Fin restorančić
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 10
  1. #1

    02 Fin restorančić

    Preporučite mi restoran u Novom Sadu (ili Beogradu) za romantičan ručak. Naravno, najbitniji je odnos cena-kvalitet klopice, ali nije zanemarljiv ni lep enterijer, intimna atmosfera, tiha muzika. Uglavnom, razumeli ste.
    E, da, recite mi i lokaciju, adresu i slične generalije. Mož' i na pp.

    Hvala, drugari.
    "Toliko je bilo u zivotu stvari kojih smo se bojali. A nije trebalo.
    Trebalo je ziveti. "

  2. #2

    Odgovor: Fin restorančić

    ...možda čarda dunavac nije loša s obzirom na vrućine...

  3. #3

    Odgovor: Fin restorančić

    Pa sad, ne znam za romanticna mesta, ja sam nekako operisana od romantike
    ali znam gde se dobro klopa.
    Opustencija u svim restoranima pored Dunava, ukljucujuci i brodove restorane.
    Zanimljivih mestasca ima, jedan u Pasicevoj, drugi u sporednoj ulici Pasiceve
    Dalje, par restorana ispod stadiona Vojvodina
    I jedna picerija u kojoj ja klopam jednom nedeljno, u blizini Sajma, ulica je Ilije Bircanina...
    Nisam napisala kako se zovu da ne bi posle bilo da ih reklamiram
    ako hoces poslacu ti pp.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  4. #4

    Odgovor: Fin restorančić

    Ne znam kako se zove restoran, nalazi se u Dunavskom parku, ali je zaista tamo prijatno.
    Drugo mesto je La Kafanica na Podbari. Hrana izvrsna, ambijent domaći, usluga dobra i diskretna,...
    Slažem se sa Babs za restoran u Skerlićevoj (druga levo iz Pašićeve).
    Čarda na kraju Futoga takođe mesto gde se može dobro jesti u romantičnoj atmosferi.
    Popovica - Koliba i Čarobnjak.
    ......
    Možda se drugi put setim još nekih mesta.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  5. #5

    Odgovor: Fin restorančić

    Restoran SOKACE kod socijalnog u Novom Sadu,ali nije neka romantika, vise onako mesto za opustanje uz tamburaser i slicno, klopa je odlicna, nije ni skupo jako
    znas kako se ljubim


  6. #6

    Odgovor: Fin restorančić

    Hvala svima!
    Bili smo u Novom Sadu, restoran "Fish & Zeleniš" i bilo je... F E N O M E N A L N O!!! I ambijent, i usluga, i klopa!
    Za svaku preporuku, ako volite mediteransku kuhinju.
    "Toliko je bilo u zivotu stvari kojih smo se bojali. A nije trebalo.
    Trebalo je ziveti. "

  7. #7

    Odgovor: Fin restorančić

    Citat Mater Vetru kaže: Pogledaj poruku
    Hvala svima!
    Bili smo u Novom Sadu, restoran "Fish & Zeleniš" i bilo je... F E N O M E N A L N O!!! I ambijent, i usluga, i klopa!
    Za svaku preporuku, ako volite mediteransku kuhinju.
    Znaci Mish i baba znaju gde se dobro klopa
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #8

    Odgovor: Fin restorančić

    Trazila sam i nasla adresu i telefon "Fish & Zeleniš"-originalnog li naslova a trazeci sam videla jos par po mom uqusu-ovaj Salas 137 mi se jako svidja.Jos da cujem koju rec od nekoga ko je bio...

  9. #9

    Odgovor: Fin restorančić

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    a trazeci sam videla jos par po mom uqusu-ovaj Salas 137 mi se jako svidja.Jos da cujem koju rec od nekoga ko je bio...


    Iskreno ga preporučujem.

    Tamo me uvek uhvati nostalgija za nekim prošlim vremenima. Sve onako domaćinski, pa malo arhaično, pa autentično... Sitnice me uvek podsete na neke meni drage ljude koji su sada u nekim drugim dimenzijama.
    I užasno mi prija ono titranje sijalica, kao treperenje fenjera i petrolejki.
    I uvek umrem od smeha na onog petlića i onu koku koje obeležavaju muški i ženski toalet .

    Ne propuštam da se prošetam po salašu. Niti dobru dudovaču. Ni "slow food".

    A i bande me uvek pogode 'di treba, pogotovo kad se nađe neki prim tačno iza mojih ušesa
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  10. #10

    Odgovor: Fin restorančić

    -Ja sam cesto "Kod crnog bika" na Trgu mladenaca, pa lepo uz pivo kobaje ili omleti sa raznim sirevima kornisonima razna ljuta a ima i skakakve druge klope za po 85,00 din. po porciji, samo lepo kazem konobaru-ici da donosi dosta hleba (razenoga - dzaba). E, a kad nabijem "radnu temperaturu" onda idemo dalje. Musika je klasika - Irska. A i sto bi romantika bila iskljucivo lignje & ostrige i druge teske reci.

Slične teme

  1. Preporučite restoran...
    Autor SQUAW u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 31.01.2015, 03:45
  2. Restoran "Studnja" u Gložanu
    Autor slobelix u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 15.09.2014, 14:17

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •