Šta sanjaju forumaši? - Strana 5
Strana 5 od 24 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 346
  1. #61

    Šta sanjaju forumaši?

    Mnogi će reći da ne stignu ni da sanjaju i da malo spavaju, mnogi će reći da se ni ne sećaju... ali sam sigurna da svako od nas ima neki zanimljiv san koji bi mogli ovako kolektivno da tumačimo.
    Evo ja već tri noći sanjam da sam na brodu, plovimo negde prema Africi...A vi? Šta ste noćas sanjali?

  2. #62

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    U nekom podrumu sam i izlazim na ulicu i nalazim se u zeleznickoj ulici. Mrak je i pada kisa. Hocu da predjem na drugu stranu i kako sam zakoracio moja skolska iz osnovne (koju inace nisam video od onda) me uhvati za ruku i povice nesto kao: Stani idu nevidljiva kola. I pogledam, kad ono stvarno nevidljiva kola, skontas ih samo zbog kise koja se sliva sa njih. Nista, prodju kola, a dok sam prelazio ulicu gledamo ja i skolska zvezde (iako je kisa, znam) i odjednom se jedna od njih pokrene, pa druga, treca... dok se sve nisu pocele pomerati. I tako celo nebo puno pokretnih zvezda, spustaju se i nestaju iza zgrada dok odjednom nisu pocele da se spustaju ispred njih i pocele da padaju po meni i po toj drugarici i kad malo bolje pogledas "zvezdu" koja ti je pala na ruku skontas da je ustvari neka svetleca bela bubetina nalik bubamari samo dosta veca. Nonstop su padale na mene i pocele su da me golicaju po celom telu i tad sam se probudio... Gadan trip!
    A friend in need is a friend indeed, but a friend in need isn't a friend you need

  3. #63

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Citat Mare-VV kaže: Pogledaj poruku
    U nekom podrumu sam i izlazim na ulicu i nalazim se u zeleznickoj ulici. Mrak je i pada kisa. Hocu da predjem na drugu stranu i kako sam zakoracio moja skolska iz osnovne (koju inace nisam video od onda) me uhvati za ruku i povice nesto kao: Stani idu nevidljiva kola. I pogledam, kad ono stvarno nevidljiva kola, skontas ih samo zbog kise koja se sliva sa njih. Nista, prodju kola, a dok sam prelazio ulicu gledamo ja i skolska zvezde (iako je kisa, znam) i odjednom se jedna od njih pokrene, pa druga, treca... dok se sve nisu pocele pomerati. I tako celo nebo puno pokretnih zvezda, spustaju se i nestaju iza zgrada dok odjednom nisu pocele da se spustaju ispred njih i pocele da padaju po meni i po toj drugarici i kad malo bolje pogledas "zvezdu" koja ti je pala na ruku skontas da je ustvari neka svetleca bela bubetina nalik bubamari samo dosta veca. Nonstop su padale na mene i pocele su da me golicaju po celom telu i tad sam se probudio... Gadan trip!
    ... kasnim dosta sa čitanjem, ali moram priznati da ti je san vrlo zanimljiv. Evo ja, ovako po nekom instiktu, bih rekla da su u pitanju neki dokumenti, zbog kojih si se dobro pomučio, koji treba da stignu. Sa obzirom koliko kasnim sa čitanjem verovatno si ih već dobio i verujem da su vesti povoljne i dobre.

  4. #64

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Ta izem ti ovi zivot, vaki.
    Ma umorio sam se i to zdravo i pozelio otic sjest pod oni tvoj oraj, maa sta sjest izvalit se kolki sam dug i sirok, bokca mu njegovog i oraju, pa da me pokrije ona njegova ladovina, a vjetric odonud negdje od rijeke da pirka i malo me ko ladi, nako polagano, jel. A ti me opazla
    da sam to ja pod tvojim orajom i kontala sta da cinis u tome slucaju, jal da me oceras iz tvoje ladovne, jal da me nako malo gotivis, da mi prineses nesto da se malko oladim, vako umoran. I taman ja kreno prema oraju, al os, ladovina zauzeta, izvalio se tamo neki sarov, ma kolki je ko ovece tele, uhhh ne mos prici, samo rezi a glavu jos ne dize, a tek da je digne mos mislit kolka mu je glava.
    E reko, bem ti moju srecu kad i sarovi voledu ladovinu
    i nemos od njih ni jednu slobodnu da nadjes.
    I taman ja se okreno da ti poviknem da mi jedno onako ladno, da se flasa rosi, komsijski dodas da ga naiskap stresem u grkljan, al os nema ni tebe................ I tako se ja probudim sav u znoju, ugasena mi bila klima u kamionu.
    E sto mi je san, izem ti san, osta i zedan i umoran.
    Budan sanjam..
    ......ne budite me..
    ...............to su slatki sni.

  5. #65

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    prije neki dan sam sanjala druga, koji je inace bolestan, medjutim u snu je bio jos bolesniji i pokazivao je neke rane na sebi. probudila sam se oblivena hladnim znojem. odvratno. ne vjerujem u snove, ali ovaj me je bas potresao.
    nattydread is coming to dinner

  6. #66

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Citat PB-Aktus kaže: Pogledaj poruku
    Ta izem ti ovi zivot, vaki.
    Ma umorio sam se i to zdravo i pozelio otic sjest pod oni tvoj oraj, maa sta sjest izvalit se kolki sam dug i sirok, bokca mu njegovog i oraju, pa da me pokrije ona njegova ladovina, a vjetric odonud negdje od rijeke da pirka i malo me ko ladi, nako polagano, jel. A ti me opazla
    da sam to ja pod tvojim orajom i kontala sta da cinis u tome slucaju, jal da me oceras iz tvoje ladovne, jal da me nako malo gotivis, da mi prineses nesto da se malko oladim, vako umoran. I taman ja kreno prema oraju, al os, ladovina zauzeta, izvalio se tamo neki sarov, ma kolki je ko ovece tele, uhhh ne mos prici, samo rezi a glavu jos ne dize, a tek da je digne mos mislit kolka mu je glava.
    E reko, bem ti moju srecu kad i sarovi voledu ladovinu
    i nemos od njih ni jednu slobodnu da nadjes.
    I taman ja se okreno da ti poviknem da mi jedno onako ladno, da se flasa rosi, komsijski dodas da ga naiskap stresem u grkljan, al os nema ni tebe................ I tako se ja probudim sav u znoju, ugasena mi bila klima u kamionu.
    E sto mi je san, izem ti san, osta i zedan i umoran.



    Eh, dragi moj komšija šta da ti kazem: Dobro ti došla moja 'ladovina u snu, kad ne može na javi, bar si se onako svojski odmorio.
    A za kera si pogodio... prava slika i prilika, ali ne boj se i ne se povlači i on jadan odmara u 'ladu. Ovde u mom Lalilandu i komarci jače ujedaju od kerova. Pogotovo tak'o sočno parče.
    Ajd' pa opet mi navrati

    za komšiju.

  7. #67

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Citat nattydread kaže: Pogledaj poruku
    prije neki dan sam sanjala druga, koji je inace bolestan, medjutim u snu je bio jos bolesniji i pokazivao je neke rane na sebi. probudila sam se oblivena hladnim znojem. odvratno. ne vjerujem u snove, ali ovaj me je bas potresao.

    Stvarno mi je žao... ali ako je tako bolestan bolje bi bilo što pre otići do njega da mu malo svojim prisustvom olakšaš tegobe.
    Moje neko, laičko, mišljenje da je on malo i emotivno povredjen. Razmisli o tome.
    Pozdrav

  8. #68

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    сањао сам неку плажу са неким познатим људима ( али не знам ко су они, само знам да их знам од негде ) песак је био загасито жуте боје, диван.
    то је ваљда због тога што ми се ближи одмор
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  9. #69

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    najbolja drugarica iz razreda mi je prichala da je sanjala nasheg druga iz razreda, inache rodom iz futoga, kako ide svojom bashtom zaliva kupus i peva I'm so excited.... i ja sam isto to sanjala sinoc(mislim, jutros)... samo shto je u mom snu on nosio i slameni sheshiric.... koma!


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  10. #70

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?


    Ma sanjala ja vas moji ragaci
    i to za svedskim stolom svi maskirani u odelima nasih avica
    stimung bolji nije mogao biti jos uvek me boli stomak od smeha
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  11. #71

    03 Odgovor: Šta ja sve sanjam ???

    morao bih da se setim ....jer obichno zaspim rano.... i iskljuchim se momentalno

    Sanjam pretezno detinjstvo
    jer mi je tad bilo najlepshe
    a sad... slikanjeee ,deecoo ajmo na slikanjeee
    -------------------
    obichno neke situacije iz Real Life-a
    mashtam dosta ...
    kako se kupam u parama i da imam veeeeeeliku zenu,pardon vilu u kojoj cju ziveti kao lord
    ---------------------
    i hm sta bi bilo da sam zavrshio "to sto sam hteo"...kako bi mi se zivot odvijao i uporedjujem ga stalno sa sadashnjim.
    --------------------
    sanjam takodje profesorku filosofije i njene glupe ispade
    pa medicinske sestre, h,,mmm....kako to njima dobro stoji ..uh uuuhuhu ( sta cete ljudi nakupilo se
    --------------------
    sanjam ponekad da igram sa Majkl Dzordanom u NBA pijuuu ...boriiiing
    ----------------------
    jednu dobru mladu zenu - devojku ,tachnije koja mi nije okrenula ledja kad su mi to svi uradili i zbog toga je mnogo volim ,iako je nisam josh upoznao
    ona mi je tu negde u podsvesti
    ja sam ispao vishe puta gad prema njoj a ona mi je na sve to
    ovog sna se i bojim ponajvishe jer budi u meni emocije,sazaljenje ,nesto sto ne volim i sto mi se vratilo posle deset godina .Osecham se kao kad sam se prvi put zljubio i ne znam sta chu ...tako i u tom snu ,ne znam kako sa njom da izidjem na kraj, a opet i sa samim sobom.
    I da obavezno mi sisa jezik jer bez toga ne ide , a posle me opusta maximalno jer je ona moja i samo moja dobra vilica ...itd. itd.Dosta o njoj.
    ----------------------
    i za kraj...lice Gospoda ,
    njegovo lice pokushavam da vidim ali mi to nikako ne uspeva i kao mrav koji pravi sebi kuchicu u sumici (ako su u pitanjcu sumski mravchicji) tako i ja pravim sebi put do njegove brade otkacheno jel' da ??!??...
    -----------------------
    uh glava me zabole od dis shit ..njanjajjan
    uistinu ....zaista

  12. #72

    Šta najčešće sanjate?

    Evo moje top liste:

    1. Putovanje - Uglavnom je to Bosna i Hercegovina ili Jadransko more i to automobilom. I uvek ja vozim i ako nisam položio vozački ispit
    2. Tvrđava - Uvek otkrijem neki novi deo Petrovaradinske tvrđave ili tokom putovanja otkrijem neku novu. Bukvalno se zaglavim se u podzemnim hodnicima tvrđave bez baterijske lampe
    3. Letenje - Plivam kroz vazduh iznad krovova grada ili skačem visoko
    4. Groblja - Uglavnom u Novom Sadu ali su veća i sa otvorenim rakama
    5. Sex - Uvek neko ludilo
    6. Voda - Uzmem takjo da pijem vodu u nenormalnim količinama. Jednom sam se napio pa sam sanjao kako sam uzeo tuš, stavio ga u usta i odvrnuo vodu. Joj koliko sam bio žedan
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  13. #73

    Odgovor: Šta najčešće sanjate?

    Najčešće sanjam kako ubijam vanzemaljce. Toliko ih se bojim a u snu ih slitim za manje os sat i pol koliko prosječan film traje.

    Nema mi spasa, ne? Znala sam.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  14. #74

    Odgovor: Šta najčešće sanjate?

    Gluposti...RAznorazna bića od kojih večito bežim...Neke stvari iz svakodnevnice obrnute i izrežirane na neki skroz deseti način...

  15. #75

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Pa posle neprekidnog lutanja od teme do teme, i kasnih leganja, vrlo malo ostane mesta za snove.

Strana 5 od 24 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 30.04.2017, 06:41
  2. Epitaf za forumaša
    Autor Uriel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 09.04.2016, 21:11
  3. Forumaški jezik
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 00:06
  4. Templejt foruma
    Autor sussi u forumu Spomenar
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 04.10.2008, 23:46
  5. Spamovanje Foruma
    Autor zvecarka5 u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 01.10.2008, 18:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •