Problemi sa Torrentom - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 39
  1. #16

    Odgovor: Problemi sa Torrentom

    Ako je neko rad da mi pomogne, imam sledeći problem :
    Trebaju mi neki dokumentarci koji se mogu skinuti samo pomoću torrenta.
    Ali...
    Ja ne znam šta su torrenti i kako se koriste
    Ako se nadje neka dobra duša da objasni step by step, bila bih mu/joj veoma zahvalna
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  2. #17

    Odgovor: Problemi sa Torrentom

    Pa, evo na ovoj temi iznad imaš linkove i objašnjenja Ako si to sve videla, reci đe je ba zapelo pa ćemo dodati
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #18

    Odgovor: Problemi sa Torrentom

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Sad će sve da bude lakše Evo, našla sam ovo objašnjenje, a ako ti ne bude jasno, slikaće ti neko ili objasniti detaljnije, samo kaži.

    http://www.vojvodinacafe.com/forum/w...-torrenta.html

    Instaliraš utorrent i pokreneš, odeš na neki od sajtova, npr:

    http://www.mininova.org/

    Ukucaš u search šta ti treba (npr ukucala si ratatouille), dobila si ovo:

    http://www.mininova.org/search/ratatouille/seeds

    Kliknula si npr na taj treći (preporučujem prvo sve ono gde piše axxo, slika dobra), onda si dobila ovo:

    http://www.mininova.org/tor/945435

    Klikneš na download i on bi ga trebao prebaciti u utorrent (ono što si instalirala) i početi da skida
    Sve je indijanka lepo objasnila samo što bi ja dodao sledeće:

    - za pronalaženje i odabir najboljih torenta ja koristim program: Torrent Harvester 0.7b, link za skidanje (FREE je): http://www.softpedia.com/progDownloa...oad-34987.html

    Zašto je bolje na ovaj način? - Torrent Harvester pokreće pretragu torenta za željeni film, zapis... na oko 90-ak torent sajtova i izbaci rezultate pretrage. Moguće je i ove rezultate pretrage dalje filtrirati po raznim kriterijumima, sve u cilju da se odabere najbolji torent. Najbolje je odabrati onaj torent - verziju materijala - filma... koji deli najviše ljudi na netu (što veći broj Seed-ersa/Peers-a to bolje) - jednostavno sortirati pretragu po broju Seed-ersa. Desni klik i odabere se opcija Browse search page - otvori se novi tab ka sajtu sa željenim torentom, skine se torent, ubaci u program za skidanje (Azureus, BitTorent, uTorent...) i to je to.
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  4. #19

    Odgovor: Problemi sa Torrentom

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Pa, evo na ovoj temi iznad imaš linkove i objašnjenja Ako si to sve videla, reci đe je ba zapelo pa ćemo dodati
    Hvala svima, pomogli su juče Zrnce i Leonard P. tako da sad skida sve u 16

    Blago meni sa vama
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  5. #20

    Odgovor: Problemi sa Torrentom

    Ovde je sve lepo objašnjeno što se tiče mnogih detalja sa torentom,ali brzina kojom skidam film,nije prelazila 5.0 kb/s,tada sam dobila savet da uđem u opcije i podesim random port,da je bolje preko 50000,kod mene je bilo mnogo manje ,pa sam i to uradila...sad je brzina 10.0kb/s-plafon...

    ...da li postoje još neka podešavanja,koja mogu podesiti?

    inače koristim Torrent 1.7.7,i obraćam pažnju na to koliko ima seeds i peers ...a brzina je i dalje mala.

    hvala unapred

  6. #21

    Odgovor: Problemi sa Torrentom

    Ako imaš onaj Gay-Barbie Telekomov ADSL modem kao ja, onda odradiš nešto što počinje ovako: pogledaš u "local area connection status" pod "support" koji ti je "Default Gateway", pa te brojeve sa tačkicama xxx.xxx.x.x uneseš u address bar svog internet browsera, odeš "tamo" i onda kad te pita za username i password kucaš "admin" i opet "admin", pa onda...

    A?

    Treba li dalje?



  7. #22

    Odgovor: Problemi sa Torrentom

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    Ako imaš onaj Gay-Barbie Telekomov ADSL modem kao ja,

    A?

    Treba li dalje?
    e baš taj...Lelekom...treba dalje,nastavak sledi u pp,jer ću smoriti ovaj narod ovde,s pitanjima

  8. #23

    13 Odgovor: Problemi sa Torrentom

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    Ovde je sve lepo objašnjeno što se tiče mnogih detalja sa torentom,ali brzina kojom skidam film,nije prelazila 5.0 kb/s,tada sam dobila savet da uđem u opcije i podesim random port,da je bolje preko 50000,kod mene je bilo mnogo manje ,pa sam i to uradila...sad je brzina 10.0kb/s-plafon...

    ...da li postoje još neka podešavanja,koja mogu podesiti?

    inače koristim Torrent 1.7.7,i obraćam pažnju na to koliko ima seeds i peers ...a brzina je i dalje mala.

    hvala unapred

    Najsigurnije ti je da instaliras novi Torrent 1.7.7 a taj lepo obrises.I da "skidas" iskljucivo da sajta www.mininova.org
    Ako vam je dobro ... onda nista!

  9. #24

    Odgovor: Problemi sa Torrentom

    Citat GostBG kaže: Pogledaj poruku
    Najsigurnije ti je da instaliras novi Torrent 1.7.7 a taj lepo obrises.I da "skidas" iskljucivo da sajta www.mininova.org
    To sam i uradila ,a do normalne brzine došla sam tako što sam pratila podešavanja koja je Veve napisala.

    Hvala

  10. #25

    Odgovor: Problemi sa Torrentom

    elem, ovo bukvalno i nije neki bukvalni problem sa bukvalnim toretnom.. ali ne zna mkude da denem pitanje..
    od danas sam presla na Operu, posto mi je Mozzila krepala.. i htedoh da skinem jedan filmich.. pronadjem ja film na mininovi koji sam htela i kliknem da skinem, a ono mi ne prebacuje da skidam preko torenta, nego mi sam napravi novi folder na desktopu i skida mi preko Operinog prozora "Transfers" sto na Mozzili nije bio problem, jer mi iskoci prozorce i pita preko cega da otvori, a na Operi to nije slucaj.. iskoci mi neko prozorce i dobijem neke opcije, ali je to valjda gde da smestim to sto skinem..
    mene me interesuje, kako da meni to ne skida preko Operinog prozora "Transfers" vec preko Torenta?
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #26

    Odgovor: Problemi sa Torrentom

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    elem, ovo bukvalno i nije neki bukvalni problem sa bukvalnim toretnom.. ali ne zna mkude da denem pitanje..
    od danas sam presla na Operu, posto mi je Mozzila krepala.. i htedoh da skinem jedan filmich.. pronadjem ja film na mininovi koji sam htela i kliknem da skinem, a ono mi ne prebacuje da skidam preko torenta, nego mi sam napravi novi folder na desktopu i skida mi preko Operinog prozora "Transfers" sto na Mozzili nije bio problem, jer mi iskoci prozorce i pita preko cega da otvori, a na Operi to nije slucaj.. iskoci mi neko prozorce i dobijem neke opcije, ali je to valjda gde da smestim to sto skinem..
    mene me interesuje, kako da meni to ne skida preko Operinog prozora "Transfers" vec preko Torenta?
    Koristim Operu,a ona automatski počinje da skida,istovremeno sa Torentom...
    Ništa strašno osim,što bi trebala samo stopirati skidanje filma kad ti se otvori,prozor Transfers,prosto na opciju stop,i taj folder opušteno izbriši,ako budu radili oba gušiće ti brzinu.
    Kod mene se to desi kada odaberem film koji Torent skida.

    A pokreneš li program za torent?
    Poruku je izmenio duga12, 19.08.2008 u 14:04

  12. #27

    Odgovor: Problemi sa Torrentom

    da, ali meni uopste ne izbaci u Torentu da ga skida, samo mi Opera napravi taj folder i skida preko Transfersa u njega
    a ne znam kako da to podesim
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #28

    Odgovor: Problemi sa Torrentom

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    da, ali meni uopste ne izbaci u Torentu da ga skida, samo mi Opera napravi taj folder i skida preko Transfersa u njega
    a ne znam kako da to podesim
    Pa sine ..polako,otvoriš torent program,odabereš add opciju,i ubaciš torent fajl koji si odabrala..kako neće?

  14. #29

    Odgovor: Problemi sa Torrentom

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    da, ali meni uopste ne izbaci u Torentu da ga skida, samo mi Opera napravi taj folder i skida preko Transfersa u njega
    a ne znam kako da to podesim
    Izbegavaj Operu kad radis sa Torrentom.Imao sam isti problem.

  15. #30

    Odgovor: Problemi sa Torrentom

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    da, ali meni uopste ne izbaci u Torentu da ga skida, samo mi Opera napravi taj folder i skida preko Transfersa u njega
    a ne znam kako da to podesim

    Kao sto ti reče duga, prvo stopiras u transferu i ondak ti umesto zelenog postane crveni kruzic, jelte...Ondak nadjes torent fajl(a kad si kliknula na download torrent fajla pitao te gde zelis da ti ga prebaci...tu bi trebalo i da ti stoji) i ubacis ga u torrent program...

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 07.10.2017, 05:52
  2. Problemi sa stolicom
    Autor Painkiller u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.10.2008, 20:52
  3. Problemi sa titlovima
    Autor Najgora u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 16:58
  4. Photoshop problemi
    Autor SQUAW u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 25.12.2007, 09:32
  5. Problemi kod beba
    Autor SQUAW u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.01.2007, 20:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •