A šta kad smo mi nekome prvi? - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 57 od ukupno 57
  1. #46

    Odgovor: A šta kad smo mi nekome prvi?

    Čitajući neke postove na ovoj temi pomislio bih da bi možda u takvoj situaciji bilo dobro da pojedine članice povedu sa sobom dublerke koje bi ih zamenile kako bi sprečile fenomen zeke-peke primajući prvi "napad" na sebe...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #47

    Odgovor: A šta kad smo mi nekome prvi?

    Jaoj ,ja njemu prva a on meni....to je bila žuraka na duge staze...
    Sad ne bih ,joj nikako....zamišljam da bi sve trajalo samo jedan tren
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  3. #48

    Odgovor: A šta kad smo mi nekome prvi?

    Imao sam čast, dva puta.
    Dovoljno.



  4. #49

    Odgovor: A šta kad smo mi nekome prvi?

    Zamislim sebe sa nekim detetom, il' ne daj Bože sa nekom omatorelom budalo, koju niko pre mene nije hteo da zvekne.
    Horor, nema druge reči
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  5. #50

    Odgovor: A šta kad smo mi nekome prvi?

    ne secam se rariteta tog tipa .
    bice da mi agilnost i brzina nisu jace strane.
    a i bolje je . neke lekcije su bile vec savladane .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  6. #51

    Odgovor: A šta kad smo mi nekome prvi?

    Svi smo mi rođeni takvi, i nekome smo takođe bili prvi.
    Danas je to smešno, i sramota.
    Dno.



  7. #52

    Odgovor: A šta kad smo mi nekome prvi?

    Citat PutnikIzDaleka kaže: Pogledaj poruku
    Svi smo mi rođeni takvi, i nekome smo takođe bili prvi.
    Danas je to smešno, i sramota.
    Dno.
    Nista nije smesno ni sramotno..samo postoji mogucnost izbora.
    Nekad je bilo sramotno ne biti nevin.
    .To je bilo dno.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  8. #53

    Odgovor: A šta kad smo mi nekome prvi?

    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    Citat PutnikIzDaleka kaže: Pogledaj poruku
    Svi smo mi rođeni takvi, i nekome smo takođe bili prvi.
    Danas je to smešno, i sramota.
    Dno.
    Nista nije smesno ni sramotno..samo postoji mogucnost izbora.
    Nekad je bilo sramotno ne biti nevin.
    .To je bilo dno.
    Kako za koga. Sve je okrenuto naopačke danas i većina igra taj pokvareni tango. Ja ne bolujem od amnezije i znam šta su bile vrednosti kada sam ja odrastao, to su još uvek aršini kojima se rukovodim. Ne zanima me koliko je svet propao u međuvremenu. Ja ću propasti kada mi to biološki sat naredi, a ne trendovi. Imam prijateljicu koja je rođena sa nerazvijenom kičmom, ima 28 godina i poznaje jedino jednu sobu, hodnik, kuhinju i kupatilo.
    Gde je njeno pravo na orgazam? I da bude voljena? Bio sam spreman da joj otvorim vrata u taj svet i budem joj prvi, ali mi je objasnila da bi joj bilo još teže bilo jer bi znala šta je propuštala celu mladost. Ja to razumem, iako mislim da nije u pravu. I nisam shvatio to lično, nazivao je babom, glupačom, nejebicom...
    Neko ko se odvaljuje od jebanja, njemu je to smešno. Mnogi ljudi kad izgube nevinost i upuste se u reproduktivne aktivnosti, izgube i svaki trag ljudskosti. Jedan mrak zamene drugim. I devojka za kojom sam ludeo u mladosti, nije htela seks nisakim, na kraju sam je naterao da mi kaže u čemu je problem. I saznao sam šta joj je stric uradio dok je bila dete. Izgubila je nevinost mimo svoje volje i dostojanstva.Tako lako sudimo o tuđem nečinjenju, ili strahu od nečega što je nama lično lako. Ljudi su prilično glupi u svojoj samodovoljnosti. Jer ne znaju u šta upiru prst. Još manje koliko bi to nekoga moglo da zaboli. Žena se nikad ne ismeva, pa bila i nevina.



  9. #54

    Odgovor: A šta kad smo mi nekome prvi?

    Citat PutnikIzDaleka kaže: Pogledaj poruku
    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    Citat PutnikIzDaleka kaže: Pogledaj poruku
    Svi smo mi rođeni takvi, i nekome smo takođe bili prvi.
    Danas je to smešno, i sramota.
    Dno.
    Nista nije smesno ni sramotno..samo postoji mogucnost izbora.
    Nekad je bilo sramotno ne biti nevin.
    .To je bilo dno.
    Kako za koga. Sve je okrenuto naopačke danas i većina igra taj pokvareni tango. Ja ne bolujem od amnezije i znam šta su bile vrednosti kada sam ja odrastao, to su još uvek aršini kojima se rukovodim. Ne zanima me koliko je svet propao u međuvremenu. Ja ću propasti kada mi to biološki sat naredi, a ne trendovi. Imam prijateljicu koja je rođena sa nerazvijenom kičmom, ima 28 godina i poznaje jedino jednu sobu, hodnik, kuhinju i kupatilo.
    Gde je njeno pravo na orgazam? I da bude voljena? Bio sam spreman da joj otvorim vrata u taj svet i budem joj prvi, ali mi je objasnila da bi joj bilo još teže bilo jer bi znala šta je propuštala celu mladost. Ja to razumem, iako mislim da nije u pravu. I nisam shvatio to lično, nazivao je babom, glupačom, nejebicom...
    Neko ko se odvaljuje od jebanja, njemu je to smešno. Mnogi ljudi kad izgube nevinost i upuste se u reproduktivne aktivnosti, izgube i svaki trag ljudskosti. Jedan mrak zamene drugim. I devojka za kojom sam ludeo u mladosti, nije htela seks nisakim, na kraju sam je naterao da mi kaže u čemu je problem. I saznao sam šta joj je stric uradio dok je bila dete. Izgubila je nevinost mimo svoje volje i dostojanstva.Tako lako sudimo o tuđem nečinjenju, ili strahu od nečega što je nama lično lako. Ljudi su prilično glupi u svojoj samodovoljnosti. Jer ne znaju u šta upiru prst. Još manje koliko bi to nekoga moglo da zaboli. Žena se nikad ne ismeva, pa bila i nevina.
    ...Putnice...namernice...ja se licno,rukuvodim,svojim prirodnim darom,da mi se kita dize na svakih,cirka,30 minuta...ja,ja...nekako uspevam to da kontrolisem...izdrkam,stegnem se za jaja jako da mi podju suze,pomislim na kevu...i nije me sramota...ko upre prs' u me,uprcu u njegao k'o u zivot'nju...da bi pisac bio jasniji...nikada ne osudjum,niti prerano donosim zakljucke...predrasude koje se nesvesno javljaju kod ljudi su ono sto nas cini gresnim...kao sto su i tabooJi tu da se ruse,tako je i borba sa predrasudama vecna...elem...kada sam ja nekome prvi...zelim da uziva kao da sam joj stoti...tako i jebem......
    ...hell ain't a bad place to be......

  10. #55

    Odgovor: A šta kad smo mi nekome prvi?

    Jesam li bila prva ili druga/treća - meni je bilo svejedno. Da nisam ja bio bi netko drugi.

    Moram priznati da sam jednom mladcu bila prva.. Bio je mlađi od mene tri godine (punoljetan, molim :D). Jesam li bila počašćena? Iskreno, nije mi značilo to nešto posebno jer i ja sama tome nisam pridavala nekakvu važnost. Dapače, jako mi je iritantno to ''hvalisanje'' skidanja junfa. To rade samo pubertetlije u razvoju koji misle kako su njih te curice izabrale kao najbolju priliku da napravit ''to'' i to im hrani nepostojeći ego.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  11. #56

    Odgovor: A šta kad smo mi nekome prvi?

    Desilo mi se pet-šest godina i to je bio totalni šok za mene.Ne daj ti Boze nikad više.Mada,moram priznati da je sex bio solidna trojka,što,morate priznati da je za početnika visoka ocena.Ali,hvala lepo.

  12. #57

    Odgovor: A šta kad smo mi nekome prvi?

    Citat PutnikIzDaleka kaže: Pogledaj poruku
    Žena se nikad ne ismeva, pa bila i nevina.
    Lepo zboriš PutničeIzDaleka. Samo ću dodati: Žena se ne ismeva ni kada je zaljubljena, i nikada, i ni zbog čega.

    Bez prvog puta nema ni ostalih.

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Nekome ko će razumeti ostavite poruku
    Autor BoginjaMarija u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2441
    Poslednja poruka: 02.03.2017, 16:12
  2. Kako dokazati nekome da ga volite?
    Autor Crazy Angel u forumu Ljubav
    Odgovora: 128
    Poslednja poruka: 07.10.2015, 21:35
  3. Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 22.06.2012, 08:07
  4. Radne migracije: Svako je nekome Zapad
    Autor Sunny u forumu Ekonomija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 02.12.2011, 23:13
  5. Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 17.10.2006, 15:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •