Najzgodnije žene (glumice, manekenke...) - Strana 9
Strana 9 od 13 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 190
  1. #121

    Odgovor: Najzgodnije žene (glumice, manekenke...)

    Ma ljudi da nisam ušao u zonu sumraka ili je u pitanju skrivena kamera. Žene se bave drugim lepim ženama. Jbt, još samo fali da i muškarci počnu da stavljaju slike svojih naj macana.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #122

    Odgovor: Najzgodnije žene (glumice, manekenke...)

    Pa za zenu nema veceg komplimenta od onog koji joj uputi druga zena... a da pri tom nema zadnje namere
    Tema Najzgodnije zene bez Ashley Judd? Sh'o bi rek'o blues: ma ni mogoche.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #123

    Odgovor: Najzgodnije žene (glumice, manekenke...)

    Julia Stiles
    slatka mlada glumica


    Citius, Altius, Fortius.

  4. #124

    Odgovor: Najzgodnije žene (glumice, manekenke...)

    Po meni, ova Eva Mendes je najseksipilnija....


  5. #125

    Odgovor: Najzgodnije žene (glumice, manekenke...)

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Ma ljudi da nisam ušao u zonu sumraka ili je u pitanju skrivena kamera. Žene se bave drugim lepim ženama. Jbt, još samo fali da i muškarci počnu da stavljaju slike svojih naj macana.
    Стварно нема ништа смореније него кад жене ухвате да коментаришу изглед друге жене... или спавај с њом и зови ме да гледам, или ћути, кога брига шта ти мислиш... али јок, у све оне морају да се петљају...

    Због ње сам почео да пратим "Чари"... Алиса Милано...

    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  6. #126

    Odgovor: Najzgodnije žene (glumice, manekenke...)


    Zelim da izjavim za dnevnik da bi je rado posedovao
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  7. #127

    Odgovor: Najzgodnije žene (glumice, manekenke...)

    Ne zanam da li sam uspeo da nabacim sliku Sandre Bulock, volim plavuse, ali mi je ona zanimljiva.

    Nisam uspeo, nov sam, nisam sve procitao, ako moze kratko uputstvo.
    Poruku je izmenio gvelja, 31.08.2008 u 13:05

  8. #128

    Odgovor: Najzgodnije žene (glumice, manekenke...)










    Лепа Војводина - лепа и Србија !!

  9. #129

    Odgovor: Najzgodnije žene (glumice, manekenke...)

    Niv Kembel
    Karla Guđino (ili kako već)
    Elizabet Šu
    Jelena Isinbajeva
    Naomi Vots
    Natali Portman
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  10. #130

    Odgovor: Najzgodnije žene (glumice, manekenke...)

    Citat Bazarov kaže: Pogledaj poruku
    Niv Kembel
    Karla Guđino (ili kako već)
    Elizabet Šu
    Jelena Isinbajeva
    Naomi Vots
    Natali Portman
    Ако није обавезно стављати слике на ову тему, да се уведе да буде!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  11. #131

    Odgovor: Najzgodnije žene (glumice, manekenke...)

    laura haris,ashli jud,jessica alba,angelina joly,i moja biwsa...inace manekenka

  12. #132

    Odgovor: Najzgodnije žene (glumice, manekenke...)

    najzgodnija je naomi a i zizel.
    a najlepse...andjelina, eva mendez, monika beluci, ima jako lepih manekenki..

    nasa najlepsa glumica je tatjana boskovic.
    dreamhunter...

  13. #133

    Odgovor: Najzgodnije žene (glumice, manekenke...)

    Sećate li se Honi Rajder? To je bila prva i najlepša Bondova devojka (Dr No, 1962. ). Ursula Andres je ovom svojom ulogom dala jedan novi obrazac žene u modernom filmu, koji na ponešto izmenjene i nadograđene načine traje i dan danas...


    Kao Honi Rajder u filmu Dr No, 1962. godine

    Ursula Andres je rođena u Ostermundigenu, Bern (Švajcarska), otac joj je bio Nemac, a majka Švajcarskinja. Njen otac Ralf Andres je bio nemački diplomata, a nestao je tokom Drugog svetskog rata. Ursula ima četiri sestre i jednog brata. Govori tečno nemački, engleski, italijanski i francuski jezik.


    Ursula je počela svoju karijeru kao model u Rimu, da bi kasnije glumila u nekoliko italijanskih filmova. Njena najpoznatija uloga je Honi Rajder, prve Bondove devojke u filmu Doktor No. Kasije je glumila sa Elvisom Preslijem u filmu Fun in Acapulco, a četiri godine kasnije igra u filmskoj parodiji o Džejmsu Bondu u filmu Kazino Rojal. Pozirala je naga za Plejboj 1965. godine.



    Bila je udata 1957. godine za glumca i režisera Džona Dereka, ali brak se raspao nakon što je ona imala aferu sa glumcem Žanom-Polom Belmondom. Ursula je izlazila sa mnogim popularnim glumcima kao što su: Šon Koneri, Marlon Brando i Džejms Din. Ima jednog sina koji se zove Dmitri sa glumcem Harijem Hemlinom.


    Dobitnica je Zlatnog globusa kao najbolja novajlijka (ženska).
    Izabrana je od strane obožavatelja Džejms Bonda za najbolju Bondovu devojku.
    Izabrana je od strane Empire magazine među 100 najseksipilnijih zvezda u filmskoj istoriji.



    Tekst preuzet sa Wikipedije.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  14. #134

    Odgovor: Najzgodnije žene (glumice, manekenke...)



    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

  15. #135

    Odgovor: Najzgodnije žene (glumice, manekenke...)

    Ko se seća Tvigi? Verovatno ste čuli izraz "Vidi, prava je Tvigi!", kada se želi naglasiti vitki stas neke žene...


    Lesli Homb Tvigi (Lesley Hornby Twiggy) je rođena 19. septembra 1949. godine u predgrađu Londona, od oca stolara Viljema i kasirke Neli. Godine 1966. Nidžel Dejvis ju je zapazio i ponudio joj ugovor. Tada je imala samo 16 godina i samo 41 kilogram težine. Dejvis joj je predložio da njeno umetničko ime bude njen nadimak "Tviggy". Nakon što je postala "Lice Engleske 1966", verovali su da će njen uspeh biti kratkotrajan. Stigla je u Nujork, i postala ikona i supermodel. Poznata po viskoj modi Meri Kvant, Tvigi je promenila svet mode svojom kratkom frizurom i androgenim izgledom.



    U dvadesetom veku postojalo je više tipova lepote. Devojke različitih fizionomija, konstitucija i proporcija tela postajale su, preko noći, sinonimi lepote za čitave generacije. Jedna od njih, neizostavno, bila je i Lesli Hornb, poznata u svetu pod nadimkom Tvigi, što u prevodu znači grančica. Od svojih malih, ljupkih grudi i dečačkih kukova napravila je mit. Sedamnaestogodišnja devojčica postala je začetnica dominacije mršavih devojčica na modnim pistama i idol miliona širom sveta.


    Posle ere Merilin Monro i zanosnih oblina, devojke i devojčice širom sveta raznim dijetama i izgladnjivanjima pokušavale su da dostignu iste ili slične telesne proporcije kao što je imala Tvigi - 81/56/81, kako bi se na taj način približile tadašnjem idealu. Iako je predstavljala prototip dečaka-žene, ipak nije ostavljala sumnje o svom rodu: njene dugačke tanke noge bile su jedva pokrivene neporecivo ženstvenom mini suknjom. Izrazito mršava sa kratkom dečačkom frizurom, lepim, pomalo melanholičnim očima dugih trepavica - postala je simbol svoje epohe. Za samo četiri godine blistavog bavljenja manekenstvom, postala je slavna i prepoznatljiva...


    Tvigi 2002. g.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Strana 9 od 13 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Glumci i glumice - azbuka
    Autor irnik u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 508
    Poslednja poruka: 21.03.2019, 00:33
  2. Omiljene glumice
    Autor nattydread u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 09.08.2018, 11:35
  3. Plus size manekenke
    Autor starsica u forumu Moda
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 18.09.2012, 13:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •