Šta sanjaju forumaši? - Strana 2
Strana 2 od 24 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 346
  1. #16

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    pred neku noc sam sanjala da letim u svemir jastaaa, bilo je bas bas realno pakirala sam i ranac i trpala u njega neke sasvim nepotrebne stvari
    a razmisljala sam i kako cemo lebdjeti u vasioni..
    bas je bio san

  2. #17

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    nocas sam sanjala da se vozim u krcatom vozu, da nisam imala gde da sednem.. a sve bili poznati ljudi u mom kupeu 'el to znaci da cu uskoro negde putujem?? jeljeljeljel??


    pred neku noc sam sanjala ovo looodo Moje Drugo Ja.. smijala sam se sama sa sobom kad sam se ujutro probudila.. ja se uglavnom vozila u kolima (gle, i u tom sam se snu vozila ) cale i sestra samnom.. i stanemo prvo na semaforu, na crveno.. i ja vidim sa strane stoji nesto tipa monitor i pise neka poruka.. i ja se pocnem smejem i kaze gle Skvo mi ostavila cedulje i krenemo dalje i ugledam velikog nekog smajlija :lol i opet od Skvo.. i stanemo na benzisku i kaze sestra 'daj mi dva tvoja klikera da ubacim u automat' i meni bilo zao dati klikere, al' sam joj ipak dala.. i ona ubaci i dobijemo neke dve lopte.. moja sharena i mekana.. a njena je bila crvena u obliku paradajza i njoj bilo krivo da i njena nije sarena i bila sva neka tuzna.. a ja sam izjavila da je moja bas dobra za odbojku u vodi onda smo krenuli dalje i ja kazem kao da pratimo tragove (koji su bili smajlici) od dotichne Skvo
    e dalje ne znam.. mislim da sam se tu negde probudila

  3. #18

    11 Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    uh, ja sam sinoc sanjala bivseg, kako se svadjamo
    nattydread is coming to dinner

  4. #19

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Heh,znam da mi sad necete verovati ali ja nikad nista ne sanjam.... ili se ne secam snova...nesto od to dvoje jeste.

    Uglavnom,u zivotu nisam nista sanjao....sem kad imam visoku temperaturu pa sam u nekom polusnu (bunilu), e "ondak" mi se prividja neka ogromna crvena masa koja pokusava da provali jedna vrata sto stoje na sred nicega... I onda ja onako zbunjen kontam :" A zasto ih jednostavno ne obidje i nastavi dalje"...
    Cudno.....
    The night seems so dark because the day is much too bright

  5. #20

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Sanjala sam da perem sudove i to je trajalo i trajalo i trajalo I ništa se više nije desilo... osim tih sudova i sapunice i mojih ruku koje peru, peru, peru

    @Veštica drugo Ja

    E što volem što sam ti ostavljala smajliće
    Poruku je izmenio SQUAW, 27.05.2006 u 00:11
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #21

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    ja se opet vozila u snu
    ovaj put to bio brod, ali ne neki fensi, vec teretni i mi se kao vozimo (bilo brdo ljudi) nesto ekskurzija, i slikamo sa broda, jer smo isli bas blizu obale, ono mozes skocis na cestu onda smo iskakali sa tog broda na neku kucu ali to bila neka kuca duhova pa kao nismo nista smeli diramo spukiiiii bree...
    ne secam se bas detalja, znam samo da sam mnogo skljocala aparatom

  7. #22

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Pre neku noc sam sanjala da hvatam bijelog misa,i odmah nakon sto sam se probudila ,cujem poruku od majke gdje mi govori da im se srusilo drvo na kucu,i da je steta pogolema Tripujem,tripujem svasta sada..

  8. #23

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    ja sinoc cijelo vece jurio za nekim kravama (krava kao domaća životinja da nebude zabune )
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  9. #24

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Citat swba kaže:
    ja sinoc cijelo vece jurio za nekim kravama (krava kao domaća životinja da nebude zabune )
    desice ti se nesto veoma lepo

  10. #25

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Sanjala sam da sam ispustila fotoaparat i da se razbio na nekoliko delova. NIGHTMARE.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #26

    11 Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    sinoc sam nadmasila samu sebe . zove me drug i pita da li cu da radim za UN za ogromnu platu i jos dobijam stan na koristenje, jedini je uslov da ostavim cigare. ja naravno, sva sretna pristanem i tom momentu mi zazvoni telefon . bas bezveze, mogla sam bar dosanjati useljenje u stan
    nattydread is coming to dinner

  12. #27

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    sanjala sam da sam dobila telefonski racun sa enormnim iznosom.. podsvest je cudo..

  13. #28

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    sanjala sam da sam promenila plan i da iznenada idem kuci u augustu neko (ne mogu da se setim ko) mi kupio tiket.. jos sam se ja cudila zasto, jer je kao karta bas skupa i kao, spremam se za put kuci i skidam neke staklene figurice sa police a bila sam u svojoj sobi, onoj tamo na Balkanu pa sam onda bila na nekom brodu (koji q je to s brodovima?) i jedan veliki brod je vukao manji ribarski brodic sa nekim starim ribarom na njemu.. koji je celo vreme nesto psovao, jer ga je ovaj veliki brod previshe ljuljao levo desno i ubacivao mu vodu u njegov brodic

    jos je nesto bilo garant.. ali sad ne mogu da se setim

  14. #29

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    ja sanjam dobru zensku

  15. #30

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Poslednja tri dana konstantno sanjam bivše...jedan po jedan...u najrazličitijim glupim situacijama:
    onog što ga ostavih jer je hteo da se ženi, sanjala sam na venčanju
    onog što me zbog svoje ljubomore vezivao za radijator, sanjala sam u javnoj kući (gde se muškarci rentiraju)
    onog što je bio potpuno bezizražajan, sanjah kao predsednika grčke (čovek je grk)
    večeras ću verovatno da obrnem krug...

    Al to je zato što sam ostavila sadašnjeg
    (ups...pa i on je bivši znači, možda njega budem sanjala noćas)
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

Strana 2 od 24 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 30.04.2017, 06:41
  2. Epitaf za forumaša
    Autor Uriel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 09.04.2016, 21:11
  3. Forumaški jezik
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 00:06
  4. Templejt foruma
    Autor sussi u forumu Spomenar
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 04.10.2008, 23:46
  5. Spamovanje Foruma
    Autor zvecarka5 u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 01.10.2008, 18:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •