Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi? - Strana 4
Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 98
  1. #46

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    Bila i ostala... luda luda !!!
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  2. #47

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    ... ma bilo je svaşta ... jednom kad smo se şetali kroz Dunavski ona me pogleda onako piiiiiip i ree piiiip na ono malo ostrvce da preskoimo i piiiiiiip
    pa kad smo se naşli tamo ponemo piiiiip a labud iz one kuice poe da mlati krilima dok mi piiiip. Skoim na noge iz zbunja dok mi ona piiiiiip i bacim ga u vodu ali me vide neki piiiiiip s obale i poe da mi piiiiiiiip po spisku a ja onoj mojoj izvadim piiiiiiip iz piiiiiiiip i preskoim na obalu da onom piiiiiip mu piiiiiiiiiiip a cura onako piiiiiiiiiip bez gaa za mnom povie piiiiiiiiiiiiiiip pa jurnu da skae s ostrvca pa upade u vodu Kad ja vide kako je luda ja onog piiiiiiiiiiip zaboravih i skoim za njom pa poesmo da se piiiiiiiiiiiiip ali dodje neki padur i povika nam piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip
    Zene s decom zavriştaşe kako je on jedan piiiiiiiiiiiiip i piiiiiiiiiiiiiip i dok je bio zbunjen mi pobegosmo u neko şiprazje gde nastavismo na miru piiiiiiiiiiiiiip
    Bar mi je ljubav i mladost proşla u piiiiiiiiip
    Ko je za jednu voznjicu

  3. #48

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    Luda dovoljno da ga zavolim
    ...I am a dreamer and when i wake, you can't break my spirit - it's my dreams you take...

  4. #49

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    Trosio sam nekad po desetak hiljada dinara zbog neke cice sada sam postao stipsa pa valjda to tako ide

  5. #50

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    toliko da u tri sata jutri visim sa balkona kuce napushena ko' magare jer nemogu prebaciti nogu preko ograde, a kljuca nemam.
    toliko da sam ozbiljno razmisljala da krenem u prometnu skolu samo zato jer je on odlucio otvoriti firmu i kupit kamione.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  6. #51

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    Recimo, recimo....

    Roditelji su mi jedva, preko prijatelja, nabavili iz Zagreba dve debeeele knjige o patologiji (Robins neki) jer je iz njih trebalo da spremim taj ispit. A moja ljubav je tada imala važan dan, koji sam znala da će dobro proći i htela sam da mu kupim nešto lepo što je rekao da mu se sviđa kada smo gledali. Preskupo, a potražnja za ovim Robinsom među zabludelom studentarijom je bila neviđena.
    Lepo i lako ga ja prodadoh. Joj, moje sreće kada sam mu videla facu kada je otvorio poklon

  7. #52

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    ipak mu necu razbiti facu kad ga vidim jer je odlucio da ide u Portoriko

    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #53

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?


    Toliko sam izgubila glavu za njim .... da sam zamalo izgubila glavu zbog njega ...









    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  9. #54

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    kad sam bila jako mlada, činila sam lude stvari, čak i neverovatne..posle sam počela mnogo da razmišljam, na veliku žalost mnogih..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  10. #55

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    Uvek sam luda kada volim.....ne znam drugacije....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  11. #56

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    Bila ? Ma još uvek sam, samo im pobegnem kad se pojave pred vratima
    Obožavam da pravim lude stvari...kaže...s tobom čovek nikad nije načisto...

  12. #57

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    Taman dovoljno...
    Da svako jutro njegovim imenom svice..
    'nache bi bila ko uspavana lepotica....
    Shta kaze mushkarac nakon petog orgazma?!
    -Hvala garava !

  13. #58

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    Kada drugi završe sa ispijanjem opijata i krenu spavati ja krenem 200 km daleko nekom pod prozore samo da istrči i pomirišem je i vratim se...

    Tako radim i sada ako imam koga vrednog,a kao klinac vodio devojku isto tako u neko nevreme na kafu negde daleko...prolazio biciklom,pa autom po 120 puta za veče pored njene zgrade,njenom ulicom gde god krenem prolazio i odakle god se vraćao...

    Nikada nikome samo u poslednjih 20 godina nisam rekao da ga volim...retko pametne kada su shvatile koliko je to mislim da su se plašile i za sebe i za mene...srećom sve ređe se dešava...dva puta u deceniji...i opet niko nikada nije bio siguran do kraja,ma koliko iskren bio u onome što sam radio...jer ko me voleo ili voli misli da me svi vole i da sve mogu...i uvek tako do dana današnjeg...a mnogo njih mi oraha iz ruke ne bi uzelo koliko im ne odgovaram,a istina sa ovim nesrećnicama posebnim koje me pustiše blizu duže od 20 minuta i ne može većina da se meri ili sam ja takav čovek da uvek moje bude najbolje dok je moje...kada nije ne dolazim u priliku da komentarišem iste...

    Ili nema sreće cura svaka da se uda za ludaka...

  14. #59

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    Sta je to ljubav?
    If I didn't have bad luck I wouldn't have any luck

  15. #60

    Odgovor: Ludosti zbog ljubavi? Koliko ste bili ludi?

    Uplatio sam joj časove španskog jezika koji ona toliko voli.
    Da nije to ništa posebno,a kamo li ludo,slažem se...
    Ali napravio sam sve tako da izgleda kao da je dobila za nagradu taj početni kurs. Žešća zezancija. Trebalo je mnogo truda da sve organizujem tako da ona ne sazna da sam ja krivac za njene časove.
    Zašto sam to uradio? Pa... nije me volela. Nije me uopšte imala u vidu na takav način,a znala je da je volim. A bili smo i dobri. I svaki put kad bih joj poklonio nešto bilo joj je pomalo neprijatno. E pa nisam hteo da joj opet zbog mene bude neprijatno. A hteo sam da joj ispunim želju. Eto... a možda to nije bila ludost , možda je bila glupost. Kako god...

Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Bili ste srećni kao...
    Autor jelenag u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 30.01.2015, 19:19
  2. Šta ste bili u prošlom životu?
    Autor SQUAW u forumu Astrologija
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 11.03.2014, 01:54
  3. Kad biste bili...
    Autor Kill Bill u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 2284
    Poslednja poruka: 18.09.2013, 20:37
  4. Ludi Japan
    Autor xxx u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 17.11.2011, 11:37
  5. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 15:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •