Šta sanjaju forumaši? - Strana 14
Strana 14 od 24 PrvaPrva ... 41213141516 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 196 do 210 od ukupno 346
  1. #196

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Šta sanjam? Ni sebi ne smem da priznam!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #197

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Jutros, pred zoru....sanjam kako ulazim u market...uzimam onu korpu i...bacim pogled u levo...ugledam desetak bula kako cuce pored jednog stalka...gledaju nesto...

    Ulazim unutra i cujem Mickov (index) glas...."Sta gledate...je l' neka tegla bushna"...a one u glas..."Ne, ne..."...a on Jopet " Pa koji ocin gledate, kada je svako slatko od jagoda isto"...i tu ja pocMem da se smejem ....i produdim se...

    Budi pametan i pravi se lud

  3. #198

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Sinoc, pre neg' sto cu da se strovalim u krevet, pustim si pesmu "It's only love" od Simply Red-a, i to je poslednje sto sam od mjuze cula, a meni je ta pesma za vodjenje ljubavi, dusu dala, sva mi je nekako sehi skroUz. I, u snu, sanjam ja, ide ta pesma, pevusim je u snu, do'vatila se bivseg decka (koji se nasao tu odjednom).. i probudim se onom slatkom opustenoscu tela kad je kraj i sa tolikim osmehom na licu, da se kerebechim jos uvek moram cesce da sanjam tu pesmu, pozitivno utice na mene i moj organizam
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #199

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Jao, sada kada videh ovu temu "Kicma" setih se da sam sanjala kako mi jedna objasnjavala da sve one kise sto su za vreme bombardovanja padale iznad NS su bile radioaktivne i da proizvode dve vrste bolesti...jedna koja napada ziFce (rece mi u snu i strucan naziv) a druga koja napada kosti, i da nije to nista strasno..skoro pa neprimetno (mada znam da mi to rekla jer je znala da sam hipohondar )

    Eto koje ja gadosti sanjam
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #200

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Ne pamtim da sam sanjao stogod u poslednjih ... meseci, a jutros sve san za snom. Dosao neki vampir, i smara li smara, ja sta cu, tu neki bojler pun vrele vode, otvorim mu dno da ga slivanje vrele vode uplasi, izmaknem se, voda se i dalje drzi nece da se slije ,kao da nema gravitacije. Jos malo sam sanjao kako bijem nekom polugom tog vampira, ali avaj, kao da mu nije nista, on stoji tu i ceka.
    ...................

  6. #201

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Bebe puno beba (jedno 5-6 kom) i sve moje, i sve muske i sve hoce da sisaju
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #202

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    znash kako kazzu stari.....

    sanjao sam sitnu decu.....znao sam da ce neka beda da me streFi.....

  8. #203

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Nocas...

    Zvoni meni mobilni telefon, vidim nepoznat mi broj, ali aj' da se javim...Kazem "Halo", cujem (nepoznati) stariji zenski glas..kaze "Zasto se javljas na srpskom, kada vidis da je broj iz Turske?...Kazem ja njoj "Gospodjo, nemam ja pojma kako izgledaju Turski brojevi, a Vi ste ocigledno pogresili", tek ce ona meni "Ne, nisam"

    Ja tu kliknem da iskljucim telefon, ali ona i dalje prica...klikcem ja nekoliko puta a ona meni "Dzabe pokusavas, ne mozes me prekinuti"
    Pomislim, ma sad' cu ja da izvadim bateriju...i izvadim je, ali ona i dalje prica
    Pitam je kako je cujem, kada sam izvukla bateriju, kaze...uspostavila je sa mnom direktan kanal, tako da mi nista ne vredi i da moram da je saslusam..
    Kazem, ok...sta hocete...a ona meni "Hocu da ti radis ono sto i ja i da ti prenesem znanje". Pitam a sta je to sto ona radi..kaze "Ja se bavim cuvanjem "malih" muskaraca, nekih ima po 9, nekih po 3 u grupi...
    Rekoh.."Gospodjo, lepo je to sto radite, ali mene ne zanima da cuvam te male muskarce () i molim Vas, nemojte me vise zvati"
    Kaze ona, ok...ali kada vratis bateriju u telefon, pojavice ti se na displeju poruka "Reset my mind"...obavezno klikni na to, da te ne bi oni sa kojima sam kontaktirala zvali...

    p.s. Kada cu ja sanjati nesto normalno i lepo, kmeeeee
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #204

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Ako ti je za utehu, i ja sanjam neke budalastine u poslednje vreme. Kao sedim, ucim i ucim, i onda odjednom ispred skolske table. Taman mislim odgovaracu, kad ono malo sutra, ajde bato pleti pletenice nekoj devojcici koju prvi put u snu vidim, i tako pletem pletenice po celu noc u snu evo vec trece vece za redom
    ...................

  10. #205

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    joj sto sam sinoc sanjala bezveze - porodjaj i to prirodnim putem ....
    inace pojma nemam kako je posto sam se porodila CR, tako da ovaj san mi je bio prava nocna mora


  11. #206

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    U pola noći popila neke tablete za glavudžu, a probudila se rano, spava mi se, a ni tamo ni ovamo nisam... neko poljanče u nekoj zelenoj uvali i sve neke dedice iz kraja se šetaju tu, a poštapaju se nekim kutijama u koje im se sa okolnih nizbrdica kotrljaju jaja iz nekih gnezda, ja nailazim sa nekim, moram tuda da prođem, a vidim okolo patroliraju neki ljudi koji nadgledaju da li neko krade ta jaja... i komentarišem - reko' vidi ti ove dedice setili se kako da mažnjavaju jaja, samo zviz - poklope kutijom da ovi ne provale, niko više ne izlazi sa štapom... i to naravno naglas kažem pa se trgnem i ukapiram da se nastavljam na neku jutarnju poljo-emisiju o kokama nosiljama sa TV-a uz svoj san, tačnije omamu pa opet u nesves' pa opet progovorim rečenicu al' ovaj put u vezi električne rerne i dušeka iz top shopa- mislim, i kako se trgnem kad čujem svoj glas kroz san tako hoću da umrem od smeha, a ne znam gde sam
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #207

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Meni sinoc zasao u snove gospodin Bazarov e mukica... ja na stakama... a on se trudi da mi pomogne pa me oborio, pa sam zaradila ranu na kolenu
    pouka by Zorana: ne prilazi mi, jaca sam sama
    Citius, Altius, Fortius.

  13. #208

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    zadnji najcudniji je bio kako kuvam kafu u tiganju ;/,mada nije da nije izvodljivo

  14. #209

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Dzinovskog skakavca

    Mislim, nije bio veliki u odnosu na mene, vec u odnosu na skakavce i stalno mi skakao na desno rame s' onim njegovim hrapavim nogama, brrrr
    Ja pocela da vicem da ga sklone od mene i sklonise ga, ali mu pritom povrede rucicu i pocne da mu curi krv...i meni ga bilo zao, jer je slozio tuznu facu. Obrisala sam mu krv i obukla ga u pantalonice, majicu...cak sam mu dala i patikice male i pustila da ode

    Budi pametan i pravi se lud

  15. #210

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Sanjala sam nešto sexualno ... volim jutro poslije takvog sna.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

Strana 14 od 24 PrvaPrva ... 41213141516 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 30.04.2017, 05:41
  2. Epitaf za forumaša
    Autor Uriel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 09.04.2016, 20:11
  3. Forumaški jezik
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 15.03.2010, 23:06
  4. Templejt foruma
    Autor sussi u forumu Spomenar
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 04.10.2008, 22:46
  5. Spamovanje Foruma
    Autor zvecarka5 u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 01.10.2008, 17:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •