Prevara - da ili ne? - Strana 12
Strana 12 od 13 PrvaPrva ... 210111213 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 166 do 180 od ukupno 189
  1. #166

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Bela..ti ne odgovori na ono "šta bi uradila da te muž uhvati na delu" ?
    Onaj odgovor mi pre liči na to da si ti NJEGA uhvatila a ne on tebe .


    Kad bih ja njega uhvatila sazvala bih siri i dalji komsiluk,svu mogucu rodbinu,
    pa cak i onu koju srecem samo na svadbama i sahranama i otkrila bruku, bas kao i vas muskarcina ispod.

    Kad bih ga uhvatila na delu i svojim ocima videla, ne tudjim pricama poverovala,
    okrenula bih se i otisla.
    Tog momenta bi prestao da postoji za mene.

  2. #167

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Pita li se neko zasto dolazi do prevare?
    Ko je kriv?
    Back in red!

  3. #168

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Prevara bre boli jako...Ko nije doziveo taj ne zna..I ja sam bila u fazonu da prastam obicnu kres kombinaciju, ali kada se ona ponavlja onda zaista postaje nesnosljivo bolno...
    Neka mi neko objasni karakter coveka koji ima fenomenalan i redovan sex sa svojom zenom, ljubomoran je i cuva je samo za sebe.....kao voli je, mazi je, pazi je....a opet ne moze da odoli iskusenju da kresne i nesto sa strane...?
    I ko to moze da trpi, a da pritom ostane normalan i hladne glave?
    Eto, kroz takav pakao sam ja prolazila, svaki put prelazeci preko toga ko glupa guska...(illi bolje bez "ko") i .......ljubav prema tom coveku je na kraju potpuno nestala....nema je....ko da nije ni postojala...I od tada sam mirna, srecna.....ali totalno nepoverljiva prema muskarcima....Imam utisak da poverenje nikada necu povratiti, a to naravno nije dobra podloga za neke buduce kontakte, buducu ljubav za kojom tako ceznem...I sve upropastim...Niko nije ni toliko duzan, ni toliko strpljiv, niti mu se mili da svoje vreme posveti mom ozdravljenju u tom smislu...

    I zbog svega toga i tih posledica, ja prevaru nikakvu vise ne podrzavam...I ne zivim vise po tom sablonu "oprosticu"....Prosto, ili idem dalje a ostavljam tog nevernog iza sebe, ili uzvracam istom merom. Cak me ni potencijalne posledice uzvracanja istom merom ne sprecavaju da ipak uzvratim. Da li je to dobro razmisljanje ili nije, ne znam...a i ne zanima me previse...

    Neki moj moto vezano za prevaru su reci iz pesme:

    Ako pogledas drugog, drugu pogledacu ja..
    sve sto mozes ti, mogu i ja...


    Btw, gledanje mi ne smeta, nikad nije.....svako ima oci i treba da pogleda u nesto sto je lepo.....ali sve sto ide preko te granice mene pogadja i.....jbg...
    Smisao samo ide iz ovog "sve sto mozes ti, mogu i ja" ( i to verovatno desetostruko vise..)

  4. #169

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat nenita kaže: Pogledaj poruku
    Neka mi neko objasni karakter coveka koji ima fenomenalan i redovan sex sa svojom zenom, ljubomoran je i cuva je samo za sebe.....kao voli je, mazi je, pazi je....a opet ne moze da odoli iskusenju da kresne i nesto sa strane...?
    U karakter tog čoveka se sigurno može uknjižiti da je nesmotren i nediskretan. Ostalo je već diskutabilno. Jednostavno čovek ne zna kako se to radi na pravi način...

    Da, prvara partnera je bolno saznanje i teško da se ta bol može potpuno neutralisata ma koliko vremena prošlo od nje. Znam neke parove koji su to prevazišli i to, kako se čini, dosta uspešno. Verujem da bi se svi mi u tom slučaju ponašali dosta slično, dakle iracionalno. Teško da bi se neko izdigao iznad želje za krovoločnošću, bar u naznakama. Ne bih voleo da mi se to desi, naravno, ali verujem da ne bih svoju ženu ni takao. Niti pipnuo, niti maltretirao na bilo koji način. Jebao bi sam sebi sve po spisku zato što nisam uočio razloge i uzroke tome, kao i zbog saznanja da nisam upoznao osobu sa kojem živim. Mislim da bi me to pogodilo više i od samog čina prevare...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #170

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    nikad se necu udati za tebe...nikad,nikad.......dzaba navaljujes....
    Lako je kazat bit ču vjeran muškarac no nije to lako. Kušnje su velike. Nema zla u nevinoj prevari. Mnogo je ljepih cura , teško je bit samo sa jednom.

  6. #171

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Mislim da postoje razliciti razlozi za prevaru.Razlozimislim rec mi nije adekvatna.
    Moje licno misljenje da ne postoji razlog za prevaru.Za mene moze da postoji volim/ne volim , u vezi sam/izasla sam iz bezveze veze.

    Ali.... u zivotu postoje malih milin razloga za prevaru....,flert,dosadan partner,monotonija,svadja, krize u vezi, a postoje osobe kojima nije potreban nikakav razlog.Ulecu u prevaru eto-tako,pisu recke u tefter.Kao lovci na divljac.

    Koji kod *razlog* bio mislim da je potreban razgovor partnera.Otvoren.
    A da boli sigurno DA. Osecaj izdaje,gubitka povrenja i samopouzdanja.
    I pitanja ZaStO???

    A ja zaboravih jos jedan vazan razlog...ono ti si mene,sad cu ja tebe.Jel se to racuna???? To je 1/1
    Poruku je izmenio lado, 08.10.2009 u 00:37
    Najveca vlast je vladati sobom.

  7. #172

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Čim je neko u dilemi da li bi prevaio ili ne svoju partnerku, na dobrom je putu da to i učini.

    Inače, moje lično mišljenje je da ako se prevara već dogodila, mora da je postojao i razlog za to....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  8. #173

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    A ja zaboravih jos jedan vazan razlog...ono ti si mene,sad cu ja tebe.Jel se to racuna???? To je 1/1
    Naravno, onda ste isti i zasluzuljete jedno drugoga...


    Ja sam malo u dilemi, ako se jednom oprosti prevara, pa se opet prevari sa istom osobom, da li je to veci greh od prevare sa nekom drugom osobom?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  9. #174

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Ako se jednom oprosti prevara, a ona se ipak opet dogodi....po mom misljenju, ne bi je trebalo vise prastati...Dogodice se opet. Ako neko ima iskustva u ovim stvarima, ja imam...Al da se ne ponavljam...

    Uzvracanje istom merom ja ne bih racunala u prevaru, jer gledajuci iz mog ugla....ako bih ja to uradila, uradila bih da pokazem isto to nepostovanje koje sam i sama dozivela, a pri tome vise ne bih ni bila sa tom osobom...I to ne bi bila prevara...A i kad bi bila, ne bi me se ticalo....jer prosto ne bih usla u tu pricu sa tim razlogom...I ne bih bila ista kao on, nego bih pokazala njemu kakav je on sam...Ali generalno i ovlas posmatrano i to spada u prevaru....

    Ne bih rekla da je veci greh biti prevaren sa istom osobom vise puta...To prosto znaci da joj je do te osobe stalo na neki nacin i da se zato i ponavlja...A ako je neka druga osoba u pitanju, onda je to vec mozda i neka vrsta promiskuiteta....menjati partnere tek tako, a vec si u vezi....

  10. #175

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Jedno sigurno znam...ja nikada na bih prevarila nekoga koga volim. To mi je kao da varam samu sebe.

  11. #176

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Ako je bila "moja" pa postane "tuđa"..nikada više ne može biti opet "moja". Barem je do sada tako bilo.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #177

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Nikad, jamais, jock, kapak shluss ...
    Ostacu veran, hocu se vezati, vazno je samo dobro ...
    U potrazi za sobom, pronasao sam nesto mnogo lepse ...

  13. #178

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Nisam prevario nikad,niti "voljenu",niti onu drugu...Mene mrzi da varam...Odlichna mi je ta sa kojom sam u datom momentu...
    A i ne ide,gledati nekog u ochi,faktichki,sa kime zhivish,i lagati ga istovremeno...Nije lepo,niti poshteno,nebitno da li tako razmishlja i da li se tako ponasha druga strana,to je vec njen problem...
    To,po meni,rade samo jadni i iskompleksirani ljudi,kioji moraju drugima i sebi,neshto pokazati i dokazati...A ja u svakom momentu znam i ko sam i shta sam,kao i odakle sam,tako da mi ne trebaju nikakvi dokazi...
    Poshtenije je reci,odlazim,da bih radio shta zhelim,a ne ostajati u vezi i varati,ili trazhiti novu,a ovu chuvati kao alternativu...
    Ne,nego tako i tako,odlazim,pa ako nadjem,nadjem,ako ne,nikom nishta...
    A ne prvo naci,pa staru ostaviti,jer to nije poshteno ni prema prvoj,a ni prema novoj...Nije dobar pochetak,a ako pochetak ne valja,nece biti dobra ni razrada,kao ni zakljuchak...
    To,po meni,rade samo pichke i smradovi,nikako mushkarci...
    A zhene...One vec i jesu pichke,to njih ne bi trebalo da vredja...
    Me Bring Da Enlightenment...

  14. #179

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    A zhene...One vec i jesu pichke,to njih ne bi trebalo da vredja...
    Wooow! Baš si isp'o žešći mačo s ovom izjavom Ti si onda (po analogiji sa ovim) tamo neki k***c*, ali tebe to ne bi trebalo da vredja, pretpostavljam




    * - nisam mislila na komarca, cisto da ne bude nedoumice
    Gather ye rosebuds while ye may...

  15. #180

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Ja izgleda spadam u zene pichke...varala jesam i to kad je veza vec gotova, kad krenu svadje i kad on ne zeli da prekine, a ja sam prevelika kukavica da to ucinim sama. Dakle, po tom pitanju jesam pichka...Sada sam u braku 5 god, i do sada mi drugi muskarac nije pao na pamet...Do sada...Rodila sam dvoje dece, i 4 godine sam posvecena samo njima..Da on to ceni i da sa vremena na vreme iskaze neznost prema meni, da mi pokaze ljubav verovatno mi prevara ne bi ni pala na pamet. E sad uvek sam mrzela muskarce i zene koji varaju u braku, i jos uvek smatram da to nije ispravno...Ali, kao sto Memento kaze - za svaku prevaru postoji razlog...Da li bi vi oprostili prevaru u braku?
    I jos nesto...meni je mama uvek govorila da svaki muskarac prevari svoju zenu bar jednom...u fazonu, to je normalno, muskarci su takvi, i da ocekujem to u braku...Ma nemoj...

Strana 12 od 13 PrvaPrva ... 210111213 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Prevara ili stvarnost?
    Autor lenjivica u forumu Posao
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 07.11.2012, 18:13
  2. Prevara ... Znači li da me ne voli?
    Autor egzotic u forumu Ljubav
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 26.05.2011, 21:02
  3. 10 signala da je prevara blizu
    Autor alokin74 u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 10.12.2009, 15:30
  4. Prevara uživo
    Autor Sokica u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 02.10.2009, 13:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •