Frizura - Strana 6
Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 100

Tema: Frizura

  1. #76

    Odgovor: Frizura

    ovih dana se bas moja sisarka trudi da od moje kose nesto napravi posto sad badjim pustam kosu i ne dam da se sisa bar neko vreme, posto krajevi jos nisu procvali ali napreduju
    boja.. pa kad se opere kosa, onda je dobra, nesto kao cokolada ali posto nije oprana, jer mi je fen u NSu, a ne bih neki meningitis da pokupim onda je pustam da se masti i da rasteeeee
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #77

    Odgovor: Frizura

    Boja plava........inace kosa mi je odvratno prava,sto me strasno nervira....ipak bolje da imam one male,slatke loknice....e da i frizerica mi preporucila sisanje pa sam morala da je sisnem malo,al opet mi je duga....
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  3. #78

    Odgovor: Frizura

    Crna,duga,krecava.
    E majke mi ne razumem vas sa ravnom kosom,sto zelite krecavu.
    Ne znate koje su to muke.
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  4. #79

    Odgovor: Frizura

    Rešila sam da promenim imidž
    Više nisam (spreda) plavuša ~ brineta (odzada)

    Sad furamo novi trend sivo -ljubičasta (iliti jedna nijansa pink boje )



  5. #80

    Odgovor: Frizura

    Planirala sam da se ofarbam večeras,ali sam odustala...otišla mi frizerka kući

    Ništa,večeras samo pranje i feniranje,ali vec sutra sledi promena imidža
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  6. #81

    Odgovor: Frizura

    Onu jednu stranu ne diram, samo tanjim kako bi lepo padala, a drugoj, kratkoj, sam jeb'o kevu i sad ne smem ni na terasu bez kape Jedan profil je već do pola leđa, dakle Vila Ravijojla, a drugi je... well, Mike Patton al' prebacila sam sve minđuše na to uvo da se kao nešto dešava na toj strani
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #82

    Odgovor: Frizura

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Onu jednu stranu ne diram, samo tanjim kako bi lepo padala, a drugoj, kratkoj, sam jeb'o kevu i sad ne smem ni na terasu bez kape Jedan profil je već do pola leđa, dakle Vila Ravijojla, a drugi je... well, Mike Patton al' prebacila sam sve minđuše na to uvo da se kao nešto dešava na toj strani
    mislim da bi tebi idealno stajala "chirokee"....
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

  8. #83

    Odgovor: Frizura

    posedujem grivu kao što i dolikuje jednoj lavici..

    izrazito duga i izrazito gusta kosa..

    večita brineta..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  9. #84

    Odgovor: Frizura

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    posedujem grivu kao što i dolikuje jednoj lavici..

    izrazito duga i izrazito gusta kosa..

    večita brineta..
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

  10. #85

    Odgovor: Frizura

    Godinama odrzavam dugacku kosu i uglavnom sve frizure koje idu uz dugacku kosu furam_
    Od spustene sa sikicama do vezivanje u rep,pletenje kikice,podignute u racupanu nalik pundjicu itd_
    "neizrecivo je i bezimeno ono što mojoj duši stvara muku i slast i što je još i glad moje utrobe..."

  11. #86

    Odgovor: Frizura

    Vec 3 godine imam kratku kosu, u pocetku je bila na 2 cm...sada nesto (malo) duza, s neuspelim pokusajima da je pustim....(jednom izdrzala 6 meseci, i kada bi se pogledala u ogledalo, to nisam bila JA)..nekako se osecam lepse s' kratkom kosom...a i okolina me opstruira u nameri da je pustim
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #87

    Odgovor: Frizura

    Mislim da sam do sada izmenila sve moguce tipove frizura... Imala sam jako dugu kosu... Pa je onda skratila na duzinu ramena... Pa tad izvukla pramenove... Zatim postala plavusa Pa mi posle god dana to dosadilo... I presla u smedjokose... I osisala se na skroz kratku duzinu... Zatim je pustala dok nisam uspela da se osisam u fazonu Bekamove i trenutno sam na toj frisci.. I svidza mi se ... Sem sto mi smeta sto svaka druga zenska osoba ima slicnu frizuru ... I da za par dana prelazim u crvenokose
    Everybody Wants to be a Cat

  13. #88

    Odgovor: Frizura

    Ljudi me ne prepoznaju
    Em sto sam donedavno bila plavusa, em se sad oshishala na neshto kratko, napred duze, shishke kratke, nazad chupavo...
    dolazi leto.. vreme za kratke frizurice

  14. #89

    Odgovor: Frizura

    Nosila sam kratku kosu do cetvrte godine srednje skole. Tada sam resila da je pustim da mi naraste za maturu.
    I od tada imam dugacku, crnu kosu, koja je prirodno blago kovrdzava. A ja je maltretiram i feniram a bude prava. S vremena na vreme odem da je malo skratim i uvek se svadjam sa frizerkom kad mi kaze - previse ti je gusta, moram malo da je proretcim...Necu bre!!!
    Zeznula me zadnji put, pa sad cekam da jos malo naraste, da joj dam oblik kakav zelim. Naravno idem kod druge frizerke.
    Inace leti najlakse mi je skupiti je, zbog vrucine! Inace


  15. #90

    Odgovor: Frizura

    Imam prirodno ravnu, jaku i gustu, tamno smedju kosu... Duzina mi uvek varira izmedju poluduge i bas bas duge kose... Nosila sam i pazic kad sam bila mladja ali mi se nije svidjao
    U zadnjih 2-3 godine furam one siske u stranu, i volim da mi je isfenirana talasasto... A s' obzirom koliko je gusta i teska, lokne mi traju citavih 2 eventualno 3 sata

Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •