Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi? - Strana 6
Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 98
  1. #76

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    bio sam i osto ludkakve sam sa sve gluposti činio

  2. #77

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    Jedna od posledica srećnog braka je ta, da se ludosti pretvaraju u povremena, međusobna, ali mala ludiranja... Slatko iznenađenje, vic, šala, poskočica... Ali pravih i velikih ludosti nema. One bi, u datim okolnostima, mogle biti samo gluposti.
    Izeš ludosti gde se svi slažu, ne krše se pravila, a i sve se može, pa nije opasno...
    Kvaka je u tome da oni iz srećnih i stabilnih brakova zavide ponekad samcima koji mogu "uvek i sve što im padne na pamet", a ovi bi u stvari želeli da se skrase...
    Zato se na vreme treba maksimalno izludirati, ne štedeti vreme, ni energiju, a ni maštu, pa posle ceniti sreću koju ume da donese stabilna zajednica.
    Ne mož' i jare i pare, zato se valja izjarcati na vreme, za svaki slučaj.
    A i posle da možemo da pričamo unucima kako je baba zarad jednog poljupca prevaljivala kilometre ko ograjsana, iskakala kroz prozor, ošamarila obojicu koji su se zbog nje tukli, izmislila nagradno putovanje, pa s momkom pobegla na more... i tako...
    Vrag odneo šnalu...

  3. #78

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    Bio je to hladan decembarski dan kad sam trebao prvi put da se vidim sa sadashnjom devojkom.Posto sam ja iz St.Pazove a ona iz Kragujevca trebalo je ranije ili zorom ranom da krenem,i tako ja krenuo bez jakne,kape i bilo cega sto moze bar malo da me ugreje,najgore od svega je sto sam tek u beogradu primetio da se nisam obukao...a dogovorili se mi da koliko god da bude hladno idemo do jezera..ostatak price znate i sami..smrzo sam se ko p.....

  4. #79

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    Ima vec dobrih par godina ova prica.Ja zivela tada u Subotici,zabavljala se s jednim "samo" 50 kilometara udaljenog od mene,bila nam godisnjica poznanstva,tj.veze,on nije mogao doci,ja ni cvonjka za voz bar da imam,i odlucih se idem biciklom,sta ce mi biti.Lepo junsko popodne,taman za rekreaciju.Sve bi to bilo dobro da nisam pauzirala u voznji bicikla nekoliko godina unazad pa mi kondicija bila na nuli.Ali mogu ja to.Krenem ja tako naoruzana,voljom,svezom vodom i verglam,verglam.Zadnjih deset kilometara sam mislila da cu baciti biciklo,psovala sebe.Nisam znala ni sta cu ni kako cu dalje.Noge me nisu sluzile,nisam znala sta mi gore da stojim ili da vozim.Nekako sam prevalila tu zadnju,najtezu etapu mog poduhvata i stigos do njega.On zabezeknut,neveruje svojim ocima.Sve bi to imalo smisla da smo ostali zajedno.Ovako...ispala jos jedna budala u nizu covecanstva.(barem sam stekla kondiciju,da ne bude skroz uzalud).
    Nije teško biti fin ali je nekad glupo...

  5. #80

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    Citat Erika Yong kaže: Pogledaj poruku
    Ovako...ispala jos jedna budala u nizu covecanstva.
    Izvini, ali sa ovim ne mogu da se složim. Osoba koja je spremna za ljubav da to uradi je za divljenje, a ne za stid.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  6. #81

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    Tu sam mislila na konačan ishod.Ništa nije bilo dovoljno velika "žrtva" sa moje strane,a dovoljno dobro za njega,pa ispadoh budala što sam se uopšte i trudila oko njega.

  7. #82

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    Ja i dalje reagijem kao da me druga osoba obasipa ljubavlju, i ne žalim zbog toga.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  8. #83

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    Mislim da je lud onaj koji nikad nije bio ili cinio ludosti zbog ljubavi
    Najveca vlast je vladati sobom.

  9. #84

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    otisao 120 km busom kupio joj parce torte i vratio se kuci/nije m idala ni da probam

  10. #85

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    pa i sad ih cinim kao sto sam cinio od te 2005 godine kad sam upoznao nju... idem za BG,swe moguce..izlazim sa posla zbog nje...kad god nesto treba tu sam ...bezao iz skole i isao kod nje i tako...
    Nije zlato sve sto sija...

  11. #86

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    Vozila 1300 km po poledici i uzasnom vremenu,samo da nekom mom cestitam rodjendan

  12. #87

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    ja sam toliko "bio" lud,da se josh nisam opametio ali vreme je...mislim,za laq noch a vama dobro jutro

  13. #88

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    Ujutru je imao let na neki njemu važan kongres i već smo legli, sve je bilo spakovano, ali krenem ja još jednom u glavi da slažem koji dan će šta da obuče i ukapiram da baš za kombinaciju koju znam da najviše voli, nismo spakovali čarape koje najbolje čuče uz to. Ustanem, pretresem sve, nađem ih (prljave ) i trlj-trlj na ruke, pa još jednom i pošto nisam imala bolji način za brzo sušenje ja sam lepo razvukla dasku za peglanje i donela fen za kosu.
    Pa onda fino: red peglanja (para samo šiba), red uduvavanja toplog vazduha iz fena u jednu pa u drugu čarapu. I tako je to trajaloooo... i osušila sam, vratila se u sobu i zaspala snom pravednika.

    Ludo, znam i ja, ali ljubav je čudo!

  14. #89

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    toliko..da bih mu bash SVE oprostila...iako znam da je ispao pizda..u pravom smislu te rijechi..pardon, pi*ka..hocu reci 3...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  15. #90

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    Pobegla sa Maturske veceri, samo da bih bila sa njim......Ispostavilo se da je bolje da sam ostala i secala se te veceri nego njega...
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Bili ste srećni kao...
    Autor jelenag u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 30.01.2015, 19:19
  2. Šta ste bili u prošlom životu?
    Autor SQUAW u forumu Astrologija
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 11.03.2014, 01:54
  3. Kad biste bili...
    Autor Kill Bill u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 2284
    Poslednja poruka: 18.09.2013, 20:37
  4. Ludi Japan
    Autor xxx u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 17.11.2011, 11:37
  5. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 15:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •