Šta sanjaju forumaši? - Strana 12
Strana 12 od 24 PrvaPrva ... 2101112131422 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 166 do 180 od ukupno 346
  1. #166

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Definitivno naj snove imam kad dreamam popodne
    Sanj'o sam da sam dobiJo 15 reputacija preko noci i da mi je trenutna reputacija okruglo 21130 poena
    Eh.. mada mislim da nije neizvodljivo
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #167

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    cesto sanjam i to su cele price. kad ujutru prepricavam ih muzu on mi se smeje kako to uspevam sve da zapamtim
    naravno ne prepricavam mu bas sve snove, jer postoje i oni koji su samo moji i ne zelim ih deliti sa nikog.
    kao na primer ono sto sam sanjala sinoc


  3. #168

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Ja vise ne smem da vam to pisem,stvarno neko ima da pomisli da sam budala

  4. #169

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    E jooojjjj... nemam blagog pojma šta sam sanjala, uglavnom, kapci su pali i tamo je na tom kožnom platnu, u mraku, išao neki film... sećam se samo dela u kom se ja još u snu ne sećam šta sam sanjala... i sine mi ideja... aha, sad ću da vratim lepo... i dole u dnu platna lepo vidim one tastere velike kao na kasetofonima što su bili... rew, play, ffw, pauzu i rec i pokušavam da pritisnem rew... i tu se probudim i sednem u krevetu i počnem se smejat'... šta ću.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #170

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    ....zabavni park....ja u njemu, sve sareno, muzika...i neka spravica...balerina?! pa i nije...ali sedista su poredjani nekako u krug...ima dve sipke da se spuste odozgo...jedna, pa druga...radi bezbednosti...svako sedi na svom sedistu u nekom kao tanjiru, i ne znam zasto ali u svakom tanjiru sedi po jedan covek, iako ima mesta za vise njih..

    Bacim pogled levo...spazim onako simpaticnog coveka u srednjim godinama..ne bi se reklo da je mladic...ne...spazi i on mene...

    Odvozamo voznju (tog dela se ne secam) i silazimo s' te vragolije...krenem NEGDE...kad spazim istog tog coveka par koraka ispred mene...vidi i on mene i upori korak....skoro stane...pridje mi i pocne nesto da prica...a ja osetim neki cudan miris koji se siri od njega...skoro pa smrad..nesto poput budji...i zove on mene na kafu..kao tu negde stanuje..

    Pristanem ja....dolazimo do nekog zida u koji je uzidana nesto poput prikolice, udje on na desna vrata...ali meni kaze da ja tuda ne mogu uci..i moram ici na leva...OK...odem ja do tih vrata...nesto sam pritisnula...kada se otvori prvi 'stepen' i pojavi se kao neki lim sa lavovskom glavom nacrtanom....on meni kroz prozor kaze da moram da jako lupim u to...i vrata ce se otvoriti...sto ja i uradila...

    Ulazim unutra....2 prostorije spojene...mali sto ovde..a desno sve belo...decija soba...beli krevet, bela posteljina, bele komodice...bele igracke..i neverovatan SMRAD..isti onaj koji sam na njemu osetila (nisam znala da mogu da se sanjaju mirisi)..
    Vidim ja da se meni to nista ne svidja..i krenem napolje..ali on krene zamnom...gde ja tu i on..ja u neku kao cekaonicu...eto njega...nikako da ga se resim...no nacekam ja njedovu nepaznju, uzimam kabel od belo-plave zice i omotam mu oko vrata i pocnem da ga davim...kada pogledam u njega...a ono neka zena crne kose a ne ON..a On stoji pored i smeje se

    E tu ja poludim, pridjem mu i kazem..."Znas, ja cesto tako sanjam veoma zivopisno i realno...i znam da si ti sada u mom snu..i sada cu bas NAMERNO da se probudim"...i otvaram ochi...budim se...
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #171

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Citat Mrak kaže: Pogledaj poruku
    Ja vise ne smem da vam to pisem,stvarno neko ima da pomisli da sam budala
    Ma piši slobodno, svi su već formirali mišljenje.


    Nego...sanjam ja lokalnu forumašicu...u novim, beljenim farmerkama, sa sveže izblajhanom kosicom i nameštenom frizuricom, kao najlepša Grand zvezda...čopor dečaka juri za njom, omađijani njenim šiškicama i vragolastim pogledom ispod obrva...ja sve to sa strane gledam sa gnušanjem i indignacijom, u jednom trenutku pucnem prstom i svi oni se pretvore u male, umiljate kuce (mešance, naravno) koje veselo mašu repićima trčkarajući pored nje... i probudim se, srećan zbog svog prsteĆeg rada...

  7. #172

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku


    Nego...sanjam ja lokalnu forumašicu...
    Ja sam sanjala lokalnog forumasha...
    Budim se jutros kao u filmovima strave i uzasa...znas onaj duboki uzdah borbe za zivot, kapljice znoja po chelu, srce lupa hoce iz grudi da iskochi...
    U snu mi se javio ni manje ni vishe- egzoticni. Mislim, ne znam otkud on ovako daleko...valjda sam reprodukovala prethodna parenja sa teme koga bi s kim zahvaljujuci zrncetu...ochin ce ga znati. Elem, mrkla noc. Shuma sa obe strane uzanog puta...vracam se sa maskenbala...hladno mi je, ne svidja mi se shto u daljini zavijaju vukovi...kad se pored mene pojavi pomenuti i predstavi se kao Cvele i reche da mogu da ga zovem Cveki. Ajde reko'...bolje i Cveki nego da idem sama. Pojavljuju se farovi, zvuk se pojachava...priblizava se auto i mi izbacimo palac u nadi da ce nas neko spasiti iz te vukojebine. Pored nas se zaustavlja tristac u polu raspadu...natovaren gajbama i kokoskama, tip otvori prozor, zapahnu me smrad...reche da ima mesta samo za jedno i da se moze vratiti po onog koji ostane. Pustim ja Cvekija da ode prvi jer mu se strasno zurilo, i nije proslo mnogo vremena i stvarno, vrati se tip po mene. Sednem ja u tristaca, kad tip sav bitan zatrazi od mene oralni seks...ja zgranuta krenem da izadjem iz auta, al' kako sam zakorachila tako iz shume iskochi vuk i ja se vratim u pilicarnik...zabrinuta...jako zabrinuta...i u zivotnoj dilemi...nista...kazem ja njemu da od dil otpada i ako je bas manijak i dzukela da cu ga malo prodzarati rukom i to preko pantalona i sreca moja pa je pristao. Stizemo u grad, zora svice...izlecem iz auta kao da me djavli gone...i mada nisam pobozna, osetim potrebu da pohitam u crkvu i sperem ogavstinu sa ruku svetom vodicom...kad ja tamo a ono tamo medjutim...Cveki se umiva oko usta...e Bog s tobom dete...
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #173

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Ne mogu se setiti
    Znam da nita ne znam...

  9. #174

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Sanjala mog bivseg momka, koga nisam videla skoro 10 godina...i taman da mi da broj moba....naidje mu zena...

    Auuu, sto je ruzna
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #175

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    procitawshi babin ppost na owoj temi,gle chuda,chlan baba meni u san
    ja kaO kupujem cigare,i na kasi ispred mene plawusha,widim lupeta kasirki neke gluposti,pomislim kakaw debil medjutim,okrenu se prema meni ..kad jbt ''baba''..'ooo,reko dje si ,kao odakle ti odje,ma kao sluzbeno i to..ok kazem,ajde reko da pijemo kafu a ona zadowoljno klima glawom,i kaze 'idemo'...i tako mi pijemo pice,i prdnU onaobraz mi okide..prawim se ja swe super i dalje,kad ona meni :dule,loshe mi je'' ja je odwedem do wc-a..i poche da se kikoce ''kikikiki'' oce da umre od smijeha ja reko:prochitao sam te ,plawusho i tu pade najacha watachina,poFatasmo se..uhh..bash onako super-erotski i tako peting owo ono...i sad ja ocem da lizemimala je boxerice ,crne...skinem ja to onako sa stilom i jbt,znas kako je prnula,znaci sagore mea tek ona apa iz boxerica,pa'machkica' nekako..swa se bila ufUshtinjala...znachi kuku reko sto je owo...pi...pi...ja zabezeknUt..ona mene:'egzo mili,znash kako mi neprijatno'..nema weze reko,deshawa se aj reko,da te powedem da se ti fino istusiras,ziwim blizu,ne mozes reko tako dalje,tako swa ukisjeljena....i krenemo mi ..i ja se buuudiiiiim...kakwa nocna mora

  11. #176

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    O jado...oli ja to tebe sprzih?
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #177

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Ljude neke kojih više nema.



  13. #178

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Sinoc sanjala da letim aviJonom i da se pokvario (valjda zbog filma koji sam gledala) i nista podelili nam svima padobrane pa da iskacemo... I iskocim ja i onda shvatim da ne znam kako se to cudo otvara... Taman kad sam provalila koju rucicu da poteglim puf tlo .... I naravno prezivela Ali zavrsila u nekoj nedodjiji i sekund pre nego sto cu se probuditi pomislim "jao ko ce sad pesaciti kuci"
    Everybody Wants to be a Cat

  14. #179

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    ...ono što žele...
    Don't tease me if you can't please me!

  15. #180

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    ...ulazna vrata od zgrade, i ja tako svaki dan (ne znam zbog cega) u isto vreme silazim dole... i pogodilo se 3 dana za redom da se bash u to vreme komsija koji stanuje sprat nize, vraca sa fakulteta...

    Zvoni on svojoj mami na interfon da mu otvori vrata...i treceg dana (verovatno je i mama primetila da sam tu..) kaze ona njemu "Nek ti otvori L." ...a a ja bosa, u roze bade mantilu, pritisnem ono dugmence i guram vrata, ali vrata su tako teska...on povuce s' druge strane, ulazi (onako sa polubradicom i kosom vlaznom od kisice koja je tek pocela) i krene da me poljubi...ja se izmaknem, on opet...ja se opet izmaknem...pita me "Sta ti je? ", pomislim sta je tebi...i bez reci pridjem mu i krenemo da se ljubimo...

    Cujem neko gore shushnuo...kazem mu, daj videce nas, ako hoces dodji na kafu, on kao hoce-nece...i ja krenem gore, ide i on pozadi...i kada smo prosli njegov sprat..on nastavio da ide zamnom, pitam ga...pa rece li ti da neces...on se skoro naljutio, kaze mi "Pij sada sama 3 kafe (zasto li tri )". Kazem ok, dodji, ali ne zameni na neredu..i krenem po kljuc da zakljucam (on je vec usao u stan) kada, pojavi se neki lik i pita me..."E, jel vazi ono za ovu godinu, ja dos'o da produzim, bash smo prosle bili zadovoljni"...pitam ja njego o cemu on to...kaze, ma znas ono sto smo ovde radili marihuanu u ovom stanu, pa eto da ja produzim ugovor ...rekoh, momak ti ga nesto pobrkao...kaze on meni, ma ne...vidim pise sony i a i vrata su ista...no, otperjam ja njega onako zbunjenog, i ulazim u stan...

    Gledam, za to vreme V. vec sve sredio u stanu, usisao, opeglao vesh (tu sam vec znala da je to ipak san )...ulazim u kuhinju da pristavim lonce za kafu, i dok sam ga punila vodom, pridje on meni s' ledja i zagrli me ...

    ...i tu gde je najlepse ja se budiJO
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 12 od 24 PrvaPrva ... 2101112131422 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 30.04.2017, 06:41
  2. Epitaf za forumaša
    Autor Uriel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 09.04.2016, 21:11
  3. Forumaški jezik
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 00:06
  4. Templejt foruma
    Autor sussi u forumu Spomenar
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 04.10.2008, 23:46
  5. Spamovanje Foruma
    Autor zvecarka5 u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 01.10.2008, 18:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •