WWW staž... - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 27 od ukupno 27

Tema: WWW staž...

  1. #16

    Odgovor: WWW staž...

    Internet sam počeo da koristim negde s kraja '98 godine... beše loš i kilav, veza preko Dial-up-a.

    Svakodnevno koristim net od 2000. kad sam se zaposlio, u početku je bio Dial-up, pa nešto kasnije u drugoj firmi ISDN pristup, pa ADSL.

    Sad, u ovoj firmi imamo ADSL 768/256 kb/s milina jedna...

    Kod kuće od pre 2.5 godine imam Full Wireless pristup 256/64 i skoro svaki visim na njemu, što zbog posla, što zbog skidanja koječega, što zbog pronalaženja raznoraznih informacija a i zbog zadovoljstva
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  2. #17

    Odgovor: WWW staž...

    Prvi korak sam napravio zahvaljujući BBS-u i Sezamu ...
    kasnije je sve išlo uobičajeno, kao i kod drugih.

    Šta je bilo pre?

    BBS???
    Poruku je izmenio simke, 17.10.2007 u 11:15

  3. #18

    Odgovor: WWW staž...

    Mislim da je bilo u decembru 1996. Bio sam na FTN i trazio sajt Studentskog protesta na kome su bile moje prve fotografije na netu.

    Secam se da je bilo jako sssssssssssppppppppppppoooooooooooooorrrrrrrrrrrro ooooooooo....
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  4. #19

    Odgovor: WWW staž...

    Ja imam neki lep staž, ali to ide sa krštenicom...

    Od 1993., avgusta... bila sam u to vreme u Skoplju i GLE ČUDA! E-mail mi javili da ima...tada nisam imala pojma šta je to...ni internet nisam imala pojma da postoji...

    Tek kasnije sam saznala da net postoji od 1970. za komercijalne svrhe, a onaj prvi bio još 1960. naravno koristila ga NASA...

    Sada otvaram oči direktno ispred neta, ne umem drugačije ni da se probudim...
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  5. #20

    Odgovor: WWW staž...

    Ja sam definitivno najmladja ovde po stazu.
    Net sam pocela da koristim pre 3,5 meseca odn. 100 dana i zivot mi je od tada dobio novu dimenziju.
    I porodicni biznis je od tada dobio novu dimenziju
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  6. #21

    Odgovor: WWW staž...

    Aj' da dodam i ja my 2 cents, shto bi rekli...

    Na internet sam se prvi put zakachio neke '96 ili '97... Setjam se da sam dobio od ujaka Rockwell modem na 33.6 kbps... Jedini ISP je tada bio EUnet... Analogne centrale, pucanje veze... Uzhas... Ali sam imao internet... Troshio sam oko 20ak sati mesechno... Aktivno sam ga koristion do 2000-te... A onda smo se preselili, i gle chuda, u kutji nije bilo telefona... Onda smo morali da sachekamo jedno 2-3 godine, da se Telekom nakani da nam uvede telefon, i preseli broj... Onda sam se grebao kod brata, kod tetke, gde god sam stigao, da malo odem, i vidim ima li shta za download (tad sam bio u fazi downloada source coda za sve mogutje i nemogutje)

    I onda, od 2003. ili 2004., bem li ga, ne prestajem da ga koristim... Prvo Dial-Up, i od pre 14 meseci sam na ADSL-u, shto znachi, non stop na netu... Malo malo, pa moram neshto da pogledam na netu


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  7. #22

    Odgovor: WWW staž...

    cini mi se, bese to davne 1993...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  8. #23

    Odgovor: WWW staž...

    Ja sam friška.. Navršila nedavno godinu i pol

    Naime, imam doma već dugo ali nekako me nije uhvatila ta 'strast' za sufranjem..

    A intenzivije sam počela kad sam na poslu prošle godine, u ljeto 2006., dobila internet te sam se počela zabavljati na forumima raznim u noćnoj smjeni. Noć bi mi brže prošla i nije mi bilo dosadno delati. Nije mi se bar spavalo

    Uglavnom, ljubav prema tipkanju mi je ostala i ne da se iskorijeniti..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  9. #24

    Odgovor: WWW staž...

    отприлике негде у 2004- тој сам се "умрежио"... дуго, дуго, на dial up-у

    а од пре месец дана коначно адсл
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  10. #25

    Odgovor: WWW staž...

    Na Dial-up mreži sam bila oko 5 godina (od 2002.), ali pravi "ugođaj" počinje pre oko pola godine kada sam se umrežila na kablovski internet.

  11. #26

    Odgovor: WWW staž...

    od 1998.
    ...Postoje u nama neke neprevodive dubine...
    ...Postoje u nama neke stvari neprevodive u reci...
    ...Ne znam...

  12. #27

    Odgovor: WWW staž...

    Odlucila sam da kupim komp tek oktobra prosle godine. Pre toga sam bila potpuno nezainteresovana za taj vid zabave. Rekoh, ajde, pored ostalog, da potrazim posao i ovako i sada sve drugo trazim na netu, a posao najmanje.
    Stvari se menjaju nabolje, hteli mi to ili ne... [SIGPIC][/SIGPIC]

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •