Vi i kuhinja - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 78

Tema: Vi i kuhinja

  1. #31

    Odgovor: Vi i kuhinja

    U kuhinji se snalazi odlichno. Sve mi polazi za rukom. Rodjeni talenat
    Shta god da zbutjkam, svi se odusheve
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  2. #32

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Ja i kuhinja se lepo slazemo...

    Sto ja zamislim ona napravi....

  3. #33

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Moj gospodin uvaženi muž u kuhinji ima dve leve ruke. Nema pojma sa kuvanjem. Jedino što ume i što je naučio davnih dana, kada je živeo sam, su špagete koje preliva sokom od paradajza i seckanim mesnim nareskom...?! Taj svoj čuveni "specijalitet", na sreću, ne pravi često...
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  4. #34

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Jedino sto moj dragi ume je da poooooonekad napravi sendviče, al u njima bude sve i svašta pa izbegavam da mu i to dozvolim, i da prevrne palačinke u vazduhu
    A inače kad ja nisam tu on kao u zarobljeništvu ( ne daj Bože sebi nešto da spremi)...Obično zateknem opustošen frižider i kuhinju pretrpanu sudovima...
    Taaako da...moj zverko meni romantičnu večeru može da priredi ali samo u nekom restoranu...I ja se u opšte ne bunim

  5. #35

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Majka od mog super druga nedelju dana nije bila kutji, pa se on sam snalazio... kad doshla, mal' nije shlogirala.... slichno ko Neuhvatljiva...

    i sad, rodjendan mu, skupilo se drushtvo, a drugarica bi da se ushlihta njegovoj majci pa kaze:
    - I jao... Dugo Vas nije bilo, Dushan Vas se bash uzeleo!
    a majka i ja u glas:
    - A ha, nije imao ko da mu pere sudove!!!
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  6. #36

    Odgovor: Vi i kuhinja

    U kuhinji se snalazim vrlo dobro. Ponekad sam morao da ubeđujem ljude da sam to ja spremio jer mi ne veruju. Uostalom imam jednu komšinicu koja jedva čeka da proba kako kuvam. Jedino što ne radim je pranje sudova. Ako sam sam onda koristim čiste dok ih ima, a kada ih nestane molim se bogu da će neko doći da ih opere.

  7. #37

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Muka me naucila , posto od 17. godine zivim sam...pa jos otisao u zemlju u kojoj nikoga nisam znao...Kupio neki kuvar, poklonio se i poceo

    Bilo je tu raznih situacija...ali sasvim pristojno sam se snalazio...cak sam se osmelio da probam i neke komplikovanije poduhvate...kao sto su punjene lignje...ali to nije dobro proslo

    Od kad sam se vratio u Beograd i poceo da radim, sve manje kuvam. Rucak na poslu je super...a uvece uglavnom jedem neku laksu, jednostavniju klopu...za koju i nije potrebno neko umece...
    ...baš polaze galije...
    ...do vina i maslina...
    ...ajmo malo na jug Italije...
    ...zatvori oči...

  8. #38

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Sto smislim, to znam i da odradim. Culo ukusa mi je naviknuto na zacinjeniju i malo drugaciju hranu nego sto to moji imaju obicaj da spreme. Plus toga obicno sam ja kuci kad oni nisu i obratno, tako da iz svih tih razloga, najcesce sam sebi (ma da ponekad i svima) spremim klopu. A, to kakva je klopa koju spremim,.. .Milo mi je da nisam slep kod ociju.
    ...................

  9. #39

    Odgovor: Vi i kuhinja

    "Kuhinja" imenica ženskog roda,
    dakle Kuhinja i ja
    Super se slažemo
    Volim da spremam, naročito za druge
    ajd' što volim, nego svi kažu i da umem
    ako i dovoljan mi je normativ i nije važno dal je na srpskom, francuskom, engleskom, mađarskom

    Na nekim planetama sam čak i dobio titulu sandwich-maker
    Ko neveruje može da proveri na netu
    klučne rečo "sandwich maker" "arthur dent"
    da ne bi ispalo posle ja lažov ili hvalisavac

    Ma kao što rekoh, super se slažemo
    jedino se ponekad žali kako retko svraćam

  10. #40

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Kuhinjica je moja prirodna sredina
    Kada moram da je napustim cesto to radim trcecim korakom tako da sam se vise puta sapleo o prag od spajza .
    Isturena pozicija mi je mala ali funkcionalna kuhinja koju sam sam projektovao u kancelariji jer niko nezna sve vazne stvari vezane za pozicioniranje raznih uredjaja u njoj. Dobro je i to da moj omiljeni restoran ima otvorenu kuhinju i sto koji geda u nju.
    Ne znam kako se drugima svidjaju moji specijaliteti posto kuvam uglavnom sam za sebe.
    Kuhinjica kuhinjica mirno mesto za odmor.

  11. #41

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Citat Andjelika kaže: Pogledaj poruku
    U kuhinji se snalazi odlichno. Sve mi polazi za rukom. Rodjeni talenat
    Shta god da zbutjkam, svi se odusheve
    ista situacija je kod mene
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  12. #42

    Odgovor: Vi i kuhinja

    јаја...на сто начина...
    кромпир...на сто начина...
    и равне врсте салата...
    е,да,шпагете,волем шпагете ко да сам рођени талијан(жабе? не хвала)
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  13. #43

    Odgovor: Vi i kuhinja

    kuvam dobro, bar ja tako mislim.....
    snalazim se sa skoro svakim jelom, volim da eksperimentišem...
    Ali da kažem nešto i u odbranu slabijeg pola

    muškarac kad kuva, on uglavnom samo kuva i stara se samo o jelu i vodi računa da isprlja sve moguće u kuhinji... a žena dok kuva, brine se o deci(naročito ako su mala), o vešu, pegla , sprema, usisava i da ne nabrajam dalje...i nije čudo ako ne uspe baš svaki ručak..

  14. #44

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Moj omiljeni deo kuce, koji mi inace pravi i dosta problema...
    Volim da kuvam, i ne postoji situacija niti kuhinja gde ne mogu da se snadjem..
    Uvek mogu da spremim nesto sa materijalom koji mi je trenutno pri ruci..obozavam da pripremljena hrana bude i lepo posluzena, dogadjaj i za oci i za nos..hranu stalno probam dok je pripremam tako da se cesto zasitim dok je zavrsim. Volim da spremim i posluzim hranu i da jedem poslednji, ili uopste da ne jedem, samo posmatram reakcije..
    Ne pravim dzumbus u kuhinji, umem da spremim sve sa minimalnim brojem posuda, koje ne volim da neko drugi opere..

    Ko ne veruje nek proveri... ne more da se najavi...
    Ako ne mogu da pomognem, necu da odmognem

  15. #45

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Ja mogu da kažem za sebe da sam vrlo spretna u kuhinji
    Obožavam da sprema i slatkiše i slaniše, pa to radim i za druge povremeno...mislim po porudžbini
    Sreća nije mesto ka kome se putuje, sreća je način putovanja...
    Ja sam vasar.Eto sta !Ja sam tristo cuda.Muzika sam. Guzva. Smeh.Vrteska. I luda.

Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Meksička kuhinja
    Autor Aiko u forumu Recepti
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 30.01.2013, 04:14
  2. Paklena kuhinja
    Autor lado u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 29.11.2010, 00:00
  3. Vaša omiljena kuhinja?
    Autor Lady S u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 28.03.2010, 12:53
  4. Ruska kuhinja
    Autor leptirić u forumu Recepti
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 23.05.2009, 15:01
  5. Kuhinja
    Autor Najgora u forumu Uređenje enterijera i eksterijera
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 14.07.2008, 14:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •