5Kazanje i Bora Otić - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 42
  1. #16

    Odgovor: 5Kazanje i Bora Otic

    Citat broj310 kaže: Pogledaj poruku
    ...некако ми се увек чини да је исцрпио све "идеје", међутим, тада се опет појави нека фина прича... толико је тих занимљивих људи, догађаја... а бора има нос за те ствари и ето петказања опет!
    мада би могла да се мало промени она камерна и мрачна атмосвера у студију...
    i malo veselije da bude u studiju i ne samo da čita mejlove iz kanade i Hamburga, već malo i naše...

  2. #17

    Odgovor: 5Kazanje i Bora Otic

    Citat Hocu-necu kaže: Pogledaj poruku
    Meni se svidja i emisija i novinar
    Jedan je od redjih koji nas ne bombarduje losim vestima i ne promovise mafijase i ludake, vec prica o normalnim ljudima.
    Jedino mi se ne svidjaju termini u kojima se emituje...
    Sve je to super jos samo da je on NOVINAR, ovako je´jos uvek student "agromenadzmenta"

  3. #18

    Odgovor: 5Kazanje i Bora Otić

    Uh, moram da priznam da ne gledam redovno "5kazanje" , ali volim ovu emisiju.
    Lepo je što se neko dosetio da predstavi jednostavne, a zanimljive ljude i ono čime se oni bave.
    Malo mi već dosta onih nafrakanih "lepotica" što se šećkaju po emisijama i pričaju kako su bile ovamo i onamo, kako je pesmu radio ovaj ili onaj, a kad ih pitaju da otpevaju nešto uživo - redvno se svaka pre'ladi. Mukice. Izgleda vlada neka (e)stradna epidemija.


    I da - slažem se sa vama koji ste rekli da bi trebalo promeniti malo ambijent u studiju, baš je mr'čno.
    Sasvim svejedno da li žmurite ili ne žmurite, jer čuda se već događaju.
    M. Antić

  4. #19

    07 Odgovor: 5Kazanje i Bora Otić

    Dali neko zna gde se organizuje borin skup i kada?

  5. #20

    Odgovor: 5Kazanje i Bora Otić

    Ja ne prikazujem svet kako ga vidim, već kako ga mislim", zapisao je jednom Ernest Hemingvej.

    A mi svakog petka, imamo tu cast da vidimo kako Bora Otić misli i voli Vojvodinu.
    Vodi nas na putovanja, sirom nase lepe ravnice.
    Pomaze nam da pobegnemo iz stvarnosti i vratimo se u neka stara davna vremena, o kojima samo samo slusali iz prica nasih baka.
    Pokazuje nam da nestvarno, za cas postaje java, samo treba voleti.
    Docarava nam predele, davno zaboravljene zanate.
    Vodi nas kroz njene lepote, nenametljivo, spontano, vojvodjanski.
    Svakog petka,na nase male ekrane, kao u svet bajke kuckaju nam ...
    Bogatstva Vojvodine, njeni obicaji, etnicke nacije.
    Bogatstvo raznolikosti jezika i ljudi.
    Onih sasvih obicnih, malih ljudi.
    Iz svakodnevnog zivota.
    Docarava nam onu lalinsku usporenost,zaviruje u davno zaboravljene vojvodjanske kuvare,
    opominje da ne zaboravimo, odakle su nam koreni.
    Tiho i nenametljivo, vojvodjanski.
    A imamo i cime da se ponosimo

    Podaci o gledanosti ove jedinstvene i emisije, svedoče da je ona na svoj prepoznatljiv i uljudan način pronašla put do svakog od nas i do Vojvodine u nama, one domaćinske, lepe i tople Vojvodine, one koju slikamo, sanjamo, volimo, kojoj se uvek vraćamo i koju prepoznajemo u sebi i sebe u njoj.
    U emisiji nema mesta ustogljenosti i snobizmu.

    Emisija, koja ima dusu Vojvodine.
    Koja nam docarava vojvodjanski mentalitet.
    I opominje nas da pamtimo i da volimo ...






  6. #21

    Odgovor: 5Kazanje i Bora Otic

    Ma šta reći za čoveka kad radi posao od srca,nepravi se važan. neponižava sagovornike. tip je originalan. dobra je priča kod onih baba sa jednog salaš kod subotice (gabrić, bikovo)

  7. #22

    Odgovor: 5Kazanje i Bora Otić

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    „Ja ne prikazujem svet kako ga vidim, već kako ga mislim", zapisao je jednom Ernest Hemingvej.

    A mi svakog petka, imamo tu cast da vidimo kako Bora Otić misli i voli Vojvodinu.
    Vodi nas na putovanja, sirom nase lepe ravnice.
    Pomaze nam da pobegnemo iz stvarnosti i vratimo se u neka stara davna vremena, o kojima samo samo slusali iz prica nasih baka.
    Pokazuje nam da nestvarno, za cas postaje java, samo treba voleti.
    Docarava nam predele, davno zaboravljene zanate.
    Vodi nas kroz njene lepote, nenametljivo, spontano, vojvodjanski.
    Svakog petka,na nase male ekrane, kao u svet bajke kuckaju nam ...
    Bogatstva Vojvodine, njeni obicaji, etnicke nacije.
    Bogatstvo raznolikosti jezika i ljudi.
    Onih sasvih obicnih, malih ljudi.
    Iz svakodnevnog zivota.
    Docarava nam onu lalinsku usporenost,zaviruje u davno zaboravljene vojvodjanske kuvare,
    opominje da ne zaboravimo, odakle su nam koreni.
    Tiho i nenametljivo, vojvodjanski.
    A imamo i cime da se ponosimo

    Podaci o gledanosti ove jedinstvene i emisije, svedoče da je ona na svoj prepoznatljiv i uljudan način pronašla put do svakog od nas i do Vojvodine u nama, one domaćinske, lepe i tople Vojvodine, one koju slikamo, sanjamo, volimo, kojoj se uvek vraćamo i koju prepoznajemo u sebi i sebe u njoj.
    U emisiji nema mesta ustogljenosti i snobizmu.

    Emisija, koja ima dusu Vojvodine.
    Koja nam docarava vojvodjanski mentalitet.
    I opominje nas da pamtimo i da volimo ...



    Kakve reci Bella.....
    Ako su tvoje onda sta reci reput !

  8. #23

    Odgovor: 5Kazanje i Bora Otić

    pozdrav..Proslo je vec dosta vremena od kako je na podrucju monostorskog atara neko pronasao neku ribicu za koju se smatralo da je davno na tim prostorima izumrla..a koliko sam uspeo da saznam ni u Evropi je bas nema svud..Pa,posto se trudim da pratim 5kazanje redovno,cini mi se da nisam video prilog o tome,a to je da budemo iskreni vrlo interesantna tema..Eto ako je moguce rado bi saznali nesto vise o toj interesantnoj ribici. POZDRAV od Vojvodjana sa severa Italije..........5kazanje je vise nego kvalitetna emisija i hvala vam za to..

  9. #24

    Odgovor: 5Kazanje i Bora Otić

    Pogresno upuceno pitanje izvoli drugar pa obrazlozi to Bori
    5казање - Блог Радио-телевизије Војводине

  10. #25

    Odgovor: 5Kazanje i Bora Otic

    Citat Sokica kaže: Pogledaj poruku
    Upravo tako!
    Priča o jednostavnim ljudima, koji su tu oko nas, sa nekim sasvim običnim, a opet posebnim pričama, životima, starim zanatima, hobijima i dr.
    Termin jeste malo nezgodan pa obično gledam reprizu sutradan...
    Emisija je sasvim OK Gledam je redovno.

  11. #26

    Odgovor: 5Kazanje i Bora Otic

    Negledam redovno,ponekad reprizu ali je lepa oslikava naše vojvođane obične ljude srećne nesrećne,sa problemima ,raznim izumima,jadnom rečju neka gleda ko voli.Ima za svakog po nešto,samo nepitajte šta je to nešto neću vam reći.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  12. #27

    Odgovor: 5Kazanje i Bora Otić

    Hehhehe cetri konja debela i lala grbavi Zanimljiva je emsijia,samo je novinar pomalo mutav,jedva da i zapocne konverzaciju,sva sreca ljude koje intervjise daju car samoj emisiji
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  13. #28

    Odgovor: 5Kazanje i Bora Otić

    Bora je tako neposredan i simpatican....Deluje mi tako nezasticeno.....\eh da je malo stariji.........Emisija je super....Nekada sam je gledala redovno a sada redje, nemam vremena....\pozdrav svima...

  14. #29

    Odgovor: 5Kazanje i Bora Otić

    Svidja mi se Bora i ne mislim da je mutav.
    Sigurna sam da ga ljudi ne bi bas docekivali sa onakvim ovulacijama u svojim domovima da melje, brblja, mjauce, mlati glavom.. Mislim, to sve voditelji rade sve misleci kako "improvizuju".. Improvizacija, trivijalna pitanja, nepoznavanje gramatike.. To je ono sto krasi domaci voditeljski kadar..

    I nije tesko biti drugaciji medju takvom konkurencijom i od mene komplimenti i podrska.

    Bori zameram to sto je lovac i sto propagira taj "sport"
    Emisije o cerupanju gusaka u Melencima i oslikanim slovackim sobama gledam bez da trepcem dok "sportske" reportaze gledam da izbegnem.

    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  15. #30

    Odgovor: 5Kazanje i Bora Otić

    Lik je skroz o k.....Lepo vodi i vidi se da ga taj tamo narod obozava......A sta drugo treba.....Covek se ne folira...Ne pravi se vazan i ja kad ga gledam imam utisak da mi je neki dobar komsija.......Boro ti si faca.

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Bora Đorđević
    Autor Kunic u forumu Književnost
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 00:19
  2. Bora Todorović
    Autor DanijElla u forumu Film, pozorište i televizija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.04.2007, 22:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •