Najzgodnije žene (glumice, manekenke...) - Strana 10
Strana 10 od 13 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 190
  1. #136

    Odgovor: Najzgodnije žene (glumice, manekenke...)

    Sonja Braga

    Sonja Braga (Snia Maria Campos Braga) je rođena 8. jun 1950 godine u Maringi, Parana, Brazil. Njena majka, Marija Hose "Zeze" Braga je bila krojačica i nije bila udata, tako da Sonja nikada nije upoznala oca. Sa nepunih sedamnaest godina prelepa Sonja je stala pred kamere i glumi i dan danas. Postala je svetski sesks simbol krajem sedamdesetih i početkom osamdesetih godina, zahvaljući filmovima kao što Karolina, Moreninja, Dama u crvenom... Međutim snimala je i sa Brandom, Mastrojanim, kao i niz značajnih TV serijala. I danas je prelepa žena.











    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #137

    Odgovor: Najzgodnije žene (glumice, manekenke...)


    Selma
    stomacic
    Sada kad nismo mi mladi ko nekada
    eto ona je moj favorit

  3. #138

    Odgovor: Najzgodnije žene (glumice, manekenke...)

    Hmmmmmmm...alyssa milano.....OOoooo da i angelina jolie...
    There is no rules!!!

  4. #139

    Odgovor: Najzgodnije žene (glumice, manekenke...)

    Svetlana Andrejevna То́ма (rođena Fomičjova) je rođena 12. maja 1947, u Kišnjevu u Mildaviji, zaslužna je umetnica svoje zemlje, a živi u Moldaviji i Rusiji.
    Već sa 19 godinaje počela svoju uspešnu filmsku karijeru, a nešto kasnije i pozorišnu. Glumila je u više vilmova, a poznata je po izuzetnim ulogama u filmovima režisera Emilija Lotjanua ko što su Dom za Serafima, Cigani lete u nebo, Ana Pavlova i Blještave zvezde. Uloga ciganke Rade u filmu Cigani lete u nebo ju je učinila svetski poznatom glumicom...









    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #140

  6. #141

    Odgovor: Najzgodnije žene (glumice, manekenke...)

    Sintija Sindi Kraford (Cynthia Ann Crawford) je rođena 20. februara 1966. godine u Dekalbu, državi Ilinois. Jedna je od najpoznatijih američkih supermodela svih vremena. Na Plejbojevoj listi 100 najseksi žena 20. veka, zauzima visoko 5. mesto...









    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  7. #142

    Odgovor: Najzgodnije žene (glumice, manekenke...)

    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  8. #143

    Odgovor: Najzgodnije žene (glumice, manekenke...)

    Ima ovde vec nabrojanih zena za koje smatram da su veoma lepe. Za mene, naj naj najlepsa je Charlize Theron. Predivna je u svakom izdanju, uzivanje je gledati je a smatram i da je kao glumica veoma kvalitetna.







    A spomenucu i ikonu, Ingrid Bergman.

    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  9. #144

    Odgovor: Najzgodnije žene (glumice, manekenke...)

    Po meni nema ružnih žena.Ima ih koje su lepe i manje lepe.
    Ove tri glumice su mi ekstra.



  10. #145

    Odgovor: Najzgodnije žene (glumice, manekenke...)

    Alfred Čenej Džonston (Alfred Cheney Johnston, 1884-1971), proslavljeni američki fotograf, je u svom rodnom Njujorku upoznao čari džeza i inspirisan knjigom Jazz Age Beauties, kojuje napisao Robert Hudovernik, stvorio je originalan fotografski opus koji i dan danas odiše snažnim duhom jednog prošlog vremena u kojem se događala dramatična duhovna emancipacija potrošačkog društva koja je rezultirala sjajnom muzikom i novom modom, odnosno svojevrsnim društvenim ludilom u periodu između dva rata u Americi. Bio je poslednji i najveći fotograf čuvenog Florensa Zigfilda i značajno dao svoj pečat u stvaranju estradne institucuje poznate kao Zigfildove devojke...



    Evelyn Groves



    Jean Ackerman



    Jean Ackerman



    Jean Ackerman



    Katherine Burk



    Lilian Bond

    Nastaviće se...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #146

    Odgovor: Najzgodnije žene (glumice, manekenke...)

    Nicole Kidman




    Denise Richards


    Charlize Theron, Monica Bellucci, April Bowlby, Emmanuelle Vaugier, Megan Fox, Brooke Shields, Heather Locklear , Jenna Elfman, Marija Karan...

    Mozda sam neku ispustio ali devojke/zene koje sam nabrojao su po meni najlepse na ovoj planeti.
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 10.12.2008 u 12:10 Razlog: ucinilo mi se da sam zabrljao ali ipak nisam :-)

  12. #147

    Odgovor: Najzgodnije žene (glumice, manekenke...)

    Luis Bruks

    Mary Louise Brooks (14. novembar 1906 – 8. august 1985.), poznata po umjetničkom imenu Louise Brooks, bila je američka plesačica, model, showgirl i glumica u eri nijemog filma, slavna zbog svoje moderne bubikopf frizure. Brooks je najpoznatija po ulogama u dva filma G. W. Pabsta: Pandorina kutija (1929) i Dnevnik izgubljene djevojke (1929). Glumila je u sedamnaest nijemih filmova, a kasnije napisala memoare pod naslovom Lulu in Hollywood.




    Međutim, čuvena Luis Bruks verovatno nikada ne bi uspela u svojoj karijeri da nije bila jedna od Zigfildovh devojki, odnosno da je nije snimao Artur Čenej Džonston, jer su njegove fotografije prelepe Lusi učinile da se njena frizura kopira od strane milona žena u Americi, što je bilo više nego dovoljno da je angažuju holiudski prodicenti i režiseri...









    Nastaviće se...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  13. #148

    Odgovor: Najzgodnije žene (glumice, manekenke...)

    Norma Širer



    Edith Norma Shearer (10. august 1902 - 12. jun 1983.) bila je Oscarom nagrađena američka filmska glumica rodom iz Kanade.

    Norma Shearer se rodila u porodici montrealskog građevinskog poduzetnika. Propast očeve tvrtke ju je s majkom otjerao u ubožnicu, a u nastojanju da se odlijepe od siromaštva, majka i sestre Shearer su počele razmišljati o karijeri u show businessu. Godine 1920. su otputovali u New York gdje je Norma nastupala u muzičkim revijama. Pobijedivši vlastitu razrokost, Shearer je zapažena od holivudskih agenata i dobila angažman 1923. godine.

    Po dolasku u Hollywood Shearer je ostavila snažan dojam na Irvinga Thalberga, producenta i budućeg šefa studija MGM. On joj je omogućio niz prestižnih uloga u filmovima koji su joj donijeli uspjeh. Godine 1927. se udala za Thalberga te mu rodila dvoje djece.

    Thalberg je svoju suprugu dobro pripremio za eru zvučnog filma, te je godine 1930. dobila Oscara za film Divorcee. Slijedili su mnoge prestižne i basnoslovno skupe produkcije gdje je Shearer tumačila uloge historijskih likova. Tada je uživala reputaciju "kraljice MGM-a".

    Godine 1942. je Shearer, shvativši da je njeno vrijeme prošlo i da se više ne može natjecati s mlađim glumicama, napustila filmski biznis kako bi se posvetila porodici. Umrla je 1983. godine od Alzheimerove bolesti.


    Norma Širer je bila jedna od najuspešnijih Zigvildofih devojki. Evo kako ju je još kao nepoznatu starletu snimio ACJ:
















    Nastaviće se...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  14. #149

    Odgovor: Najzgodnije žene (glumice, manekenke...)

    Isabelle Adjani




    i jedna od njenih najvecih uloga u filmu "Kraljica Margo"

    Poruku je izmenio vasilis, 19.01.2009 u 23:01
    Tri su zla i tri su dobra na svetu: vatra, zena i more

  15. #150

    Odgovor: Najzgodnije žene (glumice, manekenke...)






    Posto je vech rech o americhkim filmovima - mogu da kazzem samo:

    HOLLY F. SHIT!!

    (i ne, to joj nije ime)
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 20.01.2009 u 19:26

Strana 10 od 13 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Glumci i glumice - azbuka
    Autor irnik u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 508
    Poslednja poruka: 20.03.2019, 23:33
  2. Omiljene glumice
    Autor nattydread u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 09.08.2018, 10:35
  3. Plus size manekenke
    Autor starsica u forumu Moda
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 18.09.2012, 12:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •