Šta sanjaju forumaši? - Strana 6
Strana 6 od 24 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 346
  1. #76

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Naj vise volim da sanjam dok ne spavam
    Tad sanjam sta god pozelim.

  2. #77

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Poslednji put sam sanjala kako stojim pored ulaznih vrata nekog stana, sa unutrašnje strane. Gledam kako neko pomera kvaku i laagaaano otvara vrata. Ja ih guram svom snagom, pokušavam da ih zatvorim i da mu ne dozvolim da uđe (jako je teško jer je on mnogo jači) i nekako ipak uspevam da ih zalupim i okrenem ključ... Od užasa sam se tog trenutka probudila...



  3. #78

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Mozda ce te se smijati ali ja uglavnom sanjam ono sta hocu....prije sam mislila da je to slucajno,da bi se vremenom uvjerila da mogu sanjati sta zelim...
    Nisam jaka,ali sam pametna.

  4. #79

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    у задње време се не сећам снова...
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  5. #80

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Noćas... pune džepove prstenja i rajsnadli.



  6. #81

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    boze danas sam sanjala kako sam upala na chas istorije sa machem i vijala profesora po uchionici...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  7. #82

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Snovi! Hmm...
    Šta sanjam?
    Sanjam drugi Život.Beg iz učmalosti ,jednoličnosti običnog života.Sanjam sve ono što sam ja u biti,ono što želim,ono čega se bojim,sanjam sve ono što mi se u običnom životu ne dešava .Nisu samo lepi snovi dobri,nego i oni strašni ,tmurni ,opasni kad mi radi adrenalim i srce lupa kao ludo i kad me u snu probudi moj sopstveni krik.Kad imaš želju da nekom ispričaš šta ti se dogodilo, kao da je stvarno.Samo sagovornik obično tupo gleda i kaže:“Nemoj da me smaraš sa tvojim snovima , dovoljno sam i ovako opterećen.“Te tako moje doživljaje ostavljam samo za sebe i dok obavljam neke sasvim obične,monotone stvari preživljavam ponovo moje snove u glavi.
    Nešto što stalno sanjam je da nemam ništa na sebi i samo u nekom ćebencetu hodam gradom i nerviram se gde mi je odeća,ili redovno u snu nemam cipele pa pokušavam negde da nekom munem barem neke papuče ,ako ništa drugo.Sanjam da letim iznad ulica visoko,da vozim snowboard,ogromne zmajeve... snove pune kolorita,prosto da poželiš da se ne probudiš.

  8. #83

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    ...noćas nisam ništa sanjala jer sam bila jako umorna, a obično sanjam ono što će mi se desiti u budućnosti, to su one "već viđeno" varijante....
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  9. #84

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    sinoc sam imala pravu nocnu moru... ne mogu da se setim shta je to bilo zapravo... znam samo da je bilo uzasno i da sam bila prestrashena...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  10. #85

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    gomilu nekih nebuloza, boze me sacuvaj
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  11. #86

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Sanjala sam neke dlakave male zivotinje Prvo sam mislila da su morski prasici, ali mnogo bili veliki I nisu mi dali da ih mazim

    I jos uvek se cudim, zasto sam bas to sanjala
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  12. #87

    san koji smem da ispricam....

    .....zapretili noni i meni da ce da nas izbace iz shkole zbog izostanaka sa casova..... znamo da smo uspeshno ispolagali sve ispite ostalo je samo da nas matematichar(ka) skine s...kuke....
    moramo da odnesemo nonine sveske sa svim uradjenjim domachim zadacima.... spakujemo sve (letnje doba, moram da naglasim....nona i ja obucheni za plazzu...) i dodjemo u office kod profana. a tamo za stolom prepunim papira i knjiga sedi nonin profan - panjkovic!!! (onaj pederash frizer!!!)

    ...i gleda on sveske i kazze - "ovo mi se ne svidja"
    m :"shta ti se ne svidja!? shta nije tachno!?"
    P:"ne svidja mi se rukopis.." - nije ni gledao zadatke!!!

    te mu ja tu velim da izadje iz office-a ako neche da strada i da ponese pet najomiljenijih predmeta. on u frci izadje....a ja polijem benzinom chitav office i zapalim

    ...jedino shto nije bilo plamena nego se sve neshto topilo kao pod kiselincinom.


    reakcije:
    nona:
    djuvegija:
    vatrogasac (my friend): ne morash bash sve da sprzzish. nemoj da pravish dissaster nego samo damage....

    .... te ja tako napravim dovoljan damage i pozovem ga:" aj sad, gasi!"
    & underpaid......

  13. #88

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    ...Deda Mraza...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  14. #89

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    ....nash tovarish Mike stigao iz Londona....sa sve cerkom naravno....i pravac neka svirka....odem ja do WCa....vracam se....kad ono Mika na bini....uzo dzitru i przzi li przzi.....posle smo otishli na neki svadbarski kupus.....red kupusa-dva reda mesa....i pechene ljute paprichice....

  15. #90

    Odgovor: Šta sanjaju forumaši?

    Gadno sam sanjao nesto nocas pa sam se obradovao sto to nije istina kad sam se probudio. Onda se okrenuo na drugu stranu pa nastavio to isto, dan da ti se smuci. Kako to da ne mogu da nastavim isti san ono kad se probudim kad je najlepse, pa sve hocu jos da zmurim i sanjam isto a ne ide. Samo kad sanjam gluposti neke sanjam isto u nastavku. Tako sam sanjao i da je Sloba umro. Kad ono cvrc, nastavak
    Ko ne voli karanfile, taj ne treba ni da ivi!

Strana 6 od 24 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 30.04.2017, 06:41
  2. Epitaf za forumaša
    Autor Uriel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 09.04.2016, 21:11
  3. Forumaški jezik
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 00:06
  4. Templejt foruma
    Autor sussi u forumu Spomenar
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 04.10.2008, 23:46
  5. Spamovanje Foruma
    Autor zvecarka5 u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 01.10.2008, 18:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •