Definicija za brak... - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 24 od ukupno 24
  1. #16

    Odgovor: Definicija za brak...

    pazi biterlemone da se od ne pesacenja ne ugojis . ili jos gore nadji odstupnicu .............
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Definicija za brak...

    Brak bi trebao da bude KRUNA jedne ljubavi.....ali u većini slučajeva to nije
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Definicija za brak...

    Brak je sininim na ljubav, postovanje i da si sa voljenom osobom u dobro i u zlo.
      Vrh

  4. #19

    02 Odgovor: Definicija za brak...

    Ovaj izliv neznosti on nije cuo,a ja jesam danas,kada sam zavrsavala sa poslom,pa sam sa jednom starijom zenom ostala nekih desetak minuta duze-vidim,prica joj se,a meni se nije zurilo.
    Svasta lepo i korisno sam cula.I smesno,neshvatljivo meni-kaze:"Hteo je mene da zeni i jedan doktor iz Beograda,ali moji nisu dali.Kazu-odes li,tamo ce ti odseci kosu(pa pokazuje ponosno dokle su joj bile pletenice), a onda...nema nazad u selo ako te on ne bude hteo".
    Tako se ona udala za nekog srecnika koji nije bio ni iz njenog sela,a ni BG dok.Vidim ja da je zadovoljna,zdrava,a spremna za pricu i pitam sta je bitno za uspesan brak.Poce da mi prica.I onda kaze: "I da znas,on je uvek u pravu". Ja kazem-nije,nemoguce da bude bas uvek.A ona :"Moguce.Sve sto je on rekao bio je u pravu.A ja sam cutala i kada sam sumnjala.Tako treba,to ti je mnogo vazno da zapamtis."
    I tako ja krenuh kuci sa velikim"UH" u mislima .A pametna zena.Mislim da nije takmicarski nastrojena,ali nadmudrila je mene ,a cini mi se i njega.
    *i.... ne,nije brak nadmudrivanje ovo je "samo" definicija jedne zene koja ima brak u kome je srecna.
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Definicija za brak...

    medicinska definicija braka:

    Brak je seksualna infekcija prolaznog karaktera sa trajnim emotivnim posledicama..


    Brak pojednostavljuje zivot, ali komplikuje dane zivota. (Zan Rostan)
    Ćuti i prenesi dalje....
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Definicija za brak...

    Brak je ljudska izmisljotina kao i sve ostalo oko nas. (to je moja definicija)
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Definicija za brak...

    brak je samo papir..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Definicija za brak...

    brak je ...........hmmmm , kad se upustim u tu avanturu saznacete , sigurna sam
      Vrh

  9. #24

    12 Odgovor: Definicija za brak...

    Brak sluzi tome, da sve sto stices kroz zivot, (razvodom) imas i sa kim da podelis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Vrh

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Ljubav i brak
    Autor danny u forumu Porodica
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 10:44
  2. Brak, zena, ili ljubavnica?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Muška kafana
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 23.08.2013, 10:06
  3. Brak i prijatelji...
    Autor makilli u forumu Porodica
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 21.05.2011, 17:23
  4. Brak bez dece
    Autor Meggy u forumu Muška kafana
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 06.07.2010, 09:36
  5. Društveni život i brak
    Autor Mish u forumu Porodica
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 14.03.2009, 22:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •