Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka... - Strana 4
Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 67
  1. #46

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    Ja sam lepo rekla, nemoj s ledja bice zensko.I bi bogame zensko.Sad nek ljulja rodila se

  2. #47

    12 Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    ... meni je prvo bebč sin ... a za drugo mi je tetka obećala "recept" (ona ima dve ćerke) ... ... čim saznam, javljam i vama ...
    Hvala svima na porukama koje ste mi pisali na "zid". Davno me nije bilo na forumu.

  3. #48

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    Ja malo malo pa pravim sina a ono ispadne kcerka imam tri kcerke ! Zena voli da ona bude gore i da prva zavrsi i tako su i napravljene tri kcerke ! E sad je opet u toku pravljenje sina ovaj put menjamo pozu !

  4. #49

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    kad se moja sestra porodila i rodila zensko,(a svi smo se nadali decaku) tetkin komentar je bio a onaj njen smotani ne zna ni musko da napravi

    e pa tako sam ja zakljucak donela da............
    Ono za cim zudimo,a ne ono sto dobivamo, govori o nama kakvi smo.

  5. #50

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    Citat Rohalj Baze kaže: Pogledaj poruku
    kad se moja sestra porodila i rodila zensko,(a svi smo se nadali decaku) tetkin komentar je bio a onaj njen smotani ne zna ni musko da napravi

    e pa tako sam ja zakljucak donela da............
    U narodu ipak postoji izreka da samo najbolji ljubavnici(i najveci svaleri) imaju zensku decu...pa sad-ko je tu smotan?

    Samo ne znam...kako to da ja imam i zensko i musko dete?
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  6. #51

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    Citat jovuk kaže: Pogledaj poruku
    U narodu ipak postoji izreka da samo najbolji ljubavnici(i najveci svaleri) imaju zensku decu...pa sad-ko je tu smotan?...
    S obizirom da imam trojicu sinova (sa dve žene), posle ovoga sam shvatio da sam katastrofalno loš ljubavnik i da su me žene čitav život lagale suprotno. A što se tiče švaleracije, oduvek sam i znao da nisam od te fele. Sve u svemo, posle ovog posta osećam se još smotanijim nego štu u stvari jesam...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  7. #52

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    Sve su to priče. Što bude bilo bit će. Kako naša draga priroda želi.

    Ne vjerujem u 'bapske priče'.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  8. #53

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    Citat jovuk kaže: Pogledaj poruku
    U narodu ipak postoji izreka da samo najbolji ljubavnici(i najveci svaleri) imaju zensku decu...pa sad-ko je tu smotan?

    Samo ne znam...kako to da ja imam i zensko i musko dete?

    I ja sam čuo da najveći švaleri (i gazde) prave žensku decu...da bi narod imao kome da vrati .
    Što se tiče recepta...nemam pojma . Mada...možda ima istine u tome da ono što tata želi se ne ispuni ( ja navijao za curicu, a bivša za derana) .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #54

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    Citat jovuk kaže: Pogledaj poruku
    U narodu ipak postoji izreka da samo najbolji ljubavnici(i najveci svaleri) imaju zensku decu...pa sad-ko je tu smotan?
    a kod nas se kaze da ako si losa snaja onda imaces samo musku decu


  10. #55

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    Citala sam da ko hoce hoce musko, mora da ima odnos u dan ovulacije...a ko zeli zensko dan (ili dva ranije) jer su nosioci muskog pola spermatozoidi brzi, pokretniji ali se i brze umore....a spermatozoidi koji nose zenski pol su sporiji ali i izdrzljiviji....tako da ako je odnos na dan same ovulacije..onda muslki spermici pre stignu do cilja...a ako je dan-dva ranije....zenski...

    ...eto....
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #56

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Citala sam da ko hoce hoce musko, mora da ima odnos u dan ovulacije...a ko zeli zensko dan (ili dva ranije) jer su nosioci muskog pola spermatozoidi brzi, pokretniji ali se i brze umore....a spermatozoidi koji nose zenski pol su sporiji ali i izdrzljiviji....tako da ako je odnos na dan same ovulacije..onda muslki spermici pre stignu do cilja...a ako je dan-dva ranije....zenski...

    ...eto....
    ahaaaaaaa pa zato su devojchice naprednije od decaka, jer su starije po defaultu...

    ofaj, savladao sam deo oko zenske dece, to znam kako se radi a oko muske
    jos ne znam
    Eto, sad ce dobiti kompleks...

  12. #57

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    Citat MaNemoj kaže: Pogledaj poruku
    ahaaaaaaa pa zato su devojchice naprednije od decaka, jer su starije po defaultu...

    ofaj, savladao sam deo oko zenske dece, to znam kako se radi a oko muske
    jos ne znam
    Nisu starije, nego su na duze staze izdrzljivije, dok muski se brzo zalete...ali brzo i odustranu...ima logike
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #58

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    ...da vam kazem...svaki buzdovan ume da napravi musko...za zensko...treba imati umetnicku crtu......istancan osecaj......mastovitost......izdrzljivost......biti spreman na rad na duge staze......treba znati...
    ...na pp primam narudzbine za zensku decu...
    ...hell ain't a bad place to be......

  14. #59

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    Postovani kolega, moram u potpunosti da se slozim sa vama,
    zaista za zensku decu, potreban je vanserijski talenat i posvecenost.
    Zahvaljujem.
    Eto, sad ce dobiti kompleks...

  15. #60

    Odgovor: Kako napraviti muško, a kako žensko dete? Šta kažu obicaji, a šta nauka...

    Ja sam čula da ženska deca nastaju iz čistog uživanja a muška, muška su posledica odgovornosti i brige za nastavak loze...
    Nisam pametna ali ja sam žestoko uživala a dobila sina... Nisam pametna!
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako napraviti svoj sajt?
    Autor Painkiller u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 15:02
  2. Kako napraviti DVD sa sve titlovima?
    Autor srdjan_p u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 06.01.2016, 04:09
  3. Kako dete naučiti plivati?
    Autor little fairy u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 17.01.2013, 16:54
  4. Pohvalite dete ali kako...
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 12.02.2012, 18:24
  5. Kako napraviti kintu?
    Autor Version u forumu Online savetnik
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 03.11.2009, 09:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •