Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka... - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 67
  1. #16

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    Citat tibor kaže: Pogledaj poruku
    nema na cemu VOJV. samo se nemoj srditi
    Taman posla Tibor, pa sve su to nasa deca, zar ne?.....

    Ali da ne skrenemo puno sa teme, evo još jednog recepta za žensku decu.... ....a primenjuje se ISKLJUČIVO na muškarcima.

    Provereno u 32 slučaja, tokom perioda 1992-1996 u Bečkereku/Petrovgradu/Zrenjaninu. (imena ne bih da objavljujem....ima medju njima i Crnogoraca... )

    Daklem ovako, za početak, nadjete (kupite, pozajmite) gajtan za peglu (ili mixer...ja sam koristio stari kabel od rashodovanog TV-a) i lepo zamolite nekog električara da vam pripremi krajeve tog gajtana tako da skine PVC izolaciju u dužini polovine vaše šake.

    E sad dolazi najbitniji deo, plavu žicu uhvatite čvrsto sa LEVOM rukom, a crnu DESNOM, ovo je jako bitno, jer u suprotnom ne funkcioniše u potpunosti.
    Sada zamolite električara da pripremi neku motku, lopatu ili nešto slično, (ovo će vam možda trebati kasnije ako tretman bude trajao duže od jedan minut, da vas i gajtan razdvoji, ako primeti da vama to ne uspeva) i odlučnim pokretom uključi utikač u utičnicu (struju).
    Ovo će vam biti malo bolno, ali ako preživite struju, i zatim električara sa lopatom, GARANTOVANO ćete praviti samo žensku decu.....

    Napomena: Ovaj recept koristite na sopstvenu odgovornost...
    Ako ne mogu da pomognem, necu da odmognem

  2. #17

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    nisam josh pravila decu.....
    al' kad reshim, dotji tju ovde da se prisetim kako se pravi zensko dete
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  3. #18

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    Ovaj fazon mi je provalio davnih dana jedan prijatelj koji e u 99 % slučajeva pogadjao pol.Kao na svakih 7 godina ti se geni obnavljaju . Recimo 7,14,21,28,35...godina i dalje.Ako želite muško onda muškarac treba da je bliži vremenu od datih godina ,primer žena ima 25, a muškarac tek napunio 28. Njemu su geni u tom slučaju tek obnovljeni i kažu biće dečko. To uopšte nikad nisam proverila da li je naučno potkrepljena,možda je čista glupost,ali kod mene je ispalo baš tako.Mada su neki iz mog društva trebali po tom sistemu biti suprotnog pola

  4. #19

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    Uvek sam želela devojčicu, nežnu i pričljivu.
    Dobila sam dve predivne curice.
    Znači, potrebno je kao i za sve ostalo u životu...poželeti svim srcem.

  5. #20

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    Kao sto neko vec rece, sa ledja za zensko
    Sto zesci sex za musko , a kazu da i pun mjesec igra tu neku ulogu, smo ne mogu da se sjetim kom polu je naklonjen

    Kad je zena trudna, u Montenegru joj ponude, onako usput, da odabere noz ili kasiku- ako je uzela noz, eto ga djetic, ljubi ga porodicno stablo, a ako je izvukla kasiku, "ajd; sta da se radi- bice bolje iduci put" Kakav nacin za otkrivanje pola

    Takodje, cak i kad se nekoj nesretnici omane pa rodi zensko, jelte , zacas se greska majke prirode popravi sa par krpa za vezivanje grudi i ostalim pratecim materijalom, tipa tupe makaze za sto losiju frizuru, sto sire pantalone i naravno, nezaobilazno brijanje lica ne bi li se malje izazvale - salu na stranu, toga nema koliko ja znam, niti je bilo, osim u tri slucaja- cuvene Virdzine! Jedna i dan danas zivi negdje na sjeveru Crne Gore.

    Iako bih vise voljela da dobijm sina, iz prostog razloga sto znam da bi mi sa njim lakse bilo da se glupiram, avetam, ponovo postanem dijete, ni najmanje necu zaliti ako mi "bog" da da rodim cerku, cak cu joj i masnice vezivati, oblaciti je u roze, stavljati snalice i bla, bla, bla.. sve one stvari koje zenska djeca vole !
    Aut viam inveniam, aut faciam

  6. #21

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    Citat vojvodjan kaže: Pogledaj poruku
    Ajde da vas čujem....iskustva...


    Šta kažu obicaji, a šta nauka...
    zamorime brale sa tolikim tekstom


    Ta manse corava posla!
    Dete je dete ljubi ga majka
    musko zensko
    samo da je zivo i zdravo sto rekle babe
    Poruku je izmenio makilli, 18.06.2007 u 22:42 Razlog: VB kodovi...
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  7. #22

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    .....pravim zensku decu...provereno 100%...ochekujem ponude...
    ...btw...nije valjda neko pomislio...da cu da otkrijem tajnu uspeha?
    ...hell ain't a bad place to be......

  8. #23

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    Provereno:
    U doba ovulacije snošaj obaviti da žena leži na desnom boku, posle snošaja treba da leži još pola sata tako!
    " A lepo sam ti rekla Radovane nemoj otpozadi biće žensko"
    In vinas veritas

  9. #24

    12 Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    To vam je prosto kao prepoznavanje polova ribica u akvarijumu.
    Kada u akvarijum ubacite mrvice hrane,dobro pratite ribice.
    Ako je riba pojeo mrvicu onda je musko,a ako je pojela onda je zensko.
    Tako vam je i sa pravljenjem dece!Ma lako je to samo treba dobro gledati

    ps;ja imam i musko i zensko dete pa sam dorastao ovoj temi
    TO SAM JA !!!!

  10. #25

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    Samo dobri jebbbbb prave žensku decu - narodna fora.

    Ja bejah mlad i neupućen te napravih prvo sina,
    posle tog puta, pošto sam znači stekao neko seksualno iskustvo, sa lakoćom napravih devojčicu ...
    ali kao što to često u životu biva, vremenom sam sve pozaboravljao pa sam posle duže pauze ponovo napravio sina, potom sam se potrudio da zapamtim i upamtio pa opet napravih devojčicu ...

    S' obzirom da je od tada prošlo šest godina rekao bih da mi je sledeće sin ako
    se uopšte više budem bavio tom rabotom ...

    Malo sam se šalio ali broj komada i polni redosled je tačan.

  11. #26

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    Jedan ginekolog je doslovno rekao da pol deteta zavisi od muskarca,tacnije:"Sta je posejao to ce i da dobije"

  12. #27

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    Pored slucajnosti da se nasledi X ili Y od oceva,trebalo bi da je u nekoj meri tacno i ono s ishranom, ma da ne u svim slucajevima. Mislim da se hranom kod zena postize odredjena pH unutar...., a to posle dovodi do devojcice ili decaka.
    ...................

  13. #28

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    Ne bih sada o haploidnom broju hromozoma u polnim celijama i dogadjaju kada se dvadeset treci hromozom stopi sa odgovarajucim parom (hromozomom) prilikom oplodnje i u interakciji gena obe polne celiji dogodi se to odredjivanje pola (poliranje, sto bi rekao jedan moj prijatelj) zacetog deteta, vec o nekim narodnim obicajima i izrekama...

    Cuo sam da navodno samo svaleri i dobri hebaci prave zensku decu. Dalmatinci bi rekli - Nije lako napravit u buzi buzu!
    Zatim, u tim smislu postoji gradacija takvih osoba, pa kazu:
    - Ko napravi jednu cerku, to je majstor; dve cerke - velemajstor, a tri cerke - seronja!
    Interesantna tvrdnja i pogodna za zajebanciju faca koje pokusavaju po svaku cenu dobiti sina.

    Ja volim u sali da kazem da na pol buduceg deteta utice zelja oca i to tako sto je pol obicno suprotan ocevoj zelji. Sto je zelja veca, manja je veraovatnoca njenog ostvarenja....

    Ja imam trojicu sinova i jedu mi dzigere. Tri bandita i razbojnika. Boli ih ona stvar za mene i samo gledaju kako da me izdzepare. Mislim da ne treba posebno da naglasavam da sam zarko zeleo da imam bar jednu cerku, koja je trebala da se zove Milica....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  14. #29

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    ma ljudi kakvo filozofiranje i nauka...dodes lepo kuci navalis se na zenu i eto ti musko dete,sta se tice zenskog deteta tu neznam da da savet mada svaki dan treniram

  15. #30

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    ju nemoj s' ledja
    bice zensko!!!!!!!!!!!

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako napraviti svoj sajt?
    Autor Painkiller u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 15:02
  2. Kako napraviti DVD sa sve titlovima?
    Autor srdjan_p u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 06.01.2016, 04:09
  3. Kako dete naučiti plivati?
    Autor little fairy u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 17.01.2013, 16:54
  4. Pohvalite dete ali kako...
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 12.02.2012, 18:24
  5. Kako napraviti kintu?
    Autor Version u forumu Online savetnik
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 03.11.2009, 09:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •