Kako zamisljam osobu iznad .... - Strana 60
Strana 60 od 61 PrvaPrva ... 105058596061 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 886 do 900 od ukupno 907
  1. #886

    Odgovor: Kako zamisljam osobu iznad ....

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    @ biliverka
    nju pamtip kao raskosnu crnku izrazitih obrva i crveno obojnih usana,s kukovima koji se njisu u ritku:klac-klac.klac-klac....
    sandale s visokom petom i pertlama do kolena....


    zena mojih snovidjenja cista Almodovarova poezija u slici .
    jos ako ima 2-3 hektara neke sume u nedodjiji blizu vode /moze biti i bunar / - perfektno
    jaoooooooooooooooo

    sve si pogodio! i klac-klac,i obrve ko ko Fride Kalo,i pertle,i ektari u nedodjiji s malom kucom medj bukvama.....

    i ja s puskom i redenikom preko ramena kako ujutru krecem na vodu......
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #887

    Odgovor: Kako zamisljam osobu iznad ....

    U pidžami, frkće uz cigaretu i šolju kafe (takvu asocijaciju imam kad je čitam). Voli da je u toku sa svetom, ali u njega retko zalazi. S' vremena na vreme dobije poriv da se namontira i uklopi međ običan svet, a sanja neke lucidne snove. Majstor u kuhinji i hekleraju (pružene informacije sa foruma). Knjiški moljac koji sebi dopušta da čita i teš. Mrgud i hedonista, sujetna i gorda. Nezgodna i verna.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  3. #888

    Odgovor: Kako zamisljam osobu iznad ....

    Citat elektricna ovca kaže: Pogledaj poruku
    U pidžami, frkće uz cigaretu i šolju kafe (takvu asocijaciju imam kad je čitam). Voli da je u toku sa svetom, ali u njega retko zalazi. S' vremena na vreme dobije poriv da se namontira i uklopi međ običan svet, a sanja neke lucidne snove. Majstor u kuhinji i hekleraju (pružene informacije sa foruma). Knjiški moljac koji sebi dopušta da čita i teš. Mrgud i hedonista, sujetna i gorda. Nezgodna i verna.

    ne pamtim da me je neko ovako dobro opisao na prvu....



    sto se moje slike o forumasici tice,sacekacu jos da sredim utiske.....mozda je vidim u veselim bojama,s izmesanim karo i cvetnim desenima.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #889

    Odgovor: Kako zamisljam osobu iznad ....

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    Citat elektricna ovca kaže: Pogledaj poruku
    U pidžami, frkće uz cigaretu i šolju kafe (takvu asocijaciju imam kad je čitam). Voli da je u toku sa svetom, ali u njega retko zalazi. S' vremena na vreme dobije poriv da se namontira i uklopi međ običan svet, a sanja neke lucidne snove. Majstor u kuhinji i hekleraju (pružene informacije sa foruma). Knjiški moljac koji sebi dopušta da čita i teš. Mrgud i hedonista, sujetna i gorda. Nezgodna i verna.

    ne pamtim da me je neko ovako dobro opisao na prvu....



    sto se moje slike o forumasici tice,sacekacu jos da sredim utiske.....mozda je vidim u veselim bojama,s izmesanim karo i cvetnim desenima.....
    bez karo...alergična sam na karo...čekam sređivanje i spisak za g. uglednika
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  5. #890

    Odgovor: Kako zamisljam osobu iznad ....

    Otprilike ko Stalone kad zaveze onu maramu oko glave i naoruzan mitraljezom strazari...pored golubarnika
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  6. #891

    Odgovor: Kako zamisljam osobu iznad ....

    Lokne
    orlovski nos
    krupne tamne oči
    niska
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  7. #892

    Odgovor: Kako zamisljam osobu iznad ....

    Crnomanjast muškarac nabijen ,jaki,strastveni.Omiljena boja mu crvena ,frkće ko bik (upozorava samo) i
    fata zalet mislim kad je neka tako prilika....inače vidim ga još i kao hedonistu....naročito u jelu i piću.
    VEseo lik,raspoložen za zajebanciju i društvanjce,manje-odabrano.
    E,tako...
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  8. #893

    Odgovor: Kako zamisljam osobu iznad ....

    Uvek u trendu. Svuda je ima. Sve želi da vidi i sve da zna. Rekla - kazala sindrom. Instant rešenja i bestseler književnost smaže za večeru. Od dubine, boli je glava. Blista u kuhinji i manikiru. Neozbiljna, narcisoidna, teatralna i obična.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  9. #894

    Odgovor: Kako zamisljam osobu iznad ....

    rekao bih - književnica
    forum joj dođe kao odmor od smišljanja raznih komplikovanih zapleta u knjigama

  10. #895

    Odgovor: Kako zamisljam osobu iznad ....

    Smiren i opušten. Ćutljiv, progovara samo kad mora, ali izrazito dobar slušalac Takođe i vrlo radoznao. Ništa ne prepušta slučaju.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  11. #896

    Odgovor: Kako zamisljam osobu iznad ....

    crna kosa gusta cupava, ko griva...visoka....zelene oci....
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  12. #897

    Odgovor: Kako zamisljam osobu iznad ....

    Visoka plavuša ogromnih sisa, uglavnom obučena u kožu zbog svojih potisnutih sadomazobizar poriva koji čekaju pravog muiškarca da ih pusti napolje....

  13. #898

    Odgovor: Kako zamisljam osobu iznad ....

    Citat Mijatović kaže: Pogledaj poruku
    Visoka plavuša ogromnih sisa, uglavnom obučena u kožu zbog svojih potisnutih sadomazobizar poriva koji čekaju pravog muiškarca da ih pusti napolje....
    pa ti ko da si me video...
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  14. #899

    Odgovor: Kako zamisljam osobu iznad ....

    Imam tu moć da vidim kroz ekran.

  15. #900

    Odgovor: Kako zamisljam osobu iznad ....

    pljunuti Giga Moravac sa sve 'brifkejsom'
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

Strana 60 od 61 PrvaPrva ... 105058596061 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Nadimak za osobu iznad
    Autor ZOE u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 3616
    Poslednja poruka: 17.02.2019, 21:08
  2. Moj izbor avatara za osobu iznad
    Autor ZOE u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 532
    Poslednja poruka: 15.12.2012, 19:45
  3. Banujte osobu iznad
    Autor Morpheus u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 598
    Poslednja poruka: 11.10.2010, 11:28
  4. Kompliment za osobu iznad
    Autor kissigirl u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 1825
    Poslednja poruka: 10.06.2010, 23:37
  5. Kako preboleti voljenu osobu?
    Autor Erika B.T u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 20.07.2009, 22:54

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •