Šta sanjaju forumaši? - Strana 11
Strana 11 od 24 PrvaPrva ... 91011121321 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 346
  1. #151

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Sanjala sam tragičan događaj,saobraćajnu nesreću na magistralnom putu koji mi je poznat ,mnogo naroda,plavi autobus sa putnicima.Vozač autobusa je izazvao veliku nesreću na putu.Moj sin je među putnicima i njega i još jednog mladića odvode u beli zatvor,a oni ne znaju zašto.Nije kriv,krivac saobraćajne nesreće,vozač autobusa,koji ima negde preko 50 godina, stoji pored puta i smeje se.Moj sin je jako tužan,znam da nije kriv i vidim koliko pati i koliko mu je teško.To je bio toliko težak san,da ga nisam ni želela upamtiti.
    U to vreme moj sin je otišao autobusom u Grčku na ekskurziju.Plašila sam se tog puta do Grčke i nazad,i molila Boga samo da bude sve u redu.
    Posle dve nedelje moj sin i njegov drug su ubijeni na magistralnom putu.Na istom mestu koje sam sanjala.Ubio ih je kamionđžija,koji je izlazio iz njive u tri sata u noći,sa neosvetljenom i natovarenom kutijom od kamiona ,ne poštujući saobraćajne propise i ne ceneći ljudske živote.Moj sin koji je bio iskusan i dobar vozač, propisno je vozio,ispravno novo vozilo,svojom stranom,poštujući ograničenje brzine.Ta kutija od kamiona je bila plave boje,a ubica nije ni gledao da li ima nekoga na putu,i da li u ošte može da se uključi tako iz njive na magistralni put.,.nije dao pravo prvenstva vozilu na magistralnom putu,koje je moj sin vozio.Moj sin nije imao vremena da ukoči i izbegne ubicu.Nije ga mogao videti do zadnjeg momenta, jer je ubica vozio neosvetljen komion u sred noći i izlazio iz njive.Ubica moga sina i njegovog druga je još na slobodi i smeje se

  2. #152

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Ja se skoro nikad ne sjećam šta sam sanjala možda jednom u 2 mjeseca se sjetim
    I'm floating on air..

  3. #153

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Ako sanjam obično je to neki predosećaj, dobar ili loš, nebitno.
    Mnogi takvi snovi su mi se ostvarili.
    To je onaj 'deja vu' osećaj.
    I zato ne volim da sanjam.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  4. #154

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Ja sam celu noc svirala klavir
    Zalutala u shumi i naisla na ogromni zamak u kojem nije bilo nikog i nicega samo klavir.
    JaVooj kako sam przila
    ...You shake my nerves and you rattle my brain
    Too much love drives a man insane
    You broke my will, but what a thrill
    Goodness, gracious, great balls of fire...

    Piiix sto mi bilo krivo kad mi je zvonio alarm
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  5. #155

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    bilo bi lepo kad bi sanjala nesto................a mozda i sanjam al nikad ne mogu da se setim sta..........zadnji san mi je bio da sam sanjala da mi se brat ozenio a on poginuo sutra vece u saobracajki.......tako da se trudim da zaboravim snove i kada su lepi.....
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  6. #156

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Noćas sam posle ko zna koliko vremena, ponovo sanjala da letim... Kakav wow osećaj!!!
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  7. #157

    Zbog cega sanjamo to sto sanjamo???

    To je delo nasih misli..u principu o cemu razmisljamo to ce mo i sanjati,ima i lepih snova i ruznih(kosmari),sve zavisi od naseg raspolozenja pred spavanje,medjutim zimski san je najlepsi..
    There is no rules!!!

  8. #158

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Sanjala sam pticu, malu belu, tek toliku da stane na dlan.



  9. #159

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    sanjao sam sina svog i nosio je ime moje...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  10. #160

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Zavisi na čemu sam!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #161

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Sanjam svake noci,i uvek ujutru analiziram.Vecinom sanjam lepe snove,sareno sarenoDesi se i po neki kosmar,pa ostajem pod utiskom i po nedelju dana od straha

  12. #162

    02 Moji snovi

    U psiholoskom kontekstu zanimljivo zvuči podatak da covek za šezdeset godina svoga zivota čak dvadeset godina provede u spavanju, a od toga četiri godine u sanjanju.

    Sa stanovišta zvanične nauke san predstavlja složeni psiholoski fenomen, kao izmenjeno stanje svesti u kome se mešaju svesni i nesvesni sadržaji; proces u kome se izražava naše "najdublje ja".

    Dakle, san je mogućnost saznanja jedne druge stvarnosti ili jednog drugog sveta koji nam nije dostupan u budnom stanju.

    Šta sanjaju forumaši?
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  13. #163

    06 Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Уснио сам необичан сан, још увек не могу да дођем себи ... ево како је текао:

    ....седим ти ја тако као са старим пријатељима у друштву, кафенишемо, причамо, дружимо се једном речју. На једом, без икаквог повода, рече жена мог пријатеља:

    - А сад ћемо ти показати шта ја и мој драги умемо! - и то тако гласно да се све орило око нас.

    То ме је збунило, обично није тако гласна, не јавља се увек, помало је и чудна, знао сам да слабије види на далеко. Близу и некако али на далеко, баш слабо. Нисам јој ништа говорио, зашто да јој ја кажем да јој требају наочаре, нека сама примети, нисам јој ја офтомолог. Увек сам мислио, гледам своја посла. На крају крајева ако јој неко треба рећи да су јој наочаре неопходне не морам то бити баш ја, урадиће то други и то они који не умеју да ћуте.

    Нисам ни стигао да било шта кажем, кад у делићу секунде, скочише моји пријатељи испред мене на ноге, а жена хитрим покретима поче откопчавати дугмад која су се налазила директно ушивена на леђима мог пријатеља, а затим снажо, не обазирући се на бол, поче му снажним и енергичним покретима скидати кожу са лица, рамена,а затим и са целог тела. Пред мојим очима испод коже, а на моје велико изненађење уместо људског тела појави се прави правцати, огромни пуж. Пуж и то пуж голаћ....Ја се најежих.

    Нисам се уплашио нити ми је било жао скинуте коже, па дођавола, нека је свако прода за цену по којој мисли да вреди ... Било ми је криво што на време нисам приметио да је мој пријатељ мутант....
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  14. #164

    01 Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Izlazim iz kuce,dvoriste skroz drugacije,al sve je nekako plavicasto..od jednom kao poceo rat,svi nesto beze i ne zna se ko pije a ko placa,udjem u kucu kad odjednom ispred mene stepenice/spiralne idu u tri lepe gore u visinu,pocnem da se penjem i da preskacem rupe ko na igrici miki maus sa sega mega drive,stignem negde gore i nadjem se u prostoriji punoj maceva,koplja,oklopa i tome slicno,zapadne mi za oko neki mac koji je stajao na nekom cudnom postolju i kako sam ga dodirnuo sve poce da leti prema meni,i samo trenutak posle kad je vec trebalo da me nesto potrefi stvorim se negde ..ne umem bas da objasnim ali kao neki lavirint pun necega sto mi gmize po nogama..i pocnem da bezim ne znam ni sam gde..dodjem do zida i nema dalje,vidim na zidu neki znak slicam pentagramu ali ima neke tackice..kako sam to pipnuo probudio sam se.....

  15. #165

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    nocas sam UsniO ajwar

Strana 11 od 24 PrvaPrva ... 91011121321 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 30.04.2017, 05:41
  2. Epitaf za forumaša
    Autor Uriel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 09.04.2016, 20:11
  3. Forumaški jezik
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 15.03.2010, 23:06
  4. Templejt foruma
    Autor sussi u forumu Spomenar
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 04.10.2008, 22:46
  5. Spamovanje Foruma
    Autor zvecarka5 u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 01.10.2008, 17:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •