Gde i kako ste se upoznali? - Strana 6
Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikaz rezultata 76 do 80 od ukupno 80
  1. #76

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    Slucajno.
    On je bio drug iz detinjstva moje drugarice, a ja sam njegovo drustvo vesto eskivirala, svaki put, kad sam mogla, jer me strasno iritirao.
    Bez razloga, iako se uvek trudio da privuce moju paznju.
    I sto je on bio ljubazniji i predusretljiviji, u tim retkim momentima, kada smo se se sretali,
    meni je svaki put bio sve vise nepodnosljiv.
    I ni njegov izgled mi se nije svidjao.
    Bio je sve ono sto sam rekla nikad.
    Al' to nikad se, pretvorilo u nekad u mom slucaju

  2. #77

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    u osnovnoj shkoli.... moja dva druga iz razreda su stanovala s njim u zgradi...pa smo ishli na adu zajedno ... pa smo igrali pref i loru kod goksija na terasi... pa sam ja celu srednju shkolu imala pametnija posla.... pa sam se devedesetdruge u maju vratila kod goksija na terasu, gde su oni josh uvek igrali pref i loru, da se malo iskuliram... pa je u decembru trebao da mi se vrati otac iz sirije i ja nisam mogla da smislim da provedem i jedan minut vishe u njegovom prisustvu (predhodnih pet godina je u domu i porodici bio pakao) pa sam tako u pozi ja odozgo pitala "jel da da bi bilo QL kad bi mi zziveli zajedno?".... na shta je on odgovorio : "axaaaaaa " (moracu da napishem knjigu - "kako osvojiti svet u pozi on top".... )

    onda smo tako zziveli zajedno osam godina...na pola puta u tih osam godina sam ja u pozi on top pitala "jel da da bi bilo QL da imamo bebu?", na shta je on odgovorio :"axaaaaaa !: ..... onda sam se ja vratila kod mame jer Smorzzidar vishe nije zziveo tamo a je postao bash dosadan jer je nona bio daleko zabavniji.....
    & underpaid......

  3. #78

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    aam kod jedne drugarice,slucajno na kafi od tada pa evo vec duuuze vreme mi vrti pamet i pobedjuje me u herjoima !
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  4. #79

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    Vec sam par puta pre toga, iz ovog ili onog razloga, ispalila za dolazak u Bg, tako da sam sad definitivno morala da odem, iako sam bila bolesna kao pas i nije mi bilo do zivota, a ne do pijancenja

    Prvo su me ona perverznjakusa Aleks i on zajebavali da izadjem na ovoj stanici.. pa onda "ne nemoj na ovoj, vec na onoj", pa je l' znas ti gde je... DA, ZNAM SVE GDE JE STA, NIJE FRKA! Nekako sam se nasla u nekoj mracnoj ulici kod neke pijace (), zaustavila par ljudi da bih se uverila da sam na dobrom mestu i tek sto sam dva'es osmi put pomislila da mora biti da cekam na pogresnom mestu cim ih jos uvek nema, stigla je bela Corsa iz koje je on izasao da bih ja mogla da smestim svoje cenjeno dupe i tu smo se upoznali. Stegao mi je ruku i imao je vrlo samouveren nastup, za razliku od mene koja sam samo delovala tako. Onda je on na sebe preuzeo ulogu vodica kroz ulice grada Beograda, pa smo se onda (jos "neko vreme" ) vozili dok nismo dosli u zacrtani lokal koji je bio odredjen za pijancenje. A onda je Aleks u neko doba izjavila da se dogovorila da se nadje s drugaricom u ne-znam-kom lokalu, pa je morala da krene, a mi mozemo s njom ako nam je po volji. (sad nesto razmisljam, garant je namerno 'tela da nas ostavi same ) I odemo mi svi' troje u taj lokal i... prvo je bilo podnosljivo, a onda su krenuli neki turbE folkeri pa smo on i ja napustili mesto dogadjaja. I onda smo blejali po svim mogucim kafanama gde su pristali da nas prime u te sitne sate, a bilo je bas lepo vece i ostatak vremena smo setali i pricali o svemu i svacemu i osecala se ta neka neizvesnost u vazduhu...


    ... al' nismo se tad smuvali
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #80

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    Da nije ove bele korse zakleo bih se da sam bio prisutan
    Koji si ti izlapentis, korsa je tamno siva, još je onda budala nije oprala zadnjih dvaJs godina, te je to još posivljuje
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456

Slične teme

  1. Kako krešete?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:30
  2. Koju ste poznatu ličnost upoznali live?
    Autor Sonja u forumu Pričaonica
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 08.09.2015, 11:24
  3. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  5. Kako učite?
    Autor Aca1983 u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 11.09.2010, 13:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •