Krugovi u žitu u Sloveniji - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 24 od ukupno 24
  1. #16

    Odgovor: Krugovi u žitu u Sloveniji

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku


    A Kasperskim prskamo Muharike hehe
    FireFox a ne Kaspersky,
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Krugovi u žitu u Sloveniji

    Ovo mnogo podseća na temu filma SIGNS, sa Mel Gibsonom, neko se možda dosetio da proda ono za ono, a sve je to uradio i "kosač" iz istoimenog filma od Stivena Kinga, pa nije li valjda neko od nas poverovao da se dešava nešto mistično, što se mene tiče, svaka im čast za dobru imitaciju, ali i za medisku prezentaciju, nek se čuju makar po žitu.
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Krugovi u žitu u Sloveniji

    Citat eboye kaže: Pogledaj poruku
    FireFox a ne Kaspersky,
    pa naravno da je firefox u zzitu, hebote valjda znam shta koristim ? ..A KASSPERSKIM PRSKAMO MUHARIKE..
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Krugovi u žitu u Sloveniji

    Prica se da su ovi znakovi 'vidjeni' i u Italiji (9 komada), Ceskoj (2), Madjarskoj (1), Poljskoj, Meksiku, Australiji, SAD-u i Velikoj Britaniji (oko 40), gde ih se 'tradicionalno' pronadje daleko najveći broj.

    Ovaj mi je bas zanimljiv



    A nesto vise o ovome svemu mozete videti na http://www.val.hr/znanje/znakoviuzitu.html
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Krugovi u žitu u Sloveniji

    pa ovo je chisti ART

    ti vanzemaljci su bash chudo
    moomoo meee jooouu
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Krugovi u žitu u Sloveniji

    Зашто би они долазили да нас задиркују и плаше. Мислим да су 'ванземаљци' управо људи који испробавају прототипе летећих објеката које ми видимо као НЛО-е. Мада искрено не интересује ме пуно.
    Poruku je izmenio Srpski Radikal, 05.06.2007 u 23:30
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Krugovi u žitu u Sloveniji

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    pa ovo je chisti ART
    slazem se Crop Circles Art
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Krugovi u žitu u Sloveniji

    Ovi su iz Engleske... Majku mu, da l' su od istog autora...?! Ipak je to EU. Ne može tu da orca po žitu kako ko 'oće! Ima da se zna ko šta i kako radi.


    Ne biti mrtav nije to i biti iv.
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Krugovi u žitu u Sloveniji

    Neko mi rece da to ne rade mali zeleni vec ljudi, ali ja bas nisam uveren da se ovo moze tako lako napraviti sa zemlje.....





    Slike su sa linka kojeg je postavila Silvia...








    Dobar Link sa objasnjenjima na Engleskom http://www.bltresearch.com/plantab.html




    Poruku je izmenio vojvodjan, 13.06.2007 u 08:36 Razlog: Dodato jos slika
    Ako ne mogu da pomognem, necu da odmognem
      Vrh

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 30.01.2008, 07:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •