Ljubomora - Strana 5
Strana 5 od 9 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 121

Tema: Ljubomora

  1. #61

    Odgovor: Ljubomora

    Ljubomora se obicno javlja kad smo nesigurni ....da nas neko ne voli,da ce nas ostaviti,da cemo nekog izgubiti...jedan vid posesivnosti
    Mislim da ljubomora ne postoji kod partnera kod kojih ljubav veze veliko poverenje...

    Licno mene uzasava kad me guse ljubomorom
    Najveca vlast je vladati sobom.

  2. #62

    ********

    Ljubomora...pa priznajem jesam ljubomorna pomalo,ljubomorna sam na osobu koju volim,ostale mi nisu bitne.U velikim dozama je destruktivna,rusi sve pred sobom...ja mislim da smo svi manje ili vise ljubomorni,budimo iskreni,priznajmo,ljudski je to.

  3. #63

    Da li ste ljubomorni???

    Naravno , da podjem od sebe... Da , veoma sam ljubomoran... Ljubomora je sastavni deo ljubavi...

  4. #64

    Odgovor: Ljubomora

    ja sam ako se to moze uvrstiti u ljubomoru sa strane,osetila istu ali samo kroz prijateljstva,i to mi je jako mucno bilo,u toj meri da me je doticna osoba gusila,bukvalno sam se hvatala za glavu kad vidim njen br.na displeju.To je i dovelo do pucanja odnosa.Zanimljivo je da je rec o zenskoj osobi...

  5. #65

    Odgovor: Ljubomora

    Ljubomora je sastawni dio ziwota...osudjujem swaku boleshtinu od ljubomore to kad mi neko sad pogleda ribu u kaficu ,na ulici..nemam pojma..i sad ja da reagujem bolesno tipa ' gleda te onaj ' ili ;sto te gleda' to je bolest...a zdrawa ljubomora je kad ne bi zelio da ti se neko Fata s ribom u Mom prisustwu,recimo...mislim stwarno

  6. #66

    Odgovor: Ljubomora

    ljubomora je bolest koja se ne liječi
    i bjež'te od takvih bolesnika...jer ih ozdravit ne možete, a mogu vas da razbole...

    nekim sojkama, godi na početku veze kad se on, kao ljubopitljivo, raspituje kako joj je drugarica - đe uči, radi, iz kakve je familije, đe je trgovala, đe joj majka radi, može li da joj pogleda telefon da vidi umije li da rukuje s njim i slično...
    ona se kukavica uždi - jer on time pokazuje pažnju i intereosvanje za nju...pa kad se on zalaufuje, ajd doviđenja drugarice...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  7. #67

    Odgovor: Ljubomora

    Zavisi i od toga ko nam je partner... u poslednje mom "pokusaju" je bio neko ko je bash onako, zavodnik svetske klase... moze mu se, jbg... i onda sam umela malo da p@zdim... a davao je i povoda... bolje sto se zavrsilo, nista nam dobro ne bi donelo.
    ja ne mogu da trpim nevere a on nije tip koji moze da bude veran...

    pre njega zaista nisam bila ljubomorna, prosto su mi ti muskarci ulivali poverenje sto se toga tice...
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  8. #68

    Odgovor: Ljubomora

    karakteristika koju ne podnosim kod osoba...cak ne zelim ni da su mi prijatelji neki ljubomorci kamoli partnerica...fala lipa,ali dalje od mene
    Born to be hated,live to be loved...

  9. #69

    Odgovor: Ljubomora

    Nisam ljubomorna i ne volim ispade ljubomore...nikako. Jednom sam imala prilike upoznati bolesno ljubomornu osobu i to je bilo pravo mučenje.
    Kada si sa nekim u vezi/braku to podrazumeva pored ljubavi, razumevanje i poverenje...ako nema ovog poslednjeg, najčešće se javlja ljubomora. A ako nekome ne veruješ, onda nema potrebe da dalje mučiš i sebe i tu osobu.

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    - Kako to nikad nisi ljubomoran?

    -
    Nisam jer znam da me ne bi prevarila, jer ti verujem? - odgovara on
    upravo tako


  10. #70

    Odgovor: Ljubomora

    LJubomora je za mene mracna strana ljubavi.

    Svi smo mi ponekad nesigurni,posesivni,nepoverljivi,sebicni...nekad vise nekad manje.
    Osecanje ljubomore se ne oseca samo u ljubavnim vezama vec i u prijateljskim.
    Samo sto u ljubavnim vezama ljubomora nekad eskalira.

    Licno mislim da postoje osobe koje osecanje ljubomore drze na lancu .
    Ljubomora je stvar samokontrole.
    Ako je pustimo da nas obuzme tesko se posle vratiti u mirnu luku povrenja. Ljubomora tad kao crv jabuku izjeda celo bice .
    Najveca vlast je vladati sobom.

  11. #71

    Odgovor: Ljubomora

    Moja ljubomora me je dovela do samoce.
    Nisam umela da je kontrolisem,kao ni sopstvenu posesivnost...sad znam,bio je to osecaj sopstvene nemoci,nesigurnosti,straha da cu ga izgubiti...a jesam...
    Nema tog resenja za koje ja nemam problem !

  12. #72

    Odgovor: Ljubomora

    Ima jedna pesma koja opisuje koliko je covek opsednut ljubomorom.
    Mislim sta reci sem...sto dalje to bolje

    Najveca vlast je vladati sobom.

  13. #73

    Odgovor: Ljubomora

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    Ima jedna pesma koja opisuje koliko je covek opsednut ljubomorom.
    Mislim sta reci sem...sto dalje to bolje

    YouTube - Mobi Dick - Ljubomoran
    ...slazem se...od ovakve "grupe" i "pesme",sto dalje to bolje...
    ...hell ain't a bad place to be......

  14. #74

    Odgovor: Ljubomora

    Onaj ko kaze da nije ljubomoran, ni malo, mislim da ne govori istinu.
    U svakoj vezi je cak i pozeljna mala doza ljubomore,ali sve mora da ima svoje granice.Jer linija izmedju ljubomore i posesivnosti je tanka.
    Ako se nesmotreno predje, moze samo da proizvede do kraha veze.
    Jesam, ljubomorna sam.
    Nista preterano i nista sto nije normalno.
    U granicama normale.

    A neko mi rece u malim bocicama otrov lezi

  15. #75

    Odgovor: Ljubomora

    E ovako, moja duga veza je u krizi zbog ljubomore. Ja vise ne mogu da izdrzim da mi se pravi haos po 2 dana cak i kada kazem zdravo bilo kojoj zenskoj osobi koju sretnemo. Neverovatno je kakva sve opravdanja nalazi svom ponasanju. Npr: "nasmesila ti se, pravite me budalom", "ti svaki dan imas nove drugarice" (a nemam)... Siguran sam da je u pitanju patoloski oblik ljubomore i odlucio sam da potrazim pomoc. Sto je najgore, nece da prihvati da ima problem, a kamoli da ode kod psihologa.
    Moje pitanje je: kako da se postavim prema devojci?

Strana 5 od 9 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ljubomora starijeg deteta
    Autor nenin u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 12.08.2011, 19:11
  2. Vi i ljubomora
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 24.04.2009, 00:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •