Šta sanjaju forumaši? - Strana 18
Strana 18 od 24 PrvaPrva ... 81617181920 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 256 do 270 od ukupno 346
  1. #256

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Neki dan sam sanjala jednog jako zgodnog frajera koji je u biti alien (ah, nemrem ja protiv njih i da želim) koji mi je ponudio prijevoz doma i kada sam na poslu prepričavala što sam sanjala rekla sam ovo: ''Aliena sa velikom kitom''
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  2. #257

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    sanjam cesto, ali ne pamtim snove. ipak imam snove koji mi se ponavljaju, a jedan san najcesce...
    uvek je isto mesto i uvek se sve isto desava. a takvo mesto ne postoji.

    i uvek je tu taj vodopad ispod kojeg je neka cudesna fontana sa delfinima....moram da sidjem dole do nje, i da predjem preko neverovatno mnogo stepenica, samo da bih produzila svoj put...
    a moj put nastavlja zatim preko velike vodene povrsine. da bih je presla moram proci preko most...ne vidi mu se kraj...za mene je izazov veci jer je most od drveta, nema ograde i kako idem putem sve visi i visi , pored neke planine....a ja se u RL uzasno bojim da stojim na stepenice i terasu koja nema ogradu....ukocim se ne mogu ni da mrdnem, makar bilo metar iznad zemlje....

    ipak nesto je jace od mene i tera me dalje...ne vidi se kraj tog puta, samo znam da moram da idem, jer tamo me nesto ceka....na kraju puta je kuca moji roditelja....izlazim na terasi, stojim i gledam kako pocinje da pada mrak, a u daljini vidim samo zvezde, koje od male postaju sve vece i vece i sve jace sijaju.... priblizavaju mi se i mogu da ih dotaknem....nebo dobija neke cudesne boje, iako je mrak postane sve tako jasno i svetlo....

    i tu se probudim....
    ono koje mi je cudno, je to sto sve emocije tako jako osceam i dozivljavam, ko da su realne - pa kad se probudim uvek sam ko izgubljena....

    jel zna neko da tumaci snove?


  3. #258

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    San No.1
    Neki frajer, dobar .
    I kupio on meni neki sorc i neke pantalone i dao neke cd-e (muzika sa crno-belim omotnicama).
    I naljuti se na mene jer nisam htela, je l' te, sex s' njim (posto je imao zenu i dete).
    I uzme mi sve to sto mi je poklonio.
    I neka

    San No.2

    Masovni ubica, Francuz, u nekom hotelu negde u Juzoj Americi.
    I juri on mene po hotelu.
    I smuci se meni da bezim, sacekam ga i kazem "Ok, ajde ubij me vec jednom"
    Na to on stane, kaze mi "O mia kara" (sta god to znacilo) i ode
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #259

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    nocas sam sanjala Nju druzhismo se u tom Carstvu i to mi je dovoljno bilo da mi dan prodje sa osmjehom na licu
    moomoo meee jooouu

  5. #260

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Sanjao sam da se setam sa jednom veoma lepom devojkom koju ni ne poznajem,i tako ulicama pa kroz neki park dodjosmo do neke velike kuce..kuca je bila pomalo jeziva ali me nesto nateralo da udjem(usput dok smo pricali reci su odma zaboravljene cim su bile izgovorene) od trenutka kad smo usli u tu kucu nesto mi je proslo kroz glavu i u tom trenutku sam znao da je sve to san..vreme je pocelo da se ubrzava i svestan toga brzo sam je odveo u sobu nebili je pitao nesto sto sam svo to vreme zeleo..seli smo na neki dvosed i pitao sam je "da li zelis da se opet sretnemo?" (to nije bilo pitanje koje sam predhodno hteo da izgovorim) Zachudjeno je odgovorila "da naravno"..a ja znajuci da sanjam samo sam rekao "bice tako" i trenutak posle toga sam se probudio....

  6. #261

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Sanjam ja sinoć...kao dolaze mi mama i tetka, i kod mene na radnom stolu stoji 10-ak grama marihuane u kesici. Ja mrtva 'ladna...radim što sam radila..i gledam mamu kako drži tu kesicu i prevrće očima ...to samo može u snu.. ....i nešto se one došaptavaju...te im ja kažem "oćete da vam srolam jedan, da probate"...one se pogledaše..pa zajedno rekoše "ahaaa".



    Gospode Bože i moga sna...ne znam šta je nestvarnije, trava na mom stolu ili mamina i tetkina reakcija.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  7. #262

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Upadam jutros u kupatilo...kad ono haos
    Vesh mashina na sredini i zarotirana za 90 stepeni, korpa za vesh srusena, peskiri po podu...
    ...i setim se sna
    Sanjam u neko doba noci kako mi u stan upali lopovi i pravac kupatilo. Tu ja ustanem i krenem da se borim s' njima...(valjda sam podediJo ).
    Probudila se u kupatilu kako lupam u neku crvenu lampicu na mashini i vicem...Ti ces meni, a..a???
    Samo znam da u snu nikada josh nisam 'odala
    Ajme meni, bice zuraja
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #263

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Poslije jučerašnjeg dana....nisam ništa bolje ni mogla da sanjam...elem ...san je toliko nevjerovatan, da moram da ga ispričam.

    Sanjam ja...da sam pričala sa Sirijusom, onako fino, ljudski ....i mi se vidimo...i poslije par dana ja skontam da sam trudna. Ali mi se nismo....khm khm...ali ja sam trudna, i nosim DVOJKE! I nema šanse....hoću ja da pobacim, kako ću momku na oči...ostala trudna sa Sirijusom, njemu neću ni reći...ni ništa...te skontam, da ću da podvalim momku djecu. ALI neka zebnja mi bila, u snu, naravno ...da će djeca da mi liče na Sirijusa i da će da slušaju radiJo... (Nisam ja normalna) ...i nikako mi nije jasno kako sam mogla da ostanem trudna (Sv. Sirijus) ..biće da je tako...drž' ne daj...u snu se gombam sa samom sobom, momka lažem...on će da prihvati djecu...kao svoju....a ja samo molim Boga da povuku sve moje gene.


    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  9. #264

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Sanjam kako ovaj clan ...black mamba je promenio nick u leptir (bez ic)
    I kako dolazim na forum i pomislim u prvi mah da sam to ja...zelena...tracara...
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #265

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Sanjam pre nekoliko dana,ili je pravilnije reći noći?,da sam negde u vazduhu,da sam samo zapravo para koja leti u pravcu vetra.Gledam krovove kuća,svi su nekako tamni,ne zbog mraka noći,već zbog nekakve melanholije kakva je ''vidljiva'' samo u Vojvodini-barem na takav način.Mahovina na zaobljenim crepovima,malo mesto,crkva u sredini.Sve spava,a ja-para,siva i došla iz ko zna kakvog dimnjaka,oblećem oko svega,odlazim čak do groblja,padam po svemu kao sneg u Džojsovim ''Mrtvima''.
    Jedan takav san je gotovo slika kakvu treba uneti u neku od priča.Posle takvog sna postaje vam jasno mogo toga,a naročito koliko je naše,ljudsko vreme ograničeno.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  11. #266

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Idem ja po Makicu (i Milanceta...drugara njenog) na neku livadicu, gde se igraju s' decom. Trcim povremeno, zurim. Usput zakacim nekog coveka, momka...sta li je vec i okrenem onako u prolazu da mu se izvinem...i nastavim...kad, op...konji
    Ogromni, crni...jedno 20-30 komada
    U trku ja onak..opsssss...i okrenem nazad...i opet na onog coveka...
    On mi se smeje i kaze...Pa nisu konji opasni
    Kazem...super, onda cu uz Vas (i on ide po dete)...krenemo...kad...LAV
    Ofucan...nikakav...ali lav (bre).
    Stanemo tu, uplaseni...kad kaze meni on..pazi zmija...
    Ja poskocim ka njemu..kad otpozadi stvarno prolazi zmija
    Pitamo se mi tu...Ko li je pustio ove zivotinje same da lutaju...kad odose negde..
    Mi polako za njima...po decu...kad iza neke polukrivine vidimo lav se vraca...
    Jbg, shvatimo da nemamo vremena da pobegnemo nazad...i ugleda on neku provaliju (trava dole) od nekih 30 m..kaze evo nam precica, ajde da skocimo...i gurne mene i skoci za mnom...i tu se trgnem i probudim
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #267

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Sanjala sam mamu
    Ali...u snu je celo vreme pokusavala da mi preotme momka
    Stalno je isticala kako je ona bolja od mene...
    I na kraju je rekla kako je moja najveca greska sto sam se rodila...a ja joj rekla da je njena najveca greska sto me rodila...
    Boze, svasta

    A prethodnu noc....

    Ja kao na nekom zimovanju, sa nekim prijateljima. Sneg...
    I volela sam svakog dana da se setam, sama, i svakog dana me pratili dve kuce...nesto izmedju vucjaka i haskija...
    Jedan belji, drugi malo sivkast..veliki..
    I ja im davala i da jedu. Svi se cudili kako me oni ne napadaju, kako trckaraju za mnom...
    Ostalo je jos dva dana i vracamo se kuci...i ja izvadim mob da ih slikam za uspomenu..ali ne mogu da u mobu nadjem kameru..
    cucnem da potrazim, kada onaj belji prilazi, stavlja njuskicu pored mog lica i ljudskim glasom pocinje da govori...
    Ja u cudu, krenemo da pricamo i pitam ja njega..Da li si ti princ koji je zacaran da bude pas...
    Kaze...da...Pitam ga, ko ti je to uradio...kaze pitacemo moju majku a tvoju svekrvu...
    Ali ja za 2 dana odlazim...kaze...nema veze ja cu tebe naci...
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #268

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Grupu krajiskih djecaka koji na prelu izvode Zizelu u koreografiji Dah teatra ...
    Vrh ...
    U potrazi za sobom, pronasao sam nesto mnogo lepse ...

  14. #269

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Sanjala sam sinoć da sam ostavila momka dok smo kupovali namirnice.
    Kao, šetamo mi...bacamo stvari u korpu, i negdje kod frižidera sa mliječnim proizvodima..ja mu kažem "nismo više zajedno". On blenuo u mene....kaooo "pppa što?" ..."Nisi mi pisao dovoljno sms poruka!"...on i dalje u nevjerici gleda u mene....kažem mu ja da nema potrebe da se raspravljamo...sad kad platimo ovo...svak' ide na svoju stranu.

    Ne znam šta mi je gore, što sanjam takve gluposti (opet sam počela ) ili što prekidam zbog takvih gluposti.

    Poslala sam mu sms čim sam oko otvorila, da zna šta ga može zadesiti.
    Poruku je izmenio Sunflower, 07.03.2010 u 23:02
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  15. #270

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    uh..nocas sam bio u kucu velikog brata(sanjao sam naravno)...uh sve ono znachi...razgovor sa marijanom pred ulazak..moji fanovi,kamere,gomila..jbt kao da je sve stvarno,neki osjecaj...aaaaa..ludilo jak san znaci..posle u kucu kao..kako mi se san uzivio,da sam kroz isti pomislio da definitivno ne sanjam i onda kad sam se probudio,nisam vjerovao da sam sanjao

Strana 18 od 24 PrvaPrva ... 81617181920 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 30.04.2017, 06:41
  2. Epitaf za forumaša
    Autor Uriel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 09.04.2016, 21:11
  3. Forumaški jezik
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 00:06
  4. Templejt foruma
    Autor sussi u forumu Spomenar
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 04.10.2008, 23:46
  5. Spamovanje Foruma
    Autor zvecarka5 u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 01.10.2008, 18:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •