Sve je laz... Ili mozda nije?
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 53
  1. #1

    Sve je laz... Ili mozda nije?

    Decko/devojka govore "volim te, uvek cu biti tu za tebe", obecavaju kule i gradove... Bla bla bla...

    Ali, da li je sve to istina?

    Kako prepoznati da li vas partner govori istinu, ili vas samo zavlaci, laze... Posto, svi znamo da ima takvih ljudi kojima uopste nije tesko poigravati se sa tudjim osecanjima.

    Dakle, da li ste imali takva iskustva, i kako ste prepoznali govori li istinu ili laz?
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  2. #2

    Odgovor: Sve je laz... Ili mozda nije?

    Citat kissigirl kaže: Pogledaj poruku
    Decko/devojka govore "volim te, uvek cu biti tu za tebe", obecavaju kule i gradove... Bla bla bla...

    Ali, da li je sve to istina?

    Kako prepoznati da li vas partner govori istinu, ili vas samo zavlaci, laze... Posto, svi znamo da ima takvih ljudi kojima uopste nije tesko poigravati se sa tudjim osecanjima.

    Dakle, da li ste imali takva iskustva, i kako ste prepoznali govori li istinu ili laz?
    Neko se rađa sa tim, dok drugima ni svo iskustvo sveta neće prepoznati da ih neko laže
    Uostalom kad nekog stvarno voliš to ti nije ni bitno

    Oprostićeš mu sve
    samo da od tebe ne ode

    Verovatno zato i kažu da je ljubav slepa

  3. #3

    Odgovor: Sve je laz... Ili mozda nije?

    Meni je moj bivsi obecavao kule i gradove. Porodicu i decu.
    A ispostavilo se da je to sve bila laz...

  4. #4

    Odgovor: Sve je laz... Ili mozda nije?

    Što se mene tiče, nije. Onaj koji mi nikad nije rekao da je tu za mene, uvek je tu za mene I u dobru i u zlu.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: Sve je laz... Ili mozda nije?

    Iskreno, ne volim kad mi neko govori te stvari odn. te reci...ne razumem zasto se te reci moraju izgovoriti, vise volim ako neko tako oseca prema meni da nekim delima to pokaze...recima sam napunila tavan...
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  6. #6

    Odgovor: Sve je laz... Ili mozda nije?

    Citat kissigirl kaže: Pogledaj poruku
    Decko/devojka govore "volim te, uvek cu biti tu za tebe", obecavaju kule i gradove... Bla bla bla...

    Ali, da li je sve to istina?
    Ono sto sam davno naucila je da se u vezama nikada nista ne može sakriti...Uvek se sve zna, sve se oseca...tesko laži mogu opstati u "svetu osecanja"
    Dakle ako tebe neko iskreno voli znaces i osetiti isto kao i onda kad ti ljubav pažnja ili bilo sta drugo bude falilo od partnera...

  7. #7

    Odgovor: Sve je laz... Ili mozda nije?

    proverite ga ! necu vise nista da kazem

  8. #8

    Odgovor: Sve je laz... Ili mozda nije?

    Delim ovo iskustvo.
    Naravno, na samom početku veze, tj. dok se ne razvije prava bliskost ovo se i ne može odmah shvatiti, ali što kaže

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    ...da se u vezama nikada nista ne može sakriti...Uvek se sve zna, sve se oseca...tesko laži mogu opstati u "svetu osecanja"
    Kad tad dođeš do istine.
    Poruku je izmenio Goga, 10.12.2008 u 00:23 Razlog: citati
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  9. #9

    Odgovor: Sve je laz... Ili mozda nije?

    Zavisi,...ukoliko si spremna zbog ljubavi da poveruješ u laž ti ćeš je okarakterisati kao istinu,zar ne?
    I may not be perfect but I'm always me

  10. #10

    Odgovor: Sve je laz... Ili mozda nije?

    "Dela govore više od reči"... Mislim da većina ljudi može jako dobro da oceni da li ih neko laže kad kaže da ih voli ili ne. Same reči ne znače ništa ako mi po ponašanju osobe ne vidimo da nas voli. Što bolje poznajemo nekoga, bolje možemo da ocenimo (ne)iskrenost te osobe, samo je pitanje da li to želimo, ili nam je lakše da se samozavaravamo i pravimo da je sve u redu, ako svi znaci govore da nešto više ne štima (ili nikad nije ni štimalo).
    Najčešće je samo stvar našeg izbora kada nešto ne vidimo, ne čujemo i ne zapažamo .
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  11. #11

    Odgovor: Sve je laz... Ili mozda nije?

    Da, postoje momci koji lazu da bi lakse pridobili devojku.
    Sto je najgore, mnogo devojaka se pali na takve momke u odnosu na iskrenije jer iskreniji manje obecavaju. Ne zele stvoriti laznu nadu.
    Neki muskarci obecavaju majstorski a jadna devojka dok se snadje, vec je u krevetu a cesto i ostavljena odmah posle toga... Svet grabljivaca, a plen je naivan...

    Ali u vezi koja se stabilisala, realno je ocekivati da znamo kada partner laze.
    Tako i obecanja koje tada partner da, verovatno su istinita. Ali to obecanje vazi za trenutak.
    Kako mozemo traziti da partner odrzi svoj rec, recimo za 1, 5 ili 10 godina, kada se vremena menjaju, mi se menjamo, svet se menja. I veza se menja. Iskrsnu nepredvidljive stvari, vreme nas lomi...
    Data rec uvek vazi za trenutak i naravno da ce svaki partner istinski truditi i da odrzi obecanje...
    Ali i banke garantuju za vas novac, samo dok ne bankrotiraju...

    I naravno postoji i ona druga vrsta date reci, koja se tice jos neartikulisane buducnosti, pocetak veze u teskim uslovima.
    Na pr. on pri razvodu sa njom u vezi...
    On ce obecavati da ce se razvesti i sve ce se normalizovati i on tako i oseca, kako i obecava, ali posle toga se vraca kuci i ponovo se vrednuje ceo dan, cela veza, ceo zivot. Kod kuce vec nema snage/hrabrosti da se drzi svog obecanja. Plasi se da ne postoji resenje...

    Najvece moje obecanje koje nisam uspeo da ispunim je da cu joj sagaditi kucu.
    U trenutku kada sam dao, mislio sam da cu to moci uraditi...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  12. #12

    Odgovor: Sve je laz... Ili mozda nije?

    Ja ne cenim osobe koje lažu, a sa nedostatkom poštovanja umire još ponešto. Da ne pričamo o poverenju...Ako je samo sex u pitanju onda većini je svejedno da li ih neko laže ili ne.

  13. #13

    Odgovor: Sve je laz... Ili mozda nije?

    Same reci ne znace nista ako iza njih ne stoje osecanja i dela (a njih je lako videti i prepoznati, za to ne treba neka posebna filozofija).

    Sto se tice laganja - prema sopstvenom iskustvu (a i iskustvu nekih meni bliskih ljudi) mi vidimo i cujemo onoliko koliko mi to hocemo! Na neke stvari cemo se namerno oglusiti, na neke namerno zazmuriti... i svako od nas nadje neko "opravdanje" za takav postupak. Ukratko, ako trpimo u vezi, sami smo krivi jer mi dozvoljavamo da se to desava!

  14. #14

    Odgovor: Sve je laz... Ili mozda nije?

    Nemam potrebu nikoga da lazem, i nikada ni jednoj devojci nisam rekao da je volim a da to stvarno nisam mislio i osecao... Sa druge strane cini mi se da se moze osetiti kad neko ne misli to sto kaze... Bar su moja iskustva takva...
    "Ride. Because children need heroes."

  15. #15

    Odgovor: Sve je laz... Ili mozda nije?

    ako cu nekoga lagati necu ni biti sa njim
    ne treba mi neko zbog koga moram lagati
    u svakom zlu ima nesto dobra

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ono, što nije u nama...
    Autor Goga u forumu Psihologija
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 05.07.2011, 00:15
  2. Šta nije umetnost ?
    Autor DzuPiter u forumu Umetnost
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 31.03.2010, 22:42
  3. Sudbinska ljubav, ili mozda slucajnost
    Autor Muckota u forumu Ljubav
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 15.03.2010, 00:24
  4. Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????
    Autor irnik u forumu Muška kafana
    Odgovora: 196
    Poslednja poruka: 05.12.2009, 14:54
  5. Mozda niste znali...
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 15.10.2007, 19:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •