A šta kad smo mi nekome prvi?
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 57
  1. #1

    A šta kad smo mi nekome prvi?

    Imamo temu o gubljenju nevinosti, o tome kada je nama bio prvi put...

    A šta kada smo mi nekome prvi? Da li vam je to nešto značilo? Da li vam je bilo bitno kako ćete tog nekog uvesti u svet sexa i učinite da zavoli tu vrstu kontakta?

    Da li ste nekome bili prvi/prva?

    Ja nisam
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: A šta kad smo mi nekome prvi?

    Bila sam prva dečku koji je meni bio prvi, ali ne mogu da kažem da mi to nešto znači. Tada to nisam ni znala, mada - da sam bila malo iskusnija - kazalo bi mi se samo... (if you know what I mean ).
    E, da sad budem nekome prva (što se neće desiti, ali kad bi se desilo), verovatno bi mi značilo, i bilo bi mi jako zanimljivo da naučim nekoga nečemu bitnom u životu . Plus, što bih 'ladno mogla da ga podučavam tako, da ga u potpunosti stavim u funkciju ispunjenja mojih želja i da ne pravi one greške koje su drugi muškarci, koji su se učili na drugim devojkama/ženama pravili . A sigurno i da bi mojoj sujeti prijalo da vidim da nešto što radim izaziva oduševljenje i iznenađenje kod osobe koja se sa tako nečim sreće po prvi put ...
    N...da, ne bi to bilo loše
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  3. #3

    Odgovor: A šta kad smo mi nekome prvi?

    Tema je zanimljiva, mada bi neko rekao da je to samo stvar zena, interesantno bi bilo cuti i neka muska misljenja i iskustva prvog puta.
    Za razliku od moje generacije kada se nevinost gubila u proseku po zavrsetku srednje skole, danas gledajuci ovu naprednu generaciju i slusajuci razna iskustva iz okoline to se desava vec pri kraju osnovne skole, u jednom dobrom procentu.
    Nisam psiholog niti strucan da iznosim neka misljenja i zakljucke o tome, ali a kao laik mislim da je prerano.
    Ja sam ,,nevinost,, izgubio sa 19 godina, devojkom svoje generacije, i mislim da iako smo oboje bili bez prethodnog prakticnog iskustva, sam cin dugo pripreman bio je nesto sto smo dugo pamtili. Hocu da kazem da u zavisnosti od toga kako se pristupi ,,problemu,, takve su i posledice.

  4. #4

    Odgovor: A šta kad smo mi nekome prvi?

    E sad cu ja da vam kazem.Kao prvo,gde me uvek nadjete sa tim temama?!Kao drugo,voleo bih da nebudem shvacen neskromno i da se moje dame ne uvrede.A kao trece:
    Licno sam bio taj udarnik nekoliko puta.Nacuo sam neke zenske price,da je taj koji je prvi,ljubav za ceo zivot.Da znam,sad da mozete oci bi mi iskopale,ali TO STE VI ZENE IZMISLILE.S pocetka mi je cin oduzimanja nevinosti delovao jako znacajan,cudan,vazan.Ali kako je vreme odmicalo,ukapirao sam da to nisu trofeji,popularni trofeji.Da bilo je vise od 10 puta kada sam neke devojke pretvarao u zene.Nekad je to bilo zaista u nekom ljubavnom znosu,nekad sam samo odradjivao prljavi posao,ali je posle uvek bilo i noz u srce.I kao sto sam doziveo,ni jedna se nije vecno zaljubila u mene.Mada mi se sa odusevljenjem javljaju.Vreme je donelo svoje i shvatio sam zadatak.Posto sam covek od poverenja,volim i umem sa zenama,jako lako su se odlucivale da im ja budem PRVI.To je lep kompliment.Retko se desavalo da je bilo prijatno,uglavnom bolno,sa suzama.Ako sam bio srece,onda bi dobio reprizu i dovrsavao cin.Totalno sam ih razumeo,trema,strah,sta posle,nov zivot...
    U svemu tome,najzalosnije je da sam bio ZANEMAREN u toku rudarstva,ali boze moj,zadatak....
    A sto se tice mog slucaja:
    Drugi put!
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  5. #5

    Odgovor: A šta kad smo mi nekome prvi?

    Ne znam.
    Nikom nisam bila prva.
    I uvek se, povodom ovakvih tema, setim ove rečenice...
    "Oženiću se prvom koja bude rekla da sam joj treći... "
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  6. #6

    Odgovor: A šta kad smo mi nekome prvi?

    није да се фалим,али... уствари и нећем се фалити. па шта,мош мислити-неком си први. сматрам да је то небитно...
    иначе,леп осећај
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  7. #7

    02 Odgovor: A šta kad smo mi nekome prvi?

    I njoj i meni je bilo prvi put.

    Nismo zurili, ali je ona bas bila pripremljena strucnom literaturom i znala je ono sto muskarci obicno ne znaju, tj. da ne treba zuriti, a mogu se raditi neke igrarije i bez da se to uradi.

    Pa nismo zurili, a kada smo napokon uradili, bilo je to majstorski izvedeno!

  8. #8

    Odgovor: A šta kad smo mi nekome prvi?

    Lakše podnosim to nego da sam mu poslednja..pu..pu daleko bilo
    Ćuti i prenesi dalje....

  9. #9

    Odgovor: A šta kad smo mi nekome prvi?

    nije isto:

    prvi i posljednji (znači jedini),
    prvi (onaj što se ne zaboravlja) ili
    posljednji (onaj zakonski),

  10. #10

    Odgovor: A šta kad smo mi nekome prvi?

    prvi ?
    ne volim to posebno ne ovde gde sam sada
    posle me vijaju na kamilama po pustinji da je ozenim ali sreom
    imam kolica za bekstvo
    Ko je za jednu voznjicu

  11. #11

    Odgovor: A šta kad smo mi nekome prvi?

    super je biti nekome prvi..prelep osecaj..i imas zelju da mu sve zivo pokazes

  12. #12

    Odgovor: A šta kad smo mi nekome prvi?

    Eeee, kako je lepo biti sada mlad i nevin. Sve žele da ih poduče i usmere. Toga nije bilo u mije vreme. Tamo gde sam odrastao imali smo jednu baba-devojku, oj a je podučavala i generaciju moga oca. Celo moje društvo je prošlo obuku kod nje. Ali nije to tema.

    Ja sam, mislim, jedini koji nije išao kod nje. Moj prvi put je bio i prvi put moje supruge. Zajedno smo učili. Jedno od drugog. Kada sad nešto ubacimo novo u naš seksualni život, ono drugo se pita "gde je to naučio/la".

    Mislim da nama najviše znači to što smo zajedno od počeetka.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  13. #13

    Odgovor: A šta kad smo mi nekome prvi?

    ne znam.......
    i ne zelim da znam.....
    pedagogija mi nije jacha strana
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  14. #14

    Odgovor: A šta kad smo mi nekome prvi?

    ...davno bese...odvedem neku klinku na gajbu...ispostavi se da sam joj prvi...ok,sta cu...nema nazad,vec sam skinuo gace...
    ...jbg,mucim se,kao da je meni prvi put,ali nekako sve to ide...u sred tog cina,ona mi zadovoljno,jecajuci kaze...drugarice su mi rekle da je prvi put odvratno...a meni je super...
    ...naravno da joj je bilo super...kada joj je bilo prvi put(nije znala za bolje)...sada okrece glavu kada me vidi...
    ...hell ain't a bad place to be......

  15. #15

    Odgovor: A šta kad smo mi nekome prvi?

    ...nisam ni jednoj bio prvi......a verovatno i necu......iz dva razloga...

    ...prvi razlog je ...

    ...drugi je sto bi ta osoba u mom slucaju spadala u domen pedofilije......a ako ne bi...onda bi bila slucaj za posmatranje...

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Nekome ko će razumeti ostavite poruku
    Autor BoginjaMarija u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2441
    Poslednja poruka: 02.03.2017, 16:12
  2. Kako dokazati nekome da ga volite?
    Autor Crazy Angel u forumu Ljubav
    Odgovora: 128
    Poslednja poruka: 07.10.2015, 21:35
  3. Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 22.06.2012, 08:07
  4. Radne migracije: Svako je nekome Zapad
    Autor Sunny u forumu Ekonomija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 02.12.2011, 23:13
  5. Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 17.10.2006, 15:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •