WWW staž...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 27

Tema: WWW staž...

  1. #1

    05 WWW staž...

    iliti, koliko sam već na netu?


    Pade mi na pamet ova tema, jer sam pre neki dan, (u maju!), obeležio 10 godina aktivnog druženja sa internetom...


    Koliko ste Vi, do sada proveli vremena na WorldWideWeb-u?
    da je bolje ne bi valjalo...
    Jesus Saves!.
    diste daste?!

  2. #2

    Odgovor: WWW staž...

    Ako me sećanje dobro služi, koristim net od 98. godine, i od samog početka se aktivno družimo.

  3. #3

    Odgovor: WWW staž...

    PA 99 sam cunjala po netu nekih 4-5 meseci a onda je to prestalo sve do pre godinu dana,mislim ono svakodnevno koristenje,tek ponekada bi prosurfala malo trazeci neke info koje su mi trebale...

    E od pre godinu dana sam redovni stanovnik ovog sveta i osecam se dobro
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  4. #4

    Odgovor: WWW staž...

    1998 je moj prvi mali hard na kompu koji je mogao na net imao čitavih 650MB 9 godina, ko bi rek'o
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: WWW staž...

    Од 97. или 96... не могу сад да се сетим, сећам се да је било лето...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  6. #6

    Odgovor: WWW staž...

    28.08.1998. dva dana nakon otvaranja ISP net022 - prvog provajdera u Srem. Mitrovici. Bio sam jednocifreni redni broj clanstva
    Prva stranica otvorena www.altavista.com
    Nisam se skidao sa neta do oktobra 2001. kad sam se doselio u NS gde cimer/gazda nije hteo da uvede legalnu kablovsku, a tel. liniju nije imao. Posle toga na muke u ostalim stanovima, jer nas je bilo vise cimera, pa su svaljivali sve tel racune na mene. A od kako sam u svom stanu (dve godine) na kablovskom, nema dana da ne provedem par sati na netu. Tacnije, kad god sam za kompom, ako ne stalni surf, onda na svakih 10min, da proverim ovo ili ono

  7. #7

    05 Odgovor: WWW staž...

    i to je to... ostali su početnici... ili...
    da je bolje ne bi valjalo...
    Jesus Saves!.
    diste daste?!

  8. #8

    Odgovor: WWW staž...

    oktobarske ''promene'' 2000 - te
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  9. #9

    Odgovor: WWW staž...

    od 87 pa do danas aktivno druzenje/paz bogati septembra ce biti 20
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  10. #10

    Odgovor: WWW staž...

    Pa otprilike dve godine...Pre toga nisam u opste koristila internet...al kad osetih njegove cari...

  11. #11

    Odgovor: WWW staž...

    Auuu svaka vam cast ,ja sam ovde najmladja ,1 ipo godinu sam na netu najvise 2 godine ne znam tacno
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  12. #12

    Odgovor: WWW staž...

    Imala sam dial-up od 90-ih godina, ne sećam se tačno koje godine. Kako je onda sporo očitavao stanice Za mene je sve to bilo gubljenje vremena i bacanje para
    A sada... ...sada sam wireless ...znači non-stop sam tu ...a od kada...od dana kada sam se ovde registrovala

    ...još sam nemam ni godinu još

  13. #13

    Odgovor: WWW staž...

    mozda dve godine, ni toliko, ali sad nemogu da zamislim dan bez interneta, prosecno provedem oko 5 sati aktivno na netu, pored svih obaveza koje imam neznam ni odakle mi toliko vremena
    znas kako se ljubim


  14. #14

    Odgovor: WWW staž...

    Pa ima jedno 8-9 godina.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  15. #15

    Odgovor: WWW staž...

    Počela sam tu-i-tamo (kada sam imala prilike negde da se ogrebem) da koristim net neke 1999. godine.
    Negde juna 2002. godine su me obradovili na poslu pristupom internetu i od tada mogu reći da mi teče pravi staž koji se može voditi i kao beneficirani od kako sam ga sebi priuštila i u kući.
    Btw, danas sam napunila prvu godinu staža na www. vojvodinacafe. com.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •