Gde i kako ste se upoznali?
Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 80
  1. #1

    07 Gde i kako ste se upoznali?

    Kada bismo sada hteli da odemo na mesto na kome smo se upoznali - to bi bilo prosto nemoguce. Upoznali smo se bas ovim virtuelnim putem, pre vise od godinu dana... Sudbina ili slucajnost, sada je vec potpuno nevazno...

    Gde ste, i kako, VI upoznali svog partnera?

  2. #2

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    Verovali ili ne, ja sam poglavicu nasla na ulici.

    Zensko drustvo se vracalo iz zivota, nas tri. Duboka neka noc, da ne kazem, samo sto svanulo nije. U kraju, na uglu gde se prodaju pljeskavice stoje neke spodobe, umiru od smeha, jedu. Prolazeci tuda prepoznamo jednog lika, javimo se kao u prolazu, oni nas zaustave i tu krene upoznavanje - ja sam ova, ja sam onaj... I oni se vracaju odnekle, dooobro polupani od alkohola, ja pruzam ruku poglavici i kazem: "Ja sam squaw", a on jedva stoji na nogama i zaplicuci jezikom prozbori nesto u stilu: "Jebote, sto si ti lepa"
    Pozvali su nas na zurku koju su pravili sutradan, tek posle par meseci sam skapirala da je to bio njegov rodjendan.
    Inace, druzili smo se povremeno celo to leto, izlazili smo u onoj istoj ekipi koja je stajala na cosku tu noc. U oktobru smo poceli da se zabavljamo, i to dan posle Svete Petke. Posle naseg prvog poljupca rekao je: "Ovo se desilo zato sto sam juce usisavao"
    Kada bi vam on ovo ispricao, naravno, sve bi obrnuo. Verovatno bi isao do takvih detalja da bi na kraju ispalo da me je spaklom odlepljivao sa trotoara koliko sam bila pijana.
    Traje to pijanstvo, bogami vec 10 godina.:mig:
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    Eto i politika nesto da doprinese u ovoj zemlji!
    Ja sam mog dragog upoznala na izborima Naime oboje smo radili na izborima za razlicite stranke (naravno zbog kesa). Tako da smo ceo dan otpadali i tako se i upoznali.

  4. #4

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    Ja se stvarno brinem za sebe, jer apsolutno ne mogu da se setim gde sam ga upoznala Imali smo zajednicko drustvo, pa ce biti da smo se tako nekako i upoznali... davno bese, ima 12-13 godina
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #5

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    Citat Meggy kaže:
    davno bese, ima 12-13 godina
    A koliko ti onda imas godina???

    Elem, upoznali smo se na jednom sajtu. Da ne bude reklama, ne bih ga reklamirao. I dalje smo zajedno i lepo nam je.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  6. #6

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    Citat Kunic kaže:
    A koliko ti onda imas godina???
    Moji intimni problemi te ne interesuju
    Gather ye rosebuds while ye may...

  7. #7

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    Upoznali smo se u Studenjaku u Beogradu
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  8. #8

    11 Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    mi smo otisli na kafu, pa smo se predomislili, pa je bilo pivo, koje bilo "sudbonosno". "sudbina" za sada traje dvije godine...
    nattydread is coming to dinner

  9. #9

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    Ludi profesor sa faxa je slučajnim uzorkom došao da mog i njegovog prezimena (moje počinje na P, a njegovo na I) te nas odredio da zajedno radimo projektni...
    Obzirom da smo bili u različitim grupama i smenama, nismo se poznavali, jedva sam došla do broja njegovog moba u studentskoj službi i pozvala ga, dala mu svju adresu i dogovorili smo se da dođe kod mene na gajbu da radimo taj rad...
    Tako da mi je bukvalno došao na noge
    Upoznala sam ga na vratima svog stana...

    Što bi on rekao: konkretna ribica, oma me privela na gajbu!

  10. #10

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    i ja sam se upoznala preko interneta sa svojim sadasnjim muzem

  11. #11

    07 Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    upoznali smo se preko poruka.......
    sms je cudo.........

  12. #12

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    Sedeo je u kantini na Filozofskom sa drugom. Dosle smo posle predavanja i, posto su nam kolege (sa smera ), sele smo kod njih. Upoznali smo se zvanicno, sa sve rukovanjem i "drago mi je"... Zamolila sam ga za cigaru... Od tog trenutka ljubav je pocela da se uvlaci pod kozu...

  13. #13

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    Upoznala nas je drugarica... Bila je to ljubav na prvi pogled...

  14. #14

    07 Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    Upoznali smo se u skoli (u kojoj je radio).. dosla da treniram judo i karate , i upoznala mog prosvetara . znala sam da je taj

  15. #15

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    Eh, najlepše je školsko doba!
    Ponavljam drugi razred, jerbo mi ženske baš u tom periodu svo vreme potrošiše.
    Ko za inat stalno mi pogled privlačio par ženskih nogu iz zadnje klupe, u novoj sredini.
    Vrat iskrivih gledajući.
    Svojim glupiranjem valjda ostavim utisak dovoljan da prvom prilikom, kada smo čoporativno zbog gubljenja časova završili u bioskopu, pristane da sedne do mene.
    Eh posle je već sve išlo utabanom stazom. Prebacim ruku preko ramena, prisloni se uz mene onako sitna i..........
    Neću dalje nepristojnosti da iznosim.

Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako krešete?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:30
  2. Koju ste poznatu ličnost upoznali live?
    Autor Sonja u forumu Pričaonica
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 08.09.2015, 11:24
  3. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  5. Kako učite?
    Autor Aca1983 u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 11.09.2010, 13:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •