Šta sanjaju forumaši? - Strana 3
Strana 3 od 24 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 346
  1. #31

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    -Uglavnom me budi sat, tj. retko sanjam.
    Nocas zadremao uz TV i sanjao vrlo zanimljiva cudesa, al na kraju pok. druga koji je juce sahranjen (mladic '75.). Za sankom lokala gde smo inventar, pa se setio da je da sam ga "ispratio", uplasio sam se, ali smo se pozdravili pogledima. Negde u to vreme kuca mu je gorela, izgrorela je do zidova.
    -Nek' mu je laka zemlja, u zivotu se napatio-

  2. #32

    11 Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    uh, valtere, mozemo ruku po ruku sto snova tice.
    ja sam se sinoc bas prestravila. dolazi nam ocuh (na zalost pokojni) na rucak. mi ga gledamo, konstatujemo da nije omrsavio. pitamo ga kako je, a on kaze da mu fali cigara. uh. cijeli dan sam bas u down-u.
    nattydread is coming to dinner

  3. #33

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Ja sanjao drugaricu sa stomakom do zuba.Danas svi zajedno bili na veceri,ja to ispricao,njen decko se slozio da je vreme da prave klince,a ona nas proglasila ludim Samo bre sanjam neku decu i trudnice,izgleda da sam otiso u ....
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  4. #34

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    sanjala sam da ste svi vi (moji forumasi), izasli iz monitora i da smo napravili zurku..

    (neka neko kaze da sam opsednuta )

  5. #35

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    sanjao sam da cujem da negde muzika se cuje

  6. #36

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Ja obicno ima neke retardirane snove, ali najludji je definitvno ovaj:

    Podelili se ja i moji drugovi iz odeljenja u grupe izabrali oruzje i krenuli da se rokamo ( kao u "Kanteru" ) Oko nas odzvanjaju zvuci pucnjave i borbe a mi ginemo jedan po jedan. I nekako ja jedini ostao ziv i pocne da pucam u vis da me neko cuje i izbavi iz tog ludila. A kada sam se "probudio" shvatio sam da sam u busu sa podignutom rukom i da svi ljudi nekako cudno bulje u mene.
    E 'al najludja stvar u svemu tome je u tome sto se ja nisam probudio u "autobusu" vec u mojo kuci sav znojav!

  7. #37

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Sanjala ružno Ulazim u lift, a u njemu na podu rasporena velika svinja, leži i krvari, a ja ne mogu ni da joj pomognem, ni da joj zaustavim krv a lift neće da stane da je nekako izvučem napolje na kraju je sve bilo krvavo i umrla mi je na rukama, a niko me ne čuje da urlam iz lifta

    Ne znam šta ovo znači
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #38

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    neku noc sam sanjala da sam se nashla sa muzem... a nocaas sam sanjala da sam se nasla sa DZi i 'lebom nesto mi kao krenuli po Opatiji () pa stigli do Ike ( ) pa sam ja tu ukapirala da nisam ponjela torbu u kojoj mi je bila avionska karta (sta li mi snovi pokusavaju reci, zbilja ne znam ) i onda su DZi i 'lebac krenuli dalje busom, kao stici cu ja njih, a ja se vrnula natrag po torbu.. i jos njima govorim kako mi keva kaze svaki put pre nekog puta "jesi li sve ponjela?" i kako bas OVOGA puta nije postavilo to pitanje i ulazim u stan.. kad ono moja soba na Balkanu dizem torbu s poda (torba lezala na podu u onom polozaju u kojem sam je sinoc ostavila) i kao pijem kafu.. i onda kao opet kkrecem na bus i nadjem se u nekom ducanu, gde srecem onog iz Kalgarija () a onda se nadjem na nekoj cesti i Keptn mi prica kako nema sanse da stignemo DZi i 'leba, jer ko zna gde su sad oni..

    uglavnom, mislim da mi snovi uveliko kazuju kako sam u mislima vec na putu i da ishchekujem cetvrtak kad krecem put zapada da vidim sve ove ljude (dobro, ne bas sve, ali neke )
    moomoo meee jooouu

  9. #39

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Ja sanjao nocas da sam pucao nekog crnca u glavu pola sataToliko sam se umorio da sam morao da ustanem i popijem pola litra vode.Sreca sto mi nije vratio
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  10. #40

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Toliko sam malo spavala, a toliko lepo sanjala da sam želela da se ne probudim. Stajala sam ispred jednog velikog konja omiljene mi boje, imao je ogromnu svilenu grivu i grlila sam ga oko vrata sa obe ruke i mazili smo se glavama. Ja moj obraz o njegov vrat, a on svoj obraz o moje rame. I ništa više. Samo smo se tako mazili. Ceo san
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #41

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Citat skvo kaže:
    stajala sam ispred jednog velikog konja
    Pazi molim te i ja te sinoc sanjao sa konjima.
    Elem sanjam ja kako mi pokusavamo da spasimo nekog konjica. Nesto jadnicak bolestan i mi ga lecimo. A oko nas masa drugih konja stoji i gleda dal' cemo da ga spasimo. I na kraju se probudim i ne vidoh jesmo li ga spasili.
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  12. #42

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Retko ih sanjam od kako više nisu na ovom svetu, a sada već treću noć uzastopno sanjam babu i dedu, zdrave, u godinama u kojima su bili negde pre mog puberteta. I sve ih nekako sanjam na nekim porodičnim okupljanjima, oni, moji ponosni svečari, obasjani radošću što smo svi na okupu.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  13. #43

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Ujela me zmija za ruku... i to neka opasna, ja kao znam da je bila kobra, jer sam je ja donela kući, ali ličila je na zvečarku. Onda se pojavila moja baka koja je pokušala da mi isisa taj otrov iz ruke i da mi kaže da se zmije ne donose u kuću, i onda nestala... ...a onda se prebacim na sasvim drugo mesto. Neka ekipa ( ljude prvi put u životu vidim ) treba da ide na more, između ostalog tu i Ser Žile i ja. Ja se spakovala i sa sve stvarima na dogovoreno mesto, međutim put odložen za nedelju dana, al' ćemo kao svi kod Ser Žileta kući kad smo se već spakovali, i tu ćemo budemo tih nedelju dana. Ne sećam se svih detalja al' se sećam da je u 12 morao da se gasi televizor i još ponečega
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #44

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    sanjala sam neku noc da mi je ispao zub
    ne znam znachenje tog sna, ali mi mnogo smeshno
    moomoo meee jooouu

  15. #45

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Sanjala strašan san - pustila sam velikog lešinara u kuću mojih roditelja (lepo otvorila prozor i pustila ga, učinilo mi se da je guska!!!) Kada je uleteo ja pobegla! Toliko je bilo strašno da sam skočila iz kreveta, baš skočila! Uh, valjda je sve ok!
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

Strana 3 od 24 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 30.04.2017, 06:41
  2. Epitaf za forumaša
    Autor Uriel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 09.04.2016, 21:11
  3. Forumaški jezik
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 00:06
  4. Templejt foruma
    Autor sussi u forumu Spomenar
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 04.10.2008, 23:46
  5. Spamovanje Foruma
    Autor zvecarka5 u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 01.10.2008, 18:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •