Najveća gej parada na svetu
Prikaz rezultata 1 do 11 od ukupno 11
  1. #1

    Najveća gej parada na svetu

    Oko tri miliona homoseksualaca i transvestita prošetalo se juče glavnom ulicom u Sao Paolu u okviru redovne godišnje gej parade, prenele su strane agencije
    "Hteli smo da ljudimo pokažemo da u Brazilu još postoji rasizam i homofobija...", rekao je organizator skupa Nelson Matijas Pereira i istakao da je to najveća gej parada koja je dosad održana u svetu.
    Oko 900 policajaca je bilo rasporođeno tokom skupa.
    Udruženje homoseksualca, lezbijki, biseksualaca i transvestita u Sao Paolu navelo je da je zbog blaže temperature od 25 stepeni Celzijusovih, ove godine bilo više posetilaca u odnosnu na prethodnu kada se okupilo oko 2,5 miliona ljudi.
    Tokom nedavne petodnevne posete Brazilu, najmnogoljudnijoj katoličkoj zemlji na svetu, papa Benedikt Šesnaesti privukao je manje od milion ljudi da bi saslušali njegove pozive za jačanje tradicionalnih porodičnih vrednosti.
    Ove godine, na 11. po redu gej paradi, brazilski homoseksualci su prvi put dobili podršku političara.

    Na paradi su bili brazilski ministri za turizam i sport Marta Suplisi i Orlando Silva, guverener Sao Paola Žoze Sera i gradonačelnik Žilberto Kasab.
    Gej parada u Sao Paolu postala je turistička atrakcija koja privlači strane turiste i donosi profit hotelima i restoranima.

    beta
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Najveća gej parada na svetu

    .....kazem ja vama ljudi......

    ................pamet u glavi i dupe nuz zid.........

    Da neko ne ...uleti.....
    Poruku je izmenio vojvodjan, 11.06.2007 u 15:41 Razlog: :)
    Ako ne mogu da pomognem, necu da odmognem
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Najveća gej parada na svetu

    Citat vojvodjan kaže: Pogledaj poruku
    .....kazem ja vama ljudi......

    ................pamet u glavi i dupe uz zid.........

    Da neko ne ...uleti.....
    Ne kaže se "uz", nego "nuz"...
    Ostalo potpisujem.
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Najveća gej parada na svetu

    Zamislite, cela Vojvodina gay Dakle, nemam predrasude ali previse ih je... A jel su na toj paradi samo muski ili i zene?
    Evo, promenila sam potpis
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Najveća gej parada na svetu

    2,5 miliona bolesnika na jednom mestu. Grozna propaganda. Fuj!
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Najveća gej parada na svetu

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    2,5 miliona bolesnika na jednom mestu. Grozna propaganda. Fuj!
    De der zeko, tvoj avatar govori vishe od rechi o ovoj vesti

    Anyway, na svashta ljudi zgrchu pare, al chime mi da paradiramo?
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 11.06.2007 u 19:54
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Najveća gej parada na svetu

    Uuuu ala si mi vickast.

    Šta bre ima da paradiramo koji moj? Jel ti vidiš ko danas pravi parade? Niko normalan.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Najveća gej parada na svetu

    Jedina lepa stvar u vezi ove parade je da se ovi bolesni ljudi nemogu razmnožavati, pa se radujem da će ih biti sve manje.
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Najveća gej parada na svetu

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Jedina lepa stvar u vezi ove parade je da se ovi bolesni ljudi nemogu razmnožavati, pa se radujem da će ih biti sve manje.
    Kolko ja znam, ovi "bolesni" ljudi se mogu razmnozzavati taman kolko i mi "nebolesni" jednino shto im njihova seksualna orijentacija ne dozvoljava stvaranje potomstva kroz seksualne odnose kakve oni preferiraju.

    Ali i da pojednostavimo pa i da kazzemo da se oni nemogu razmnozzavati, opet mi neshto ne izgleda da ih je sve manje, vech na protiv...
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Najveća gej parada na svetu

    Mi treba prvo da raščistimo, dali je homoseksualizam bolest ili nije. Ja nisam specijalista za to, ali moje skromno mišljenje je da je to teška bolest. Kako mislim da će ih biti sve manje, pa ako se većina odluči za bolestan odnos, onda neće moći da se umnožavaju, iako ih sada ima dosta, ali svaki uspon ima i svoj pad.
    Kad vidim da se dva jelena krpe u šumi, tada ću znati da je to normalan odnos. Ovo je citat.
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Najveća gej parada na svetu

    Postoji tema za raspravu da li je homoseksulanost bolest-Homoseksualnost
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

Slične teme

  1. Parada Ponosa
    Autor Lilith_021 u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 1008
    Poslednja poruka: 06.09.2022, 01:37
  2. Najveći osvajači i najveće vojskovođe
    Autor memento u forumu Istorija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 21.08.2009, 14:43
  3. Pušten u rad najveći teleskop na svetu
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 27.07.2009, 19:55
  4. Poleteo najveći avion na svetu
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.10.2007, 23:40
  5. Najveći dijamant na svetu
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 29.08.2007, 17:58

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •