Volim Partizan :) - Strana 5
Strana 5 od 30 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 439
  1. #61

    Odgovor: Volim Partizan :)

    To nisam gledala ali znam priču sa tim namamljivanjem od ranije i ko je na slici. To su bre kreteni, a ne navijači
    I ovo nisam gledala sve, ne bih ni znala da ima da ne gleda moj buljavi kum koji me možda ni venčao ne bi da nisam grobarka
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #62

    Odgovor: Volim Partizan :)

    to nisu krteni vec navijaci alcatrasa,jedne od najorganizovanijh grupa na jugu,zare je lik koji je prosao ratiste za ovu srbiju.ono sa pistoljima naravno nije prava slika te grupe,to je bilo za telku samo. inace su mnogo gadni kada su u pitanju drugi klubovi,naime ta grupa je jednom gostovala u sred zagreba,kada je partizan igrao sa dinamom......pre odlaska su poskidali tablice sa automobila u bg-u i preneli u zagreb gde su skidali zagrebacke a kacili nase,epilog je bio mnogo,ali mnoogo izlupanih hrvatskih automobila od strane hrvata. nisu oni takvi kakvi su na tom jebenom snimku,to su pravi momci koji zasluzuju postovanje samim tim koliko postoje na jugu i koja su struktura ljudi,razliciti profili...doktori,umetnici,huligani,klosari,ratni veterani,profesori....njima je zajednicka stvar PARTIZAN i ne bitno je ko su,sta su zavrsili....itd,itd.

  3. #63

    Odgovor: Volim Partizan :)

    Dečače grobare (ljubav nam je zajednička) pazi gledaj vidi slušaj čuj obrati pažnju ti imaš svoje mišljenje i to je ok. A za mene je osoba koja siluje drugu osobu kreten na kub, najblaže rečeno. To što oni vole klub koji ja volim ne znači ništa, niti su mi zbog toga huligani bliži. I Hitler je slušao muziku koja mi se izuzetno dopada.
    Ja navijanje nekako malo drugačije posmatram, dozvolićeš.
    To što je prošao ratište za Srbiju mu je neka amnestija, šta? Il treba suzu da pustim patriotsku? Pa to ratište je tek prošlo kretena ne zna im se broj. I osobe sa takvim mentalnim sklopom najčešće i najbolje plivaju u takvim okolnostima kao što je nasilje u bilo kom pogledu.
    Pištolji genijalna ideja za telku... genijalna. A ti ih poštuj koliko hoćeš, nemam ništa protiv

    PARTIZAN!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #64

    Odgovor: Volim Partizan :)

    -Cestitke pakistanu na tituli (i na duploj)
    a table je, kako su meni pricali, menjao Arkan.
    Titulu ste uzeli bez igre, uzece te neke sitne pare (pokupise kajmak menadzeri), pojacanja vam stizu iz Obrenovca i Grocke. Predvidjam da ce vas neki Kork izbaciti iz prve runde tako da nema ni UEFA kupa... i tako

  5. #65

    Odgovor: Volim Partizan :)

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Dečače grobare (ljubav nam je zajednička) pazi gledaj vidi slušaj čuj obrati pažnju ti imaš svoje mišljenje i to je ok. A za mene je osoba koja siluje drugu osobu kreten na kub, najblaže rečeno. To što oni vole klub koji ja volim ne znači ništa, niti su mi zbog toga huligani bliži. I Hitler je slušao muziku koja mi se izuzetno dopada.
    Ja navijanje nekako malo drugačije posmatram, dozvolićeš.
    To što je prošao ratište za Srbiju mu je neka amnestija, šta? Il treba suzu da pustim patriotsku? Pa to ratište je tek prošlo kretena ne zna im se broj. I osobe sa takvim mentalnim sklopom najčešće i najbolje plivaju u takvim okolnostima kao što je nasilje u bilo kom pogledu.
    Pištolji genijalna ideja za telku... genijalna. A ti ih poštuj koliko hoćeš, nemam ništa protiv

    PARTIZAN!
    super je to sto kazes da su ratiste prosli debili,kreteni....a to sa pistoljima je snimano 90ih godina tada je i baka u cegeru nosila pistolj,vidim da ti ova tematika nije poznata ali ne zameram ti...

    pozdrav!

  6. #66

    Odgovor: Volim Partizan :)

    Joj, bre, koja tematika??? Ta sa pištoljima devedesetih? Ratište? Navijačko/huliganska subkultura? To svakako zahteva duboku analizu, a ja sam rasla u saksiji dok je u mojoj zemlji bio haos a ovde laprdam, a da nisam otišla ni na jednu utakmicu Yeah right.

    Na ratištu je bila i rpa pristojnog sveta, al' je bilo i onih koji su išli da kradu multipraktike i video rekordere, donesu bombe kući ili priče o tome kako su zlostavljali nekog četnika/ustašu/baliju, a sve pod zastavom patriotizma I tako je bilo na svakoj strani. E o njima sam pričala, al' ne razumemo se. Ne pratim izgleda tvoju logiku. Tu koja opravdava te pištolje kod bakice. Kosovo za patike? Liči
    Poenta je da ja ne poštujem takve likove, a ti poštuješ, i to je ok. Ljudi se u nečemu i slažu i ne slažu, to je sasvim normalno, nemaš šta ti meni da zameraš. Ili ja tebi

    A u off smo otišli debelo ovde samo treba da volimo Partizan
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #67

    Odgovor: Volim Partizan :)

    ja sam samo govorio o strukturama ljudi na jugu,ima nas svakakvih tamo...ima neskolovanih totalno,krimosa i da ne nabrajam sve...koga ja to postujem i podrzavam,samo hocu da kazem da smo na jugu zbog partizana i nema razlike,ako je to tebi off onda kod tebe nesto ne valja.

  8. #68

    Odgovor: Volim Partizan :)

    Svašta kod mene ne valja, tu nema zbora
    Off na ovoj temi je svakako ratište i ko je šta prolazio za Srbiju ili nije.
    A ne znam što pominješ tu strukturu ljudi, pa razne strukture ljudi postoje svuda, pa i na ovom forumu - uzmimo ga kao najgluplji primer, a ne među navijačima. Ok, mislio si da ta tematika oko strukture nikom nije poznata da se ne nastavljamo više, ne vidim poentu zaista.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #69

    Odgovor: Volim Partizan :)

    nema poente u tvom govoru,zasto sam ja pricao o ratistu? neko bi mogao da im kaze hvala a ne da ih pljujete...no,nebitno je vise...gledas siroko,zasto tako globalan pogled na sve?

  10. #70

    Odgovor: Volim Partizan :)

    O Bože

    Vidi, ovo sam ja crtam tebi, pošto kad kucam ne čitaš:



    Dakle, taj neko neka im govori hvala dokle hoće i poštuje koliko hoće, kao što već rekoh, ja neću niti imam zašto da ih poštujem i govorim hvala. To su za mene kreteni, rekoh i zašto, a i kreteni mogu biti navijači. Kapiš?

    Zdravo, žurim.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #71

    Odgovor: Volim Partizan :)

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    -Cestitke pakistanu na tituli (i na duploj)
    a table je, kako su meni pricali, menjao Arkan.
    Titulu ste uzeli bez igre, uzece te neke sitne pare (pokupise kajmak menadzeri), pojacanja vam stizu iz Obrenovca i Grocke. Predvidjam da ce vas neki Kork izbaciti iz prve runde tako da nema ni UEFA kupa... i tako
    ...Valtere...samo ti brani Sarajevo...mani se fudbala...ocito se slabo razumes...
    ...nego...kada si vec vidovita baba Vangina...predvidi molim te...kada ce da puste Dzaju i Cveleta iz tvorza?...
    ...hell ain't a bad place to be......

  12. #72

    Odgovor: Volim Partizan :)

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...Valtere...samo ti brani Sarajevo...mani se fudbala...ocito se slabo razumes...
    ...nego...kada si vec vidovita baba Vangina...predvidi molim te...kada ce da puste Dzaju i Cveleta iz tvorza?...
    -Svud me diraj al' u fudbal mojne !
    Dzaja je lopov, Terzic je lopov ali Zeka i Bjeka su jakuze trijade i koza nostra zajedno!
    A za igru pakistana mogu da se korigujem ... pod utepanim Jokanovicem.
    A ako te moja primedba pogadja kao navijaca pakistana i vrsnog poznavaoca fudbalske igre, budi iskren i iz glave nabroj 5-6 igraca i razmisli o kvalitetima istih.

  13. #73

    Odgovor: Volim Partizan :)

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    -Svud me diraj al' u fudbal mojne !
    Dzaja je lopov, Terzic je lopov ali Zeka i Bjeka su jakuze trijade i koza nostra zajedno!
    A za igru pakistana mogu da se korigujem ... pod utepanim Jokanovicem.
    A ako te moja primedba pogadja kao navijaca pakistana i vrsnog poznavaoca fudbalske igre, budi iskren i iz glave nabroj 5-6 igraca i razmisli o kvalitetima istih.
    ma nece da ih puste bre,dzaja ima problema sa zdravljem,i ako je proneverio milione zasto se ne brani sa slobode? nije covek krumos i nije ubio,ja sam teski grobar ali ovo sto rade nije u redu. nije covecno!

  14. #74

    Odgovor: Volim Partizan :)

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    -Svud me diraj al' u fudbal mojne !
    Dzaja je lopov, Terzic je lopov ali Zeka i Bjeka su jakuze trijade i koza nostra zajedno!
    A za igru pakistana mogu da se korigujem ... pod utepanim Jokanovicem.
    A ako te moja primedba pogadja kao navijaca pakistana i vrsnog poznavaoca fudbalske igre, budi iskren i iz glave nabroj 5-6 igraca i razmisli o kvalitetima istih.
    ...kako ti kazes...diracu te...
    ...vidi Valtere...ne mislis valjda da sam dileja,pa da ne znam ko sta radi u ovoj zemlji u svim sferama drustva?...
    ...drugo...to sto ti ne mozes ni ime Partizana da izgovoris ili napises,govori mi da sa tobom ne mogu da ozbiljno diskutujem o fudbalu...suvise si ostrascen...probaj da ga izdrkas,bice ti lakse...
    ...trece...ja znam da boli...kada je Partizan prvi...ali dalje necu...sacekajmo...da pocnu evropske utakmice...tada sam u erekciji...
    Poruku je izmenio Angus, 11.06.2008 u 17:42
    ...hell ain't a bad place to be......

  15. #75

    Odgovor: Volim Partizan :)

    bitno je da smo prvi,dupla je pala ostalo ne bi trebalo da nas interesuje

Strana 5 od 30 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Volim - ne volim
    Autor valentina u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 1421
    Poslednja poruka: 04.06.2020, 18:00
  2. Volim je kad... / Volim ga kad...
    Autor love hunter u forumu Ljubav
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 20:49
  3. Tebe ne volim, al' sto volim tvoju pesmu...
    Autor starsica u forumu Muzika
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 29.04.2014, 17:24
  4. Partizan
    Autor Charlie Harper u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 13.08.2011, 16:09
  5. I volim i ne volim?
    Autor Ivana-psy u forumu Ljubav
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 08.06.2011, 23:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •