Vi i kuhinja - Strana 4
Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 78

Tema: Vi i kuhinja

  1. #46

    Odgovor: Vi i kuhinja

    svakako cu i ja da se falim malo , volim da se bakcem sa kuhinjom ,sude oprati nije problem , tu je zena ne ? salim se , operem iza sebe sve .najvise volim kotlici , i rostiljada

  2. #47

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Nekad sam sa zadovoljstvom eXperimentisao po kuhinji ....ali sad .....jok!!!!
    Love comes again......

  3. #48

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Ja najvise volim da kuvam: gulas, riblju corbu, pasulj itd.Definitivno uzivam u tome.Jedini problem mi je pranje sudova, ali mi uvek delimo poslove!!!

  4. #49

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Ja muške doživljavam ovako.. (zanemarite da je čovjek iza profi konobar..zamislite samo vatricu u tavi)



    ..ili ono kad stoji ispred štednjaka s tavom u ruci i gleda gore na plafon kako palačinka visi
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  5. #50
    sto da ne ako mogu i imam vremena da pomognem ili da odusevim svoju dragu

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Ja muške doživljavam ovako.. (zanemarite da je čovjek iza profi konobar..zamislite samo vatricu u tavi)



    ..ili ono kad stoji ispred štednjaka s tavom u ruci i gleda gore na plafon kako palačinka visi
    feminiskinjo
    Poruku je izmenio Mish, 20.09.2007 u 23:17 Razlog: uzastopne poruke
    u svakom zlu ima nesto dobra

  6. #51

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Citat veljko yaric kaže: Pogledaj poruku
    feminiskinjo
    Ma neeeeee... Ali prosuđujem zbog svoje okoline gdje muški nemaju pojma kuhati. Ovaj moj mene pita dal' mora posoliti vodu gdje stavlja tjesteninu

    Ali gle ovako (da stanem i na mušku stranu..). Najpoznatiji kuhari nisu žene već muškarci (zato i jesu kuhari a ne kuharice)

    Jesam se popravila?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  7. #52

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Gde ma nadje - ja sam bio nekoliko godina licni kuvar
    jednog milionera.
    Kuvanje je veom kreativan posao.
    Svako moze da nauci da kuva - postoje milioni knjiga o tome i svako normalan moze da prati napisani recept.
    Fora je da li VOLIS da kuvas ili ne.
    Ako ne volis bolje da se ne petljas.
    [I]Pa bi sad da me usne njene
    da me uvece od sveg izlece[I][

  8. #53

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Kad manekenke udju u rudnik,tad cu i ja u kuhinju
    Ma kuhinja mi je strani pojam,mada moram da priznam da veoma rado gledam na tv.kad kuvari spremaju neka neobicna jela.
    Nije da ne znam nista napraviti,nego moja zena smatra da mi nije mesto u kuhinji kao sto njoj nije mesto kraj lopate i asova
    TO SAM JA !!!!

  9. #54

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Rado viđen u tom delu, i prijatno se osećam. Kuhinju prihvatam kao izazov ja i jelo!
    In vinas veritas

  10. #55

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Kuvam, mislim i bolje od zene, peglam pedantnije kada sam primoran na to, sudove perem ali mrzim da sklanjam ciste, usisavam zato sto ne volim posao , cek odlutah ......

    Nego ako dobro razmisljam, vecina sefova kuhinja su muskarci, kuvanje po nekoj glupoj podeli pripalo je zenama pa vecina muzeva trce kod mame da jedu jer misle da one bolje kuvaju ne shvatajuci da su im tate isto to radile.
    Poruku je izmenio masada, 13.11.2007 u 21:03
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !

  11. #56

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Pa desi se da uhvatim sebe kako se igram Džejmija Olivera u kuhinji kad ostanem sam u kuci, a za pola sata mi pocinje nesto na TV-u. Prvo sto sam naucio su laksa jela, sve sto moze od jaja da se napravi i suvog mesa, palacinke, pomfrit, riba, odlican rostilj. Polako hvatam cake vezane za riblju corbu.
    Treba znati da se prvi poljubac ne daje ustima vec ocima.

  12. #57

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Мука ме је натрала па суверено владам кухињом, прањем судова (посебно шерпи, плехова и тигања), веша, купатила, али и пеглања и осталих тзв "женских послова". Могао бих да бединујем по кућама...

    Ако се мисли на кухињу у ужем смислу, односно кување и ту сам постигао, на жалост, значајне резултате. Кувам све врсте јела, чак и она сложена као што је сарма. Једино се "хватам" теста, палачинака и колача...

    Посебно сам добар у спремању рибе (посебно морске), ракова, шкољки, пужева и осталих мекушаца, или штали су већ лигње, лигњуни, сипе, музгавци и хоботница...

    Чак сам, веровали или не, био гост Јутарњег програма РТС, и спремао пужеве на 8 начина (сат и више времена сам након емисије диктирао рецепте за пужеве у и ван зграде телевизије у Абердаровој)..

    Свака част нашим женама! Кување, пеглање, уређивање стана ... то је унапред изгубљена битка. Мајке ми.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  13. #58

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Kuvanje? Uvek !
    Sticajem okolnosti, u mojoj familiji sve same kuvarice pa eto, ne ide iver daleko od klade. Iako više sebe doživljam kao neku kladu, no to je već neka druga priča.
    Mislim da ne postoji što ne umem da skuvam, uživam u tome, posebno kad pripremam nešto za moju dragu. Volim da gledam dok ljudi jedu.
    Možda i zbog izreke: gladan i žedan, kao simbola najgoreg, ebem li ga.
    Kolači su mi posebna specialnost, iako ih ne jedem, uglavnom ih pravim za druge.
    When I'm good..I'm really Good, When I'm Bad...I'm Better

  14. #59

    Odgovor: Vi i kuhinja

    ...prichali su ovde neki da je micina kujna najchistija...i da joj muzz skapa od gladi....













    ....nije nego!....
    & underpaid......

  15. #60

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Opa...s obzirom kako se ubucila, čisti se po kuhinji i frižideru opasno
    When I'm good..I'm really Good, When I'm Bad...I'm Better

Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Meksička kuhinja
    Autor Aiko u forumu Recepti
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 30.01.2013, 04:14
  2. Paklena kuhinja
    Autor lado u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 29.11.2010, 00:00
  3. Vaša omiljena kuhinja?
    Autor Lady S u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 28.03.2010, 12:53
  4. Ruska kuhinja
    Autor leptirić u forumu Recepti
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 23.05.2009, 15:01
  5. Kuhinja
    Autor Najgora u forumu Uređenje enterijera i eksterijera
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 14.07.2008, 14:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •