Prevara - da ili ne? - Strana 10
Strana 10 od 13 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 189
  1. #136

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Mislim da se prevarama pridaje veći značaj nego što to zaslužuju, što je sasvim razumljivo obzirom na iracionolni kvalitet koji poseduju osećanja...

    Najgora vrsta prevare je ona u kojoj varamo sami sebe...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #137

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Nego, nešto razmišljam, kako reagovati na prevaru?

    Danas čujem priču kako tip dođe kući u nevreme i zatekne ženu na gomili sa komšijom.

    Kulturno ga pusti da ode, bez ikakvog znaka nervoze.

    Onda telefonom pozove celokupnu ženinu rodbinu, od keve i ćaleta pa do najdaljeg rođaka koji je mogao da se stvori kod njih kući u dogledno vreme.

    A onda, kad su svi stigli, uživo, pred cenjenom suprugom, ispriča njenoj familiji kakva je, eto, njihova Slađa (nazovimo je tako).

    Zajebano.
    I posle kažu ravnopravni smo! Jesmo...očin
    Kada bi ovo imalo efekta da žena uhvati muža na delu?!
    NIKAD!
    I kao nemamo predrasuda?!
    Pa ovo je tipičan primer seljačenja!!!
    Gde je familija bila kad je njoj bilo teško? I da li će oni da joj sude jeli opravdana prevara ili ne?! Da nije on možda nju prevario prvi? A šta ako ne može da mu se digne?!
    Sigurno postoji razlog!
    Iznerviram se iz mesta kad čujem ovako nešto
    Mooore sve bi ih na kamaru...

    Inače...ne nisam za prevaru

  3. #138

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    n'umem bit' veran ...... zove me zabranjeno voche sa svih strana....

    moj covek 1oo%

  4. #139

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    More...polako sa paljbom.
    Nekada se za neverstvo kamenovalo, nekada je bilo maljem u čelenku, bacano sa kule...etc.
    Sada treba da sve ispadne kao "Ok je to" ?
    Čuj..."Sigurno postoji razlog" ? Ako joj nešto nije bilo po volji...što se lepo ne razvede pa nek krene redom ?
    Malo li je prevara iako je partner skroz ok ? Neki ne žele da priznaju da ne umeju da odole iskušenjima i sve će svaliti na partnera.
    P.S. Ne mislim da je bilo baš prijatno suočiti familiju sa tim. Možda je samo hteo da im dokaže da nije on krivac za razvod ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #140

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Posle ovog sto love hunter napisa odustajem od prevare. Sta ja znam sta ovom mom moze da padne na pamet!!!

    Prevare su (nazalosta) danas postale svakodnevnica. Ne ulazim u to koji je razlog jer ih sigurno ima na tone.
    Paaa, trebala bih da je oprostim (iskljucivo zbog sebe) ali ne i da zaboravim. Posle toga sledi kontaktiranje najblizeg advokata i dalja komunikacija sa "dragim" ide samo preko ovlascenog lica .
    If you are not willing to risk the unusual, you have to settle for the ordinary

  6. #141

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Ako oprostim, onda imam jake razloge da verujem da prevara nije dovoljna da rasturi sve ono sto smo nas dvoje "izgradili i zajedno imamo". U tom slucaju, negde u nekom coskicu mog srca za uvek ce ostati to kao "bolan momenat", ali cu se svakako potruditi da razdvojim svest i razum od tog " coskica u srcu"...nastavljam dalje, ne pominjem to i necu misliti da je to presudno za bilo sta dalje, lepo ili ruzno....prevara, oprostena......prestaje da se pominje!

    Ako ostavim sve i odem zbog njegove prevare, onda se necu kajati, imacu jake razloge zasto sam to tako uradila, i "drzacu se toga"....
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  7. #142

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Nego, nešto razmišljam, kako reagovati na prevaru?

    Danas čujem priču kako tip dođe kući u nevreme i zatekne ženu na gomili sa komšijom.

    Kulturno ga pusti da ode, bez ikakvog znaka nervoze.

    Onda telefonom pozove celokupnu ženinu rodbinu, od keve i ćaleta pa do najdaljeg rođaka koji je mogao da se stvori kod njih kući u dogledno vreme.

    A onda, kad su svi stigli, uživo, pred cenjenom suprugom, ispriča njenoj familiji kakva je, eto, njihova Slađa (nazovimo je tako).

    Zajebano.
    Tipican primer kretena.
    Sta sad sazvao je rodbinu, pa eto obrukace je nek svi cuju i znaju.
    Ne branim zene.
    Ali sta da se to desilo muskarcu i da zena pozove citavu njegovu siru i uzu familiju.
    Sta bi onda bilo?
    Verovatno bi ga lupili po ramenima i rekli to muskarcino
    Zasto ga je prevarila?
    Mozda ni on nije bio muz za primer,muka mi je od ovakvih prostakluka.

  8. #143

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    P.S. Ne mislim da je bilo baš prijatno suočiti familiju sa tim. Možda je samo hteo da im dokaže da nije on krivac za razvod ?
    A?!
    Pa jel ih familija spojila?
    Jesu pojeli kilo soli sa njima?
    Šta bre polako?!
    Jesam rekla da je ok? Nisam!
    Ali ovo...

  9. #144

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Svašta...trebao je da uzme dvocevku i da oboje raznese u parčiće ? To bi bilo prihvatljivije ? Ovako "on je seljak"...a ona svetica i nije to zaslužila ?
    Čuj...ko prekrši zakon...treba ga nagraditi ? Vidiš..kako je seljak ako je postupio "projevropejski":
    - pustio lika bez reči da se udalji sa mesta zločina,
    - suprugu nije fizički kažnjavao,
    - pozvao nadležne da se sami uvere u corpus delicti ,
    - sve se završilo bez nasilja.

    Ja ne kažem da bih tako postupio, samo kažem da one koji su nevernici najblaže što može da snađe je da budu osramoćeni jer su i sami druge osramotili . Pa ko god to bio...on ili ona.
    P.S. Smejurija je da postoji Zakon o braku...ali nigde sankcije za njegovo kršenje. Time se samo podstiče rušenje stuba društa..porodice. Da li ste negde čule da je nevernik na sudu za razvod kažnjen nečime ? Uskraćeno mu viđanje dece, povećana alimentacija, naloženo posećivanje psihologa...etc ?
    Poruku je izmenio Sivi, 01.10.2009 u 20:28
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  10. #145

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Ja ne kažem da bih tako postupio, samo kažem da one koji su nevernici najblaže što može da snađe je da budu osramoćeni jer su i sami druge osramotili . Pa ko god to bio...on ili ona.
    Etoti!
    Sam si izveo zaključak...i on se na taj način osramotio što je sa "takvom" ženom.
    I to je uradio na najgori mogući način.
    Ispao je budala i seljak dibidus.
    I druga stvar, veoma bitna je da nije uspeo da je zadrži pored sebe.
    I to je pokazao pred svima.

  11. #146

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    O cem' vi to raspravljate
    Ako se to nesto odigralo izmedju njih dvoje (ili troje ako brojimo i zlocinca) tu je i trebalo da se i zavrsi...kako god...
    I sto bi njemu rodbina verovala
    Dokaze nema...ona je ladno mogla reci da ON laze

    A samim tim sto je zvao vecanje dovoljno govori o tom liku kakav je muskarac

    Ma...seljacka posla
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #147

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Etoti!
    Sam si izveo zaključak...i on se na taj način osramotio što je sa "takvom" ženom.
    I to je uradio na najgori mogući način.
    Ispao je budala i seljak dibidus.
    I druga stvar, veoma bitna je da nije uspeo da je zadrži pored sebe.
    I to je pokazao pred svima.
    Ma daaaj. "I to je pokazao pred svima" ?
    A možda je baš on bio zadnji koji je saznao ? U očima drugih...on je odavno osramoćen. Nije uspeo da je zadrži ? Pa nije žena stvar koju poseduješ! Ona odavno nije bila "njegova".
    Nego...zašto je to "najgori mogući način" ? Ja sam u postu ispod naveo šta sve može biti najgori način. Možda , kao žene, gledate da je najgore to što je ponizio (iako je ona njega mnogo ranije) ? Ajde bre...budite realne. Ja ne branim muškarce, ja samo prezirem one koji oće "na dve stolice".
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #148

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Etoti!
    Sam si izveo zaključak...i on se na taj način osramotio što je sa "takvom" ženom.
    I to je uradio na najgori mogući način.
    Ispao je budala i seljak dibidus.
    I druga stvar, veoma bitna je da nije uspeo da je zadrži pored sebe.
    I to je pokazao pred svima.
    E, ajde da čujemo, ćaskanja radi:

    šta je trebalo, po tvom mišljenju, da uradi u takvoj situaciji, a da ne ispadne budala i seljak?



  14. #149

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Ja ne branim muškarce, ja samo prezirem one koji oće "na dve stolice".

    Ni ja ne branim žene samo kažem da je muškarce nemoguće osramotiti
    Bar ne na takav način.

  15. #150

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    U situacijama kada neko od partnera učini prevaru (a ne ode i stalo mu je da održi vezu, jer većina prevara i jeste takva) svako dramljenje je suvišno, kontraproduktivno i više izraz nečije povređenosti nego suštinske brige za moral.

    Dakle, kada bi mi se to desilo, sigurno ne bih niti sramotio svoju partnerku, niti bi je na bilo koji način zlostavljao. Posle razgovora bih doneo odluku. Kraj bez skandala ili nastavak bez nabijanja na nos onoga što se desilo.

    Sve ostalo je šit, mučenje i sebe i aprtnera koji je počinio prevaru, ali i manifestacija nedozrelosti, sujete i svojevrsnog primitivizma...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Strana 10 od 13 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Prevara ili stvarnost?
    Autor lenjivica u forumu Posao
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 07.11.2012, 18:13
  2. Prevara ... Znači li da me ne voli?
    Autor egzotic u forumu Ljubav
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 26.05.2011, 21:02
  3. 10 signala da je prevara blizu
    Autor alokin74 u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 10.12.2009, 15:30
  4. Prevara uživo
    Autor Sokica u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 02.10.2009, 13:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •