Vi i kuhinja - Strana 5
Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 78

Tema: Vi i kuhinja

  1. #61

    Odgovor: Vi i kuhinja

    aj probaj ti da formirash zzivo biche od 3,6kg za devet meseci...pa da vidimo kako se postaje maneken od te akcije.
    & underpaid......

  2. #62

    Odgovor: Vi i kuhinja

    kuvanje...
    je za mene....istrazivanje delte amazona......za sad.mada se popravljam









    ps .skima

    ostro i na prvu loptu, spreci napadace da se priblize 16-cu
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  3. #63

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Nema nista lepse od muskarca u kuhinji...
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  4. #64

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Imala sam priliku da se uverim da neki muskarci zaista super kuhaju, ne sefovi kuhinja i sl. nego ovi obicni smrtnici, problem je samo u tome sto to retko praktikuju..... To mi je jedina zamerka....

    Cituckajuci ovde malo videh da svi muku muce sa sudovima.....mali savet: obradujte svoje zene masinama za sudove ( nisu uopste mnogo skupe sada) jer se i one muce sa istima....a i volece vas vise....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  5. #65

    Odgovor: Vi i kuhinja

    volim da pravim tako neke specijalitete...
    sudje ne volim bas da perem, al' sredim i to...

    ala se hvalim...
    Eto, sad ce dobiti kompleks...

  6. #66

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Ništa lepše od kuhinje i mešanja k...
    utlačom po vlaznoj p...
    osudi
    Ko je za jednu voznjicu

  7. #67

  8. #68

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Ja volim da kuvam.Dobro ne svakodnevno ali sam majstor za:
    1.Rostilj,cevape na vatri sve vrste mesa
    2.Gulas i to madzarski po receptu jednog cika Sandora prijatelja mog dede
    3.Sos naravno banatski
    4.Pasulj,Grasak,Buranija....

    Da ne pominjem sve ostalo jedino sarmu neznam spanac,

  9. #69

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Joj, ja i kuhinja, to je za sada nespojivo... ali ko zna, možda me jednog dana neka osoba i nauči tom zanatu...

  10. #70

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Volim da kuvam.
    Više se trudim kada spremam za ženski pol, ali ne iz potrebe za dokazivanjem,.. ne znam zašto.. hoću da im se svidi.
    Volim da koristim začine, ali ne preterujem. Znam granice u začinjenosti. Ako neko kome kuvam, spremam ne voli neke začine, onda to ispoštujem.

    Volim da se mešam kad neko drugi kuva, mada ako mi kaže da se ne mešam, i ako vidim da mu/joj je do toga stalo, onda se sklanjam.

    Kad kuvam, pečem nikad ne papam pre nego što je jelo gotovo. Kušam, ali samo da jelu dam željeni ukus. Čak i ako pržim krompiriće, ni onda ne jedem unapred, ni jedan jedini krompirić. Uvek sačekam da jelo dospe na sto..

    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  11. #71

    Odgovor: Vi i kuhinja

    С обзиром да сам се млад осамосталио, хтео не хтео морао сам учити да кувам, пријатељи и вереница кажу да одлично кувам а ја мислим да претерују, мени свакако прија кувана храна!Доста сам путовао и боравио по иностранству током студија па сам углавном учио да кувам сам - преко интернета скидајући рецепте! Током боравка у Аустрији спријатељио сам се са мојом другарицом Оршољом која је Мађарица па ме је потпуно залудела Мађарском кухињом која је феноменална и доста слична војвођанској која ми је такође међу омиљенима са наравно незаобилазном српском кухињом! Мајка ми је сремица тако да сам одрастао на тестима, кромпиру, сланини,кобасицама и наравно ФЛЕКИЦАМА с КУПУСОМ (и доста бибера) то ми је убедљиво најјаче јело на Свету ... ал не знам да развучем флекице ко моја мајка и бака ... научићу ваљда!

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  12. #72

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Ja sam
    ovde
    a kuhinja je
    tamo.
    Morao sam se učiti - studentski domovi, samo tri obroka u menzi, poslednji u 9 uveče, pantljičara u stomaku, morati jesti bar 4 puta dnevno, morati sesti i najesti se, ne voleti grickati i prezalogajivati. Umem, ne mrzi me, ali bolje ne, jer sam smotan (ruke su mi uvek u ožiljcima - dalje od noža, dečko!), pa mi sve ispada, lomi se, presoljava, prska ulje po zidu itd. Bolje ne.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  13. #73

    01 Odgovor: Vi i kuhinja

    Pa poprilicno dobro se snalazim u kuhinji.... ne studiram ja dzabe gastronomiju!

  14. #74

    Odgovor: Vi i kuhinja

    zadwoljan sam mnOme ..zaista nisam losh

  15. #75

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Citat Bazarov kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam
    ovde
    a kuhinja je
    tamo.
    Morao sam se učiti - studentski domovi, samo tri obroka u menzi, poslednji u 9 uveče, pantljičara u stomaku, morati jesti bar 4 puta dnevno, morati sesti i najesti se, ne voleti grickati i prezalogajivati. Umem, ne mrzi me, ali bolje ne, jer sam smotan (ruke su mi uvek u ožiljcima - dalje od noža, dečko!), pa mi sve ispada, lomi se, presoljava, prska ulje po zidu itd. Bolje ne.
    ....pa te duge sibirske zime....vlaga u kostima....tuberkulozan kasalj....i duge noci nad knjigom uz petrolejku.....a pantljicara u stomaku trazi bilo sta....budjav lebac....


    e ovakvu teatralmost odavno ne procitah!!!dides bre u....!!!!!

    sto lepo ne rece,ne znam da kuvam i bole me ushi,i ciao!
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Meksička kuhinja
    Autor Aiko u forumu Recepti
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 30.01.2013, 04:14
  2. Paklena kuhinja
    Autor lado u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 29.11.2010, 00:00
  3. Vaša omiljena kuhinja?
    Autor Lady S u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 28.03.2010, 12:53
  4. Ruska kuhinja
    Autor leptirić u forumu Recepti
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 23.05.2009, 15:01
  5. Kuhinja
    Autor Najgora u forumu Uređenje enterijera i eksterijera
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 14.07.2008, 14:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •