbedim telefon. Za sada su vrlo savesni, znaju da se jave kada krenu od kuće u školu, kada kreću iz škole posle časova i to je to. A to je i bila svrha telefona. S obzirom da borave po celo pre podne sami u kući i sami se spremaju za popodnevnu smenu, i idu do škole, morali smo tako da uradimo.

    Kao i sva deca, ponekad se igraju igrice na telefonu, uslikali su bake i dede da imaju slike i to je to...Nisu još postali zavisnici od telefona i mislim da i neće postati jer ne pokazuju preterano interesovanje za to.

    Najsmešnija mi je bila prva poruka koju su mi poslali dok sam ja bila na satanku:
    ''Mama gali mozemo ga igemo u centar sa togorom.''

  3. #48

    Odgovor: Deca i mobilni telefoni

    Pokušavam da sačuvam sve poruke koje je moja mala meni napisala jer su one - legenda!

    Nažalost, pomalo neracionalno troši pare na njemu tako da tjedan dana ima para a ostatk mjeseca se muči :lol Ma bitno je da mi nju možemo da dobijemo na mob.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  4. #49

    Odgovor: Deca i mobilni telefoni

    Iako je škola već pri kraju ja nekako razmišljam da joj oduzmem mobitel na tih 14 dana do kraja škole. Razlog? Dijete je otkrilo kalkulator na mobitelu

    Ah, sve je jednostavnije sa mobitelom. Čemu naprezati mozak
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 21.02.2015, 09:56
  2. Kako će izgledati telefoni budućnosti
    Autor makilli u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 24.10.2009, 12:50
  3. Deca i ishrana
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 29.04.2009, 10:42
  4. Nokia Aeon i ostali telefoni budućnosti
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 11.10.2007, 20:58
  5. Deca na prodaju
    Autor makilli u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 07.04.2007, 14:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •