Prevara - da ili ne? - Strana 2
Strana 2 od 13 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 189
  1. #16

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Ufff...

    Slobodno mogu da kazhem da nikad, ali NIKAD, nisam prevario niti jednu od svojih devojaka... Prvi razlog - zato shto ja ne bih voleo da ja budem prevaren, drugo - mislim da je to prilichno onako, fuj...

    Devojku sa kojom sam sad, ne bih prevario ni u pismu, a bome ni u snu josh nisam ... Shalu na stranu, ja sam malo mozhda chudan, i odskachem od onog stereotipa mushkarca, ali meni ne trebaju 4 devojke sa strane, da bi mi veza bila uzbudljiva... Onog momenta, kad postane stvarno strashno biti u vezi, lepo se sedne, kazhe "stvari stoje tako i tako...", i kraj...

    Mislim da ne bih bio u stanju da zhivim sa sobom kada bih prevario neku devojku, pogotovo sadashnju... Mislim da bi me to, onako, bash ubilo, i na kraju bi meni bilo gore nego njoj... A zbog chega? "Kod kutje stalno jedem pasulj, hteo sam da probam pechenje"? 'ebesh to, dajte mi malo, i ja sam sretjan...

    A bio sam prevaren, jednom da sam saznao, ko zna, mozhda i vishe puta, ali me to josh uvek progoni, i javlja mi se ponekad neka paranoja, da mi curica radi iza ledja... Nije bash prijatan osetjaj... Ali se trudim da nekako to ostavim iza sebe, i da ne dozvolim nekoj ruzhnoj stvari iz proshlosti, da mi kvari sretju (koja je BTW neizmerna trenutno )


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  2. #17

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Zavisi kakav je prema meni....
    Ali uglavnom i jesam mali djavolcic ,ako vidim da pocinje da me vrti ja mu na drugi nacin duplo vratim,bez da on sazna ali je meni onda bolje,bolje se osecam i ako sam djavo...Ali kad sam srecna sa osobom,kada mi pruza pazjnu itd. onda sam i ja ....

    kissigirl znas sta mislim?!

  3. #18

    Odgovor: Neverstvo?

    Ja sam godinama bio veran iz jednostavnog razloga jer sam voleo. Medjutim posle dugih veza, ljudi postaju po pravilu kao pusteni s lanca a valjda to ide s godinama jer smo sve manje idealisti...

  4. #19

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Šaša me je prevario na samom početku naše veze. Ja sam za to saznala nakon 2 godine, i nije mi bilo svejedno, ali mi nije padalo na pamet da ga ostavim zbog toga. Iz ove perspektive, drago mi je što nisam ni razmišljala o raskidu, jer, iskreno, nisam ni ja njega u tih prvih dva meseca shvatala preterano ozbiljno (naročito pošto je bila veza na daljinu). Nikad to nisam potezala kao argument u svađi, jer me, kažem, nije mnogo pogodilo. Međutim, da se to desilo posle godinu dana zabavljanja, sumnjam da bih tako blago reagovala.

    Teoretski, najbolje bi bilo oprostiti i zaboraviti na to, ako već čovek hoće da oprosti, ali je u praksi to, uglavnom, malo teže. Ljudi oproste jer nisu u stanju da ostave voljenu osobu, ali to ih ne oslobađa osećaja da ih je neko prevario, lagao, da je ljubio drugu osobu, pitanja: "Šta li joj/mu je pričao? Da li se zaljubila/o?" Ne kaže se za džabe da je priznati prevaru u neku ruku sebično - ti skineš teret laži sa svojih pleća, ali ga prebaciš voljenoj osobi - sada je ona ta koja se bori sa unutrašnjim glasom koji joj govori da je ispala budala, šta ako se ponovi, šta bi rekli svi kad bi znali kako je oprostila prevaru i sijaset drugih pitanja.

    Sa druge strane, mislim da nije fer potezati to svaki put kad u vezi nešto zaškripi. Ovo kažem zato što se neretko dešava da partner, nakon što je oprostio prevaru, taj svoj oproštaj i samu prevaru izvlači kao kec iz rukava i kad drugom partneru bilo šta zasmeta, kad se na bilo šta požali, i sl. što nije u redu. Ako smo rešili da oprostimo, onda treba to i da uradimo, a ne da to bude argument kojim ćemo u bilo kojoj kriznoj situaciji poklopiti sve što voljena osoba kaže ili zatraži.
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  5. #20

  6. #21

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    NIkada ne bih oprostila prevaru sa bivšom devojkom...a za druge zavisi...Mada kakva sam to bi bilo kao neki usadjeni crvic u meni koji mi nikad ne bi dao mira...
    Sve u svemu, za sebe mogu sa sigurnoscu da kažem da nikad ne bih prevarila partnera, a ako bih nekad i osetila potrebu za drugim muškarcem, sigurno ne bih ostala u postojecoj vezi...

  7. #22

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Jednom mi se desilo da sam prevarila dečka. Pa morala sam da probam Ta griža savesti posle, je toliko odvratan osećaj da još uvek pamtim.
    Sada kada sam u braku me pada mi na pamet da pravim bilo kakve kombinacije. Osim toga i kada bih upoznala princa kao što već rekoh...morao bi da bude spreman da prodje sito i rešeto da bih se odlučila na neki potez. A taj potez bi bio razvod.

  8. #23

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Definitivno sam protiv prevare, u braku pogotovo.Dal sam prevarena neznam i ako jesam nebi volela da saznam ,jel preko toga bi tesko mogla da predjem i razvod bi bio neizbezan.Zadovoljna sam sa svojim partnerom i bilo bi suludo tako nesto pokvariti.
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  9. #24

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Ne nikada u zivotu,(mislim ako je ljubav prava i iskrena sa obe strane)!

  10. #25

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    oprostila bih decku prevaru, ali ako posle te prevare shvatim da mi vise ni ne znaci toliko- naravno da je bolje da se razidjemo... a da li bih ga ja prevarila? pa ko zna... nikad ne reci nikad..
    DOIN WHAT OTHERS CAN'T

  11. #26

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    ne, definitivno sam protiv. ne znam, jednostavno nisam taj tip i ne vidim svrhu toga...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  12. #27

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    intima je ono sto o svojoj cistoci znate samo vi . kada se isprljate (a morate bar malo ruke isprljati, ako nista drugo) i prljav ves ispliva na povrsinu, vasa priroda je kao vas naruseni mir ( a to neki zovu prevara ).

    prirodne su stvari su prirodne, ako ne traju dugo i ako poslije toga nikoga ne boli glava. sve ostalo je prevara. sebe ili drugih. (ko ima preko 35 ljeta shvatice veoma brzo )

  13. #28

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Apsolutni sam protivnik prevara. Ne varam nikada, a ne volim ni mene da varaju (a u slucaju da se to desi, veza tog istog momenta postaje bivsa, i ne postoji ama bas ni jedan razlog zbog kojeg bi' oprostio prevaru-kad ja mogu da ne varam, moze i ta neka ako joj je stalo, ako nije, Boze moj, zna se gde je put, pa put pod noge, a pamet u glavu ).
    ...................

  14. #29

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Da...ako želite nekoga da ostavite...onda prevara i nije tako loša

  15. #30

    07 Odgovor: Neverstvo?

    Citat Trojanac kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam godinama bio veran iz jednostavnog razloga jer sam voleo. Medjutim posle dugih veza, ljudi postaju po pravilu kao pusteni s lanca a valjda to ide s godinama jer smo sve manje idealisti...
    Baš tako

Strana 2 od 13 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Prevara ili stvarnost?
    Autor lenjivica u forumu Posao
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 07.11.2012, 17:13
  2. Prevara ... Znači li da me ne voli?
    Autor egzotic u forumu Ljubav
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 26.05.2011, 20:02
  3. 10 signala da je prevara blizu
    Autor alokin74 u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 10.12.2009, 14:30
  4. Prevara uživo
    Autor Sokica u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 02.10.2009, 12:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •