Koncert Rolingstonsa u BGD i Budvi - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 20 od ukupno 20
  1. #16

    Odgovor: Koncert Rolingstonsa u BGD i Budvi

    Stounsi pjevaju demonske pjesme

    Grupa "Rollingstonsi" su bezbožnici koji pjevaju demonske pjesme - izjavio je juče mitropolit crnogorsko- primorski Amfilohije.

    Amfilohije je, kako je prenio PC NET, to rekao na skupu u Martinićima, gdje je povodom 211 godina bitke na Martinićima služio svetu arhijerejsku liturgiju u crkvi Svetog Đorđa.

    "Moćan je čovjek koji živi u strahu od Boga, i to bi trebali znati oni koji su u Crnu Goru i Srbiju doveli bezbožnu grupu da pjeva demonske pjesme i tjerali omladinu da svemu tome aplaudira", ocijenio je Amfilohije.

    "Rolingstonsi" su devetog jula nastupili u Budvi, na jazu, a glavni inicijator i organizator njihovog dolaska bio je potpredsjednik Demokratske partije socijalista Svetozar Marović.

    Kako su ranije objašnjavali iz njegovog okruženja, Marović je, preko svojih uticajnih poznanika iz inostranstva, uspio da ubijedi menadžere popularne grupe da "Stounsi" nastupe u Crnoj Gori.

    Nekoliko dana nakon nastupa u Crnoj Gori,vremešni rokeri nastupili su i u Beogradu.

    (Vijesti)
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Koncert Rolingstonsa u BGD i Budvi

    o Boze... ovaj covjek je izvor nepresusne gluposti
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Koncert Rolingstonsa u BGD i Budvi

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    o Boze... ovaj covjek je izvor nepresusne gluposti
    Slazem se... Mislim da bi trebalo malo da se ugleda na Patrijarha Pavla.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Koncert Rolingstonsa u BGD i Budvi

    nisam bio
    nisam gledao
    ali cuo sam da je bilo dobro
    imaju par stvari dobrih i to je to
    u svakom zlu ima nesto dobra
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Koncert Rolingstonsa u BGD i Budvi

    ...bio sam na Uscu,i kad saberem i oduzmem sve,odgovor je: nista posebno...da se razumemo,okej je i bina,i njihov nastup,ali ipak koncert cini publika koliko i bend...a na Stounsima je zivalj bio maaalko stariji nego sto bi trebalo (u skladu sa godinama clanova benda,maltene ),a osim toga su skoro svi u rukama drzali mobilne i (prosvercovane) foto-aparate,pa sam stekao utisak da su vise tu kako bi se sutra pohvalili nekome svojim prisustvom na doticnom mestu nego da bi istinski uzivali...


    ...napravicu paralelu: 2 dana pre toga sam na Exit-u gledao The Prodigy...oni su energija koja oduva sve ispred sebe,od samog starta...najtoplije ih preporucujem.
      Vrh

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Prvi Rock koncert na kom ste bili
    Autor vojinvukic u forumu Muzika
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 18.06.2012, 15:00
  2. Novogodišnji koncert Šerbedžije i prijatelja
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.01.2008, 16:39
  3. NS Koncert godine
    Autor Kunic u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 11.09.2007, 23:51

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •