Najbolji filmski serijal

Prikaz rezultata glasanja: Najbolji filmski serijal

Učesnika ankete do sada
34. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Pirates of the Caribbean

    2 5.88%
  • Shrek

    1 2.94%
  • Kum

    12 35.29%
  • Gospodar Prstenova

    4 11.76%
  • Hary Potter

    2 5.88%
  • Taxi

    1 2.94%
  • Za saku dolara/ Za dolar vise/ Dobar los zao

    2 5.88%
  • Matrix

    0 0%
  • Ratovi Zvezda

    2 5.88%
  • Kad jaganjci utihnu

    1 2.94%
  • Blade

    0 0%
  • Zikina Dinastija :D

    3 8.82%
  • Rocky

    1 2.94%
  • Terminator

    1 2.94%
  • Nightmare on Elm Street

    1 2.94%
  • Back to the future

    1 2.94%
  • James Bond 007

    0 0%
  • Rambo

    0 0%
  • Xman

    0 0%
  • Superman

    0 0%
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 21
  1. #1

    Najbolji filmski serijal

    Poslednjih dana iz svjeta filmske produkcije stigli su nam novi nastavci vec popularnih serijala: Spiderman 3, Pirati sa Kariba, Srek, hostel i drugi.
    Koji je do sada po vama najbolje odradjen i najvise ostao doslijedan filmu prvencu.
    Nekako po defaultu svi novi nastavci su losiji od prvog, dal' zbog ovcekivanja da ce biti bolji ili su stvarno losiji nemam pojma.
    Sigurno da sam zaboravio neke navesti u anketi al vi ih slobodno dopisite
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  2. #2

    Odgovor: Najbolji filmski serijal

    Moram da priznam da nisam gledala sve ove serijale (ili bar ne sve delove), ali ono sto sam pogledala i sto izuzetno cenim jeste "Kum"!

  3. #3

    Odgovor: Najbolji filmski serijal

    onako na prvi pogled, odma sam zapazio da fale Rambo, Star Trek, Policijska akademija, Tarzan, X-Man, 2 fast 2 furios, i James Bond 007
    Ništa strašno i ja sam garant nešto propustio, a i ne verujem da bi se setio svih nabrojanih serijala

    Glasao bih za leoneov serijal "Once upon... - bilo jednom..."
    al može i Za saku dolara/ Za dolar vise/ Dobar los zao

  4. #4

    Odgovor: Najbolji filmski serijal

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    onako na prvi pogled, odma sam zapazio da fale Rambo, Star Trek, Policijska akademija, Tarzan, X-Man, 2 fast 2 furios, i James Bond 007

    Evo na tvoju sugestiju dodala sam jos tri naslova.

  5. #5

    Odgovor: Najbolji filmski serijal

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    Nekako po defaultu svi novi nastavci su losiji od prvog, dal' zbog ovcekivanja da ce biti bolji ili su stvarno losiji nemam pojma.
    Sigurno da sam zaboravio neke navesti u anketi al vi ih slobodno dopisite

    Dodala bi jos i nezaboravnog Superman-a,Saw
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  6. #6

    Odgovor: Najbolji filmski serijal

    Mislim da su Star Wars, ostali potpuno dosledni pocetku, sa malom razlikom (pozitivnom) u korist specijalnih efekata....ipak je proslo toliko godina...

    E sad sto je poslednji deo...u stvari prvi...ili prvi dolazi posle poslednjeg,....a mozda je srednji u stvari prvi..........ma znate vec.....
    Ako ne mogu da pomognem, necu da odmognem

  7. #7

    Odgovor: Najbolji filmski serijal

    paaa glasala sam za taxi, prosto iz razloga shto volim Bessonove filmove.. a i film mi je bash otkachen
    moram priznati da nisam gledala vecinu navedenih nastavaka, pogotovo ovih terminatora, rokija, rambova i slichnih.. pa chak mi Matrix nisam odgledala sem 1. dela, mada chula sam da nishta nisam propustila jest da mi je sad palo na pamet da mi je Die Hard 3. dio bio puno bolji od 1. i 2. dela
    kum je of korzz klasika.. svidjaju mi se i nastavci Gospodara, i Star Wars zbog efekata.. Pirati mi se svidjaju zbog ironije (bar shto se tiche prva dva dela, treci josh ne stigoh odgledati).. Povratak u buducnost 1. i 2. deo su mi bili kul. dok mi 3. deo neshto nije "seo"..
    moomoo meee jooouu

  8. #8

    Odgovor: Najbolji filmski serijal

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    paaa glasala sam za taxi, prosto iz razloga shto volim Bessonove filmove.. a i film mi je bash otkachen
    ...a taxistaa zbog njega sam gledala i ostale delove ali nisu kao prvi
    Dobar je i nastavak "Kad jaganjci utihnu" ali su mi nastavci "Hary Poter" nekako jednako zanimljivi kao i prvi deo

  9. #9

    Odgovor: Najbolji filmski serijal

    Ja sam glasala za Kuma, jer... Kum je Kum a kada se takav film nalazi u anketi, velika je pauza do drugog mesta, na kojem bi recimo bili Gospodari Prstenova. Ostalo što je pomenuto manje - više, sve sam gledala osim ovog Xmena i nastavaka Supermena (e, al' prvi deo znam napamet, puštali su za svako novogodišnje veče kad smo bili klinci), Rambo I mi je kultna akcija, ostalo mi je smešno, Taxi zanimljiv, ova Žikina dinastija to mi je onako... uvek bila... seljana, Star Wars naravno, efekti za onaj period neviđeni, a ja i dan danas volim da ga pogledam Harry Potter of skroz da ne komentarišem svaki posebno, i Bondove i kaubojštinu i jaganjce, sve je desetka, ali ono čega nema na listi ( a i ne može sve stati), a što bih ja svakako stavila ispred povratka u budućnost, xmena i ostalog je ALIEN i HELLRAISER
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #10

    Odgovor: Najbolji filmski serijal

    Zikina dinastija, naravno
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  11. #11

    Odgovor: Najbolji filmski serijal

    gospodar prstenova (ni jedan mi nije bio dosadan), kum pod obavezno, i matrix...
    nattydread is coming to dinner

  12. #12

    Odgovor: Najbolji filmski serijal

    "Gospodar prstenova" pocinjem da smaram vec sa tim filmom
    i her Zika
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #13

    Odgovor: Najbolji filmski serijal

    Glasao sam za kaubojce! Neprevaziđena režija!
    Ratovi Zvezda su takođe ok, sjajna priča. Terminator je odličan, naravno fo poslednjeg dela...ono je sprdačina i politika.
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  14. #14

    Odgovor: Najbolji filmski serijal

    Mislim da je serijal Kum, ipak, najbolji u istoriji kinematografije. Razlozi za takvo moje misljenje leze u cinjenici da je i pored toga sto je prici dat dekor istorije mafijaske porodice, u filmovima iskazana evidentna univerzalnost kroz snaznu kritiku malogradjanskog drustva, tako da pazljivi posmatrac dolazi u dilemu i shvata da su upravo ti mafijasi uslovno moralniji od nas obicnih tzv. postenih gradjana, jer ne boluju od tako zaraznog i sve i svudaprisutnog licemerstva...
    Naravno da sve to ne bi bilo tako savrseno ubedljivo bez sjajne rezije koja nam je ostavila niz nezaboravnih i antologijskih scena (setimo se samo Koninog vencanja ili Don Vitovog igranja sa unukom kada na kraju scene umire itd.), neponovljive glumacke ekipe predvodjene genijalnim Brandom, besprekorno odabrane muzike, vise nego uverljive scenografije itd, itd, itd...

    I da spomenem da sam zahvaljujuci upravu filmu Kum I, naucio da kuvam fantastican preliv za spagete (govori ga Klemenca Mikeleu Korleonu). Preporucujem ga svim ljubitejima talijanske kuhinje.

  15. #15

    Odgovor: Najbolji filmski serijal

    Meni su ratovi zvijezda najbolji serijal.
    u svakom zlu ima nesto dobra

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novi zabavni web-serijal: Biti ili Piti!
    Autor Biti ili Piti u forumu WWW
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 13.05.2020, 14:07
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. GTA - Grand Theft Auto (serijal)
    Autor Charlie Harper u forumu Igre
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 25.10.2011, 15:34
  4. Počinje treći serijal Farme
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 191
    Poslednja poruka: 06.01.2011, 15:51
  5. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •