yossarian - Strana 2
Strana 2 od 12 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 177

Tema: yossarian

  1. #16

    Odgovor: yossarian

    Citat Zvonchica kaže: Pogledaj poruku
    Priznajem, preskačem one kilometarske postove sa citatima, i tako to...
    )
    Ne znas sta propustas
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  2. #17

    Odgovor: yossarian

    Наравно да сам одмах приметио ову тему, чисто да напоменем за злобнике, само сам чекао да се накупи постова да не одговарам мало по мало већ одједном... јесам ловачке ми среће.
    Кунић, хвала пуно за честитке и за отварање теме, јел, што се тиче нервирања, ја не верујем да сам неког изнервирао, а ако неко прочита понешто од тога што напишем, па, ето, не браним
    Голди, хвала за честитке, Кунић, видиш да не нервирам људе, драго ми је ако си наишла на покоју смислену мисао у мојим ћириличним постовима
    Свба, хвала за честитке, а за подизање из мртвих, бојим се да је то мало претерано...
    БанеК, хвала за честитке. Додуше, нисам упознат како иде то онлине чашћавање, преко ПауПала или .... ?
    Лилит, хвала за честитке и ово "одлични постови", сигуран сам да не мислиш тако, а тек чекам да ти одговорим на теми о ратовима Гледе текилице, исто питање као за БанетаК.
    Гога, Цицка, хвала за честитке.
    Хлебмастер, ако су Мирослав Лазански, Доситеј Обрадовић и Васа Пелагић смарачи, онда и ја пристајем да с поносом носим ту титулу Морам ти признати да иначе некад размислим и о нечему што није политика, али бојим се да пишем о томе, тек тад бих нервирао људе
    СКВО, хвала на честитке и на панталонама. Додуше, знајући за наша неслагања у први мах сам помислио да су то оне панталоне из Бенетонове кампање, али видим да су чисте и целе!
    ЈаснаБГД, хвала на честиткама, а богами и на домаћици за десктоп, увек сам ценио праве вредности
    Гледе борбеног духа, нека буде што бити не може, нека буде борба непрестана
    Гога, питах ли већ како иде чашћавање овде?
    Доти, хвала за честитке!
    Звончице, хвала за честитке, немам намеру да мењам аватар у скорије време
    Овај, хоће ли ми неко објаснити чему сад служи ова тема, какве су моје даљње обавезе сем чашћавања?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  3. #18

    Odgovor: yossarian

    Овај, хоће ли ми неко објаснити чему сад служи ова тема, какве су моје даљње обавезе сем чашћавања?
    joj lik, tema sluzi za zajebanciju (zajebanciju tipa gluvarenja, nemoj da skontas da tebe zajebavaju ) a oakcis koju slicku neke zeste i eto ti cascavanja

    meni koronu molicu
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #19

    Odgovor: yossarian

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Лилит, хвала за честитке и ово "одлични постови", сигуран сам да не мислиш тако, а тек чекам да ти одговорим на теми о ратовима Гледе текилице, исто питање као за БанетаК.
    Pa post moze bito odlican cak i ako se ne slazem sa stavom,a da to ne mislim ne bih ni napisala reda radi

    Dalje obaveze su da nas castis tako sto ces da nalepis na ovu temu svu silu pica i hrane a mi cemo da balavimo ispred monitora
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  5. #20

    Odgovor: yossarian

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    joj lik, tema sluzi za zajebanciju (zajebanciju tipa gluvarenja, nemoj da skontas da tebe zajebavaju ) a oakcis koju slicku neke zeste i eto ti cascavanja

    meni koronu molicu
    Немој овде да ми преносиш нетрпељивост са политике, што не знам ја питам. А то чашћавање испаде лакше него што сам мислио

    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  6. #21

    Odgovor: yossarian

    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  7. #22

    Odgovor: yossarian

    Posle ovakvih slika nije ni chudo kakvu sliku o nama imaju u svetu Molim vas, ovako se prava zzivotinja ugrozzavaju Strashno Josh kad vidim da je vechina prasicha okrenuta u pravcu u kome ide kazaljka na satu, vidim i koliko je sati!- TAchno je vreme da se meni odmah servira jedna lepa ne previshe masna komadeshka, mozze od buta ovog praseta prvog..sa sve kozzuricom!

    A onda preko zalogaja, samo da konstatujem

    - Alo Dositej Lazanski (gde nadje ovog drugog ) Nisu sve teme ovde za nadvlachenje niti je ovo skupshtina pa morash, taksativno repliku na repliku svakom ko te pomene u shali ...

    Sharaj malo! Cheel out, chuo si sigurno za neobaveznu zajebanciju?

  8. #23

    Odgovor: yossarian

    Opet sam zakasnila

    Pridružujem se čestitkama za celih 228 postova.

    Neću ti ovog puta reći da smaraš,ipak je slavlje u toku,reći ću ti da si neverovatno dosledan po pitanju svojih principa i sa svojim stavovima na pojedinim temama.

    A za promenu bi mogao da zalutaš i do nekog drugog foruma i da napišeš nešto više od onoga što smo već imali prilike da pročitamo iz tvog pera.

    Čestitke još jednom.

    I may not be perfect but I'm always me

  9. #24

    02 Odgovor: yossarian

    yossarian:

    Гога, питах ли већ како иде чашћавање овде?
    Samo još da dodam...







    Malo li je?



    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  10. #25

    Odgovor: yossarian

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    СКВО, хвала на честитке и на панталонама. Додуше, знајући за наша неслагања у први мах сам помислио да су то оне панталоне из Бенетонове кампање, али видим да су чисте и целе!
    Pa ti ako o'š da ih ja malo pocepam iz fazona, reeeeci

    I nema na šta, čestitke si i zaslužio.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #26

    Odgovor: yossarian

    haj

    maj nejm iz Na...ugty

    najs tu mit ju


    e a sad daj nešto da popijemo

  12. #27

    13 yossarian



    sve cestitke od mene, sa malim zakasnjenjem

    od







  13. #28

    Odgovor: yossarian

    Imam za domaćina jedno ozbiljno, pa, slobodno mogu da kažem - suštinsko pitanje:

    DI SU KOLAČI???
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  14. #29

    Odgovor: yossarian

    Pa sta je ovo,ima svinja..?
    Sto mi neko ne reche da se ne patim s ovim svinjchetom citave noci?



    Aj dobro,onda cu samo cestitati...
    cestitam tregerashu,nek ti je sa srecom i, sto bi rek'o moj pobozni drug Cezar,neka te Bog chuva...

    Ubica mekog srca.

  15. #30

    Odgovor: yossarian

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    Pa sta je ovo,ima svinja..?
    Sto mi neko ne reche da se ne patim s ovim svinjchetom citave noci?



    Aj dobro,onda cu samo cestitati...
    cestitam tregerashu,nek ti je sa srecom i, sto bi rek'o moj pobozni drug Cezar,neka te Bog chuva...
    E domaice oisti malo taj svinjac ... vidiş da ti se stanari veşaju

    A tebi Yooso sve estitke i brate pişi krae postove ( da jesi imo bi ih bar 2000 do sada ) !
    Ko je za jednu voznjicu

Strana 2 od 12 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •