Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka... - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 67
  1. #31

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    Žensko: teško (mislim uz gubitak puuuuno kalorija)
    Muško: očas posla...
    Blizance: još ne znam...
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči

  2. #32

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    devojcice se prave iz ljubavi,decaci iz inata
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  3. #33

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...



    Zar se deca ne prave iz ljubavi?

    možda ih zaista donose rode iz inata
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  4. #34

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    ...za musku decu,ne znam...ali ako zelite devojcicu...lako...samo pozovite mene...
    ...hell ain't a bad place to be......

  5. #35

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...za musku decu,ne znam...ali ako zelite devojcicu...lako...samo pozovite mene...
    moze i dvojac....bez kormilara normalno
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

  6. #36

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    Citat exploited kaže: Pogledaj poruku
    moze i dvojac....bez kormilara normalno
    ...kume...moze i osmerac...



    ......
    ...hell ain't a bad place to be......

  7. #37

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    Ne znam kako se to radi, mada mi je otprilike jasno to sa hromozomima (haploidne polne ćelije se spajaju u diploidni zametak čiji pol je određen sa hromozomima roditelja), ali to nije oni što želim reći, jer ovde ima pozvanijih da o tome nešto kažu...

    Kod mene narod kaže da se ženska deca rađaju iz ljubavi, a sinovi preko qrca! Pošto ja imam tri sina, sklon sam da poverujem ovoj narodnoj izreci. Majke mi.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  8. #38

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    Ja sam siguran da je inat


    Toliko mi je ishla na zzivac,
    penjala mi se na vrh kurca prichom o devojchicama mashnicama viklerchichima shtiklicama i loknicama
    da sam joj za inat spuco sina
    dva




    Shta ona tu meni



    hahaha


    Da me nije zzivcirala tako
    imala bi i moju ljubav
    i cerke
    svakako

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  9. #39

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Kod mene narod kaže da se ženska deca rađaju iz ljubavi, a sinovi preko qrca! Pošto ja imam tri sina, sklon sam da poverujem ovoj narodnoj izreci. Majke mi.
    Ma nije valjda tako?Ne verujem.

    Imam prvo ćerku,pa onda sina.Znači,prvo dete se rodilo iz ljubavi,a drugo preko ...ca?

    Moj muž kaže da je znao šta je radio.Prvo je želeo ćerku,i dobio je.Potom je poželeo sina i isto mu se ispunila želja.Ja sam želela obrnuti redosled,ali šta sad...
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  10. #40

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    ovo sam negde procitala, da biste dobili musko dete, zena mora prva da dozivi orgazam, onda muskarac zavrsi poso i kroz 9 meseci, eto vam musko celjade
    to bi onda, drugim recima znacilo da zene koje imaju problema sa dozivljavanjem orgazma nikada nece dobiti musko dete

    ako je ovo tacna teorija, onda ipak od zene zavisi kog ce pola biti njihovo dete. Zene, ako zelite devojcicu, samo se malo strpite i pustite njega da prvi ...
    dreamhunter...

  11. #41

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    ...pravim iskljucivo musku decu......povoljno...

  12. #42

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    Stvarno nemam pojma... Ali je zato moj bivši muž znao da kaže da majstor napravi šta hoće, a seljak posadi pa šta mu nikne... E sad, kakav je maheraj u pitanju, ne mogu ni da zamislim...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  13. #43

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    Koliko znam, kažu stručnjaci, za pol deteta odgovoran je muški partner (ne mora biti muž).

    Zato, muški, ako ne dobijete dete željenog pola (obično je to muški), ne krivite nikog drugog osim sebe.

  14. #44

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    ehh,to znas kako ako oces musko,onda samo trebas ..............nemam pojma

  15. #45

    Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    zensku decu prave umetnici provereno 2X
    a zna se i iz kog polozaja

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...pravim iskljucivo musku decu......povoljno...
    hvala ne treba

    savete za zensku decu samo uz kafu ako ne iz prve moze i kafa repete

    besplatno
    ako se zadesi i musko celjade kriva je mesavina kafe
    Poruku je izmenio robert ns, 06.11.2008 u 17:50 Razlog: spojene uzastopne poruke

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako napraviti svoj sajt?
    Autor Painkiller u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 14:02
  2. Kako napraviti DVD sa sve titlovima?
    Autor srdjan_p u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 06.01.2016, 03:09
  3. Kako dete naučiti plivati?
    Autor little fairy u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 17.01.2013, 15:54
  4. Pohvalite dete ali kako...
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 12.02.2012, 17:24
  5. Kako napraviti kintu?
    Autor Version u forumu Online savetnik
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 03.11.2009, 08:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •