Gde i kako ste se upoznali? - Strana 5
Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 80
  1. #61

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    Upoznali smo se na koncertu Pitera Grina na Spensu 1983.
    U to vreme sam često padala u nesvest kad god je velika gužva ili čekanje u redu. I jadna, nikad nisam znala ko je iza mene. Onaj ko je bio iza mene, otrčao je i doneo odnekud bokal vode i zalio me od glave do pete. Tog kupanja ću se uvek sećati. A on je i to zaboravio - tvrdi da je to bilo na koncertu Džoa Kokera (na kojem nikad nisam bila). Nije valjda da je i tamo nekog zalio?

  2. #62

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    slucaj nas br 3.
    jednog vrelog letnjeg popodneva dok sam bosonoga i mokra od tusiranja hodala po stanu koji je bio obojen u zuto,taj covek ,koji zivi hiljadama kilometara daleko,na nekoj drugoj obali,usao je u moj stan
    a ja sam pala u nesvest
    odma

    slucaj nas 2.
    ja nisam htela na tu zurku
    pedeset kilometara dalje on se otimao da ne ide na tu zurku
    ustanovili smo da poznajemo iste ljude
    on me je ignorisao
    a onda odigrao sa mnom bilijar
    ja sam isto vece pala u nesvest

    slucaj nas 1.
    sedim na plazi u kasno popodne i pijem lozu i gledam u vodu
    on prolazi tik kraj mene sa bocama za ronjenje na ramenu
    ja okrznem pogledom i pomislim :znaci,to je taj
    i padnem

    i ostali slucaji su bili vredni pomena
    svaki put ja padnem u nesvest
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #63

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    U kockarnici ...dosli da popijemo kafu
    Poruku je izmenio BoginjaMarija, 23.12.2008 u 21:58
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  4. #64

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    Bilo je to davno, pre rata, ovog poslednjeg a posle onog prethodnog....upoznali smo se kod mog komšije na rođendanu....i dugo sam ga ,što se kaže, kulirala...i onda smo se jedno veče posvađali i to isto veče me otpratio kući i....onda smo postali momak i devojka (pečena kokoška)
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  5. #65

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    bili smo drugovi tri godine...izlazili s drustvom u grad, pravili zurke....i tako drugarstvo je polako preraslo u ljubav, koja traje vec 17 godina (u jbt ko metuzalemi smo)


  6. #66

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    bili smo drugovi tri godine...izlazili s drustvom u grad, pravili zurke....i tako drugarstvo je polako preraslo u ljubav, koja traje vec 17 godina (u jbt ko metuzalemi smo)
    e ovo jos nisam probala.....da budemo prvo drugovi......ja odma dam...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #67

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?



    Nekako sam navikla da mi zivot zamrsi konce, bas kad mislim da
    mi je sve potaman ...

    A on ih pomrsi za cas ...

    Mi smo se upoznavali bar desetak puta ni ime mu nisam upamtila

    Nesto mi nije bio interesantan, ma nije cak ni tip mog mister Idealnog

    A on uporan tih meseci njegovog osvajanja, kuca mi je bila prepuna cveca i sta da vam kazem pala sam na onaj buket narandzastih ruza

    Tome nisam mogla odoleti

  8. #68

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    u kafani, gde drugo..i to na opkladu..

    naime, kladio se sa drugovima da će me dovesti za njihov sto..prišao mi, objasnio situaciju, ja pristala da sednem i nisam ustala evo sve do sad..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  9. #69

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    Na bazenu... Igrao je jamb sa nekim društvom, zamolio me da mu se nasmešim za sreću i dobio ful haus... Što je tražio, to je i dobio...
    Vrag odneo šnalu...

  10. #70

    Prvi susret

    U magnovenju.


    Sve priche, sve rechi izatkane nitima snova nisu bile dovoljne za sjaj koji mi se priblizio brzinom vetra, i bacio u zagrljaj. Nisam imao kud, sve i da sam hteo, ali mi je u tom trenutku njen zagrljaj bio najsigurnija luka na ovom svetu. Irealno poznat, topao i prisan.

    A ochi...plavlje od najplavljeg plavog, meshavina veshtichjih, vilinskih i machijih iskrica u njima...kao jezera prepuna virova za koje nikad ne znash kuda te mogu odvuci. Pomirisao sam joj kosu. Mirisala je na sneg.

    Poljubili smo se.

    Odatle, slike se nizu u kaleidoskop prshtave radosti i zelje....

    Slab sam na nju.

    Izrazito slab.

    Uzas.

    Lepo mi je.

    Srecan sam.


  11. #71

    Odgovor: Prvi susret

    Nesto sto se pamti...sto uvek izmamljuje osmeh...najlepse od svega...prvi susret.
    Poruku je izmenio BoginjaMarija, 18.01.2009 u 14:59
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  12. #72

    Odgovor: Prvi susret

    E, da me ima ko snimit' kad sam izašla da se upoznam sa zadnjim momkom..A kumio me da se upoznamo jedno mjesec dana, samo bar da izadjem ispred kuce, ako vec neću na piće..i ajde, rečem ja famozno 'DA' za prvi susret. Ja, u svom pa$a milet stilu, smislim metodu kojom cu mu ogadit' sve žensko što ide na dvije noge ovom kuglom zemaljskom..i što se dešava...

    zamislite djevojku od 25 godina (tada sam imala 25, sad sam nekolike godine starija i ništa pametnija) koja izadje u japanke ljetnje (a zimsko doba bijaše) a iz njih vire čarape šarene (one ka' rukavice za svaki prst po jedna) neisfenirane kose, rasčupane ..ka' Betovenu...Majka za ručak kuvala neki pori luk, a ja sam prošla kuhinjom jedno 3,4 puta da me ufati ona apa od kuvanije..Sestra me klela da ne izlazim takva...ja sam izlećela iz kuće sa pikovima na obije ruke i noge...drugarica je radila kao promoterka nekakvih lizalica (kolike su bile facu mogu pokrit' komotno) i ja sam uzela taj 'talisman' sa mnom, al me o jadu zabavio, jer nijesam znala s koje strane da lizhem, pa sam se sva ulijepila po prstima bila i po kose mi se bilo ulijepilo za obraze..i vrhunac svega u pederuši koju sam nekako obmotala oko vrata (ka' da cu da se vješam) imala sam 'mjesto ogledala retrovizor od zastave 101 i poslije pet minuta priče izvadila da se pogledam kao je li sve na svome mjestu (o da ste viđeli njegove sažaljive poglede)
    Njegova prva reakcija je bio osmijeh, onaj 'bože mi pomozi, što mi ćaše ovo sa ovom malom' tipa:
    'izvini, ali bolje da se nasmijem, e ću zaplakat'...
    a onda me pitao jesam li sigurna da necu da se presvučem, a ja sam onako poluotvorenih usana blenula u njega kao telence i brcko brzinskom brzinom se doguzeljala na sprat istuširala se, obukla i otišla sa njim..
    ali priznajem..prekid filma kad sam ga vidjela (kad sam odmakla lizalicu)..imao je sve ono (fizički) na shta padam kod mushkarca (ruke ka' makaze, visočinu, žablje zelene oči, nosinu polijepu)
    Poslije mi je rekao da mu je to bilo najblesavije upoznavanje sa pripadnicom ljepšeg pola...
    Ali Lesi je pobjega i nikako doma da se vrne...Poštenom nalazaču ga poklanjam...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  13. #73

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    Citat Invisibleman kaže: Pogledaj poruku
    Negde u junu 2003. godine na "dopraćaju" jednog mog drugara iz vojske.

    Trebao sam da idem tamo sa još jednim likom koji me je ispalio i otišao sam. Nisam imao kredita na mobilnom. Poslednjim kreditom iskoristili smo da jedno drugom kažemo "Po**ši mi k*rac". Novčanik sam zaboravio kod kuće kao i cedulju sa adresomi brojem. Kako sam izašao na autobuskoj stanici kod policije u Futogu. Ušao sam u stanicu i tražio pomoć od pandura.
    - Treba mi jedna ulica.
    - Koja?
    - Pojma nemam. Ima ime čoveka a prezime mu je sinonim za neko nevreme.
    Pandur je odvojio pola sata da čita spisak ulica Futoga za vreme fudbalske utakmice Engleska-Jugoslavija.
    ... ova ... ona ... Petra Mećave... Pe... "TO JE TA!"
    - Ok, koji broj?
    - Pojma nemam. Preziva se Ćurčić.
    Onda je pandur uzeo telefonski imenik i čitao sve Ćurčiće u toj ulici. Konačno sam prepoznao i telefon. Pozvao sam drugara i došao je po mene kolima pijan u policijsku stanicu.
    Kada sam ušao u dvorište, moj drugar koji me je ispalio pošao je da me zagrli. Uhvatio sam ga za trenerku i viknuo: "Skidaj gaće da ti po**šim k*rac!!!".

    Eto, to je bio prvi utisak koji sam ostavio na devojku koji sam tada prvi put video.
    Sledeći put smo se videli na koncertu na "Gradilištu" 9. novembra iste godine kada smo se i "skontali".

    Do danas smo zajedno.
    zamisli... nismo više zajedno ima više od godinu dana... ali dobra priča...
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  14. #74

    Odgovor: Prvi susret

    Ovo stalno COPY-PASTIRAM, maj love story "setam" ko kucice po parku

    Leto sam provodila u gostima kod sestre. Posle jedne totalno bzv. veze raspolozenje mi je bilo ravno nuli i svi su se trudili, kao nesto, da me oraspoloze. Mladja sestra i nije neko drustvo za izlaske, pa je dobronamerno zamolila komsiju da me izvede u grad.
    A komsija....pravi kosmar! Upravo onakav tip momaka od kojih sam uvek bezala glavom bez obzira. Izadjemo mi u neki kafic, on "brblja li brblja" ( a ja ,,prevrcem ocima u sebi,, ).
    Posle nekog pristojnog vremena, zamolim ga da me otprati kuci. Setamo mi tako, (ja zadubljena u mislima) kad se on okrene prema meni...zgrabi i POLJUBI !!! :shok:

    E sad....moram da spomenem da sam se sa puno momaka ljubila, i dobar deo zvezda na nebu prebrojala, svaki luster dobro osmotrila ali....filinga NIJE bilo !
    Gle sad cuda.....neko ko mi se apsolutno nije dopao, cak sta vise - isao mi na zivce, prilepi mi poljubac OD KOG SU MI SE NOGE ODSEKLE! ...
    Nastavimo da hodamo cutke. Pred ulazom me pogleda i kaze:
    - "Od tvog poljupca me stomak zaboleo, nista slicno nisam doziveo"!!!
    ...
    ...
    ...
    I sad bih ja mogla zivotopis da napisem ali ...sa njim sam i danas, i posle toliko godina na poljupce isto reagujemo.


    ************************************************** ***************

    - Ovo je moj stari post koji sam "prenela" - jer me mrzi da ponovo kuckam, to jeste TO aliiiii ...

    Ono sto tada nisam napisala, kao nastavak (bolje receno: izmedju "tog poljupca" i pre nego sto ce me ispratiti) ..... bio je jos jedan "incident"

    Elem, dragi je u to vreme vodio jedan restoran........ kada smo se posle tog (za mene) kobnog poljupca, priblizili restoranu - on me kao pechinski chovek, iznenada dize..... prebaci preko ramena...... prenese preko auto puta........ unese tako u restoran......
    i "baci" na shank ( uz put je zveknem glavu o onu visecu policu za chase ) ........... i pred svima reche:
    -" Ona ce da bude moja zena" !!!

    OOOOOO kako sam ja bila zabunjenaaaa ( i smejala se.... i psovala ga u sebi...... ali tada bila ubedjena da od toga nece biti nista ).

    "ITD" ...............

    PS. Chovek ispunio obechanje ....... posle dva meseca se doselio u moj grad i vise "nisam mogla" da ga izvrdam

  15. #75

    Odgovor: Gde i kako ste se upoznali?

    E, mesto je bilo...da se samoubijem .
    Naime, jedan blizak rođak se ženio i meni zapadne da budem dever . Pomenuo sam sve svece kojih sam se setio (grešan sam...šta ću ). I tako, padne skraćivanje moje duge kose (šta će reći svet....jbt ), ulazak u sako, pantalone, kravatu (sve redno )...i izigravanje budale na rednoj, srpskoj svadbi od 3 dana .
    Pošto sam ispoštovao milion ceremonija, moralo se malo učestvovati u "veselju"...čitaj čist narodnjak . E sad, vadio sam se što sam još kao klinac igrao u nekim KUD...pa sam znao odlično da igram, povedem kolo (obaveze devera ...je l te) i tako ne štrčim previše (kao ortodoksni roker).
    Ali...đavo nikada ne spava i tako se desilo da do mene stalno preseče kolo jedna lepa curica, visoka i mlada. Vremenom se počelo dešavati da i posle toga ona ostane sa mnom, ćaska, nešto mi objašnjava, govori ko je kome rod ovde....i sl.
    Ispostavilo se da je rođaka i kuća do kuće jednog mog kolege. Uskoro je i on i njegov brat (iz Švedske) bio tu u društvu...i bilo mi malo lakše (neko normalan u svom onom kiču ). U subotu uveče...ona ladno reče da joj je sutra rođendan...i da navratim jer će i njih dvojica biti tu !
    Ops!
    LM....nedelja (dan dolaska "prijatelja"..kako se to ovde kaže) sam jedva izdržao..i popodne se lepo izvukao govoreći da idem na rođendan.
    Tu sam bio više zbog kolege i bilo mi je prijatnije nego da se smaram sa pijancima na svadbi.
    Rekoh ..to je to...ali se ispostavilo da se u sledeća 2 meseca pola familije ženilo i udavalo...pa je ta curica iskoristila svaki trenutak da mi pravi društvo. Ostalo je istorija...sem njene rečenice na prvom, zvaničnom sastanku :
    -Drago mi je, ja sam J*****a, njegova supruga .
    Potrajali smo 10 godina...i moj sin je plod te veze .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako krešete?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 11:30
  2. Koju ste poznatu ličnost upoznali live?
    Autor Sonja u forumu Pričaonica
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 08.09.2015, 10:24
  3. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 17:28
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 14:35
  5. Kako učite?
    Autor Aca1983 u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 11.09.2010, 12:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •