Prevara - da ili ne? - Strana 7
Strana 7 od 13 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 189
  1. #91

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    za mene je i muska i zenska prevara isto. prevara ostaje prevara.
    Slažem se sa tobom ,prevara nema veze sa polom,ona samo govori da smo izdali sami sebe i nekoga sa kim smo,jer nismo našli zrelosti i "snage "da rešimo drugačije naš "problem".Pozz.
    Sadasnji trenutak je sve sto zaista imamo.

  2. #92

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    nikad joj ne bi oprostio,ako je to jednom uradila,zasto ne bi opet jednog dana,znaci NIKAD!

  3. #93

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Prevara je jednako stresna i za onog koji je prevaren i za onog koji vara.
    Ne mogu reci da nisam varala momke dok sam bila devojka,sada se i ne ponosim time,ali tada mi je to nekako bilo normalno.Cak i kad sam bila ''jako'' zaljubljena tesko sam odolevala nekoj avanturi.Treba covek malo da sazri pa da prodje i ta faza u zivotu.
    Poruku je izmenio Mish, 20.09.2008 u 21:56 Razlog: prebačen post
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  4. #94

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    ako me jednom prevari,uvek ce....a posto ja nebi mogla da vratim istom merom.........nebi oprostila nikad

  5. #95

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    nikad joj ne bi oprostio,ako je to jednom uradila,zasto ne bi opet jednog dana,znaci NIKAD!
    Svako uči u životu,prevara nas nauči da smo izneverili i sebe i onog drugog,zato je prevara bolna i za onog ko je čini a kad prođemo kroz tu lekciju, naučimo i ne moramo ponovo učiti,jer već znamo.
    Naravno postoje ljudi koji više puta moraju udariti glavom o zid da bi naučili i prestali to raditi.Sve se u životu menja,ništa ne stoji na mestu,naučimo da neizdajemo ni sebe ni druge!
    Sadasnji trenutak je sve sto zaista imamo.

  6. #96

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Ne. Nikad.
    Koliko đubre treba da budeš pa da prevariš osobu sa kojom si?
    Koliko je to odraz ne poštovanja prema toj osobi? Zašto si onda uopšte sa tom osobom? Ako ne ispunjava sve ono za čim žudiš i tragaš onda je ostavi. Ili si suviše sebičan pa samo misliš o sebi? Zaluđuješ je da ima nešto od vaše veze a u stvari tragaš za nečim drugim. Ili spadate u grupu ljudi koji vole da iskorišćavaju. Koristite tu osobu i igrate se sa njenim osećanjima. Da li ste svesni koliko je to odvratno?! Kako uopšte spavaju osobe koje su načinile prevaru...?
    Uuuuuu... Mrzim ljude koji varaju!!!

  7. #97

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Prevara,nikad...kakav bi bio covek kad bi nekog prevario,unistio mu zivot,i sve zbog jedne lazi...prijatelji sluze da se postuju,a ne da se lazu,ako lazu onda to nije prijateljstvo...
    There is no rules!!!

  8. #98

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Evo na ovu temu, članak sa neta.Ni manje ni više, nego italijanski naučnici otkrivaju da je preljuba smrtonosna... Ima li nekog ko se žali na migrenu?


    ''Preljuba može biti smrtonosna


    Rezultati istraživanja italijanskih naučnika otkrili su da varanje može ozbiljno i negativno uticati na zdravlje, čak do te mere da izazove fatalno oboljenje aneurizam.

    Većina seksualnih afera izaziva glavobolje i migrene, koje uzrokuju stres i konstantna isčekivanja da vas partner uhvati kako ga varate.

    Istraživanje je sprovedeno na stotinama pacijenata koji su patili od glavobolja i migrena. Otkriveno je kako je većina pacijenata kod kojih su migrene najizraženije imala ljubavnu aferu.

    Rezultate istraživanja predstavio je profesor Pinesi na konferenciji u Torinu.

    “Otkrili smo da većina muškaraca koji imaju probleme sa migrenom imalo je i vezu van braka. Većina ljudi su velikim problemima bili su muškarci – i čini se da baš muškarci imaju povećan osećaj krivice zbog varanja što dovodi do stresa i napetosti”, izjavio je Pinesi.''

    www.b92.net

  9. #99

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Eto ispade da je migrena polna bolest!

    Mnogo mi vise boli glava, nego sto bi trebalo...

    Prevara je uvek emocionalna, veze nema sa seksom...

    Prevara - ne! Bolje pitati za trojku...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  10. #100

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    nisam za prevaru...valjda zato sto nisam varala. najbolje da govore oni koji jesu. sta je motiv ....da varaju one koje vole ili sami sebe...koga li vec varaju
    Najveca vlast je vladati sobom.

  11. #101

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Prevara - nikad. Ako mi nije dobro sa muškarcem sa kojim sam u vezi onda ću da ga menjam a ne da ga varam.Nema smisla upuštati se u paralelnu vezu.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  12. #102

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    U secanju mi je ostala urezana jedna parola iz NOB...koje se i dan danas prEdrzavam...

    Tudje ne dam, svoje mi ne treba


    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  13. #103

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Hm, baš me je tema zainteresovala i pročitao sam je od početka. Baš je potrajalo. I nisam našao zadovoljavajući odgovor.

    Kao prvo, niko nije rekao šta je prevara.
    A ostalo proizilazi iz tog odgovora.

    Da li je prevara samo sirovi ili emocionalna veza ili flertovanje i nabacivanje .

    Devojke, zamislite da vaš partner dane provodi u društvu druga, piju, puše, pričaju masne viceve. To nije prevara, ne? Ili, kada vi provodite sate sa koleginicama u ogovaranju. Isto? A šta kada bi ukrstili, da, moje dame, provodite sate sa drugarem ili vaš voljeni provodi sate sa koleginicom sa posla. I da još neko nekoga tu masira?

    Momci, zamislite da vam udata koleginica sa posla okrene leđa i kaže da je izmasirate. I to redovno, svakih par dana, pred ostalim kolegama. Odbili bi ste ili prihvatili u ime dobrog prijateljstva? Vi varate, ona vara ili oboje varate svoje partnere. Ili niko ne vara, jer vam se u glavama ne dešava ništa što vuče na emocionalnu vezu i fantazije.

    Kada se vaša druga polovina sredi tako da se za njom okreću i zvižduću, da li sijate od sreće što ste deo toga, ili režite na sve, pa i na tu polovinu jer mami druge na greh, ne skriva se samo za vas.

    Da li imate poverenja u svoje partnere da u komunikaciji sa drugim ljudima neće preći neku zamišljenu liniju, da će znati gde ste je povukli. Da li je prevara kada partner pređe tu liniju, ili kada vam ne kaže i sakriva nešto što još nije preko te linije? Gde je ta linija? Gde počinje da boli, gde se gubi poverenje?

    Poznajete li sebe, znate li gde će vas zaboleti? Znate li gde je linija ljubomore, a gde stvarne prevare?

    Puno pitanja bez jasnih odgovora. Ne znam ih i jako me zbunjuju.

    Kada sam u vezi, ne radim ništa što mislim da bi povredilo osobi sa kojom sam. Ne radim ništa što ne bih radio da je osoba sa kojom sam u vezi kraj mene. Ne radim ništa što ne bih prihvatio da i ona radi. Pokušavam da budem jako pažljiv, ali... put do pakla je popločan dobrim namerama.

    Moram još nešto da primetim što mi nije jasno. Kada sam u vezi, mnoge devojke otvoreno flertuju sa mnom, a znali smo se i pre toga i posle. Ne znam šta ih spopada. Kada mi se veza raspadne, one su opet one stare, mrtve - hladne . Kao da ih "pali" šansa da nekoga navedu na preljubu.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  14. #104

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat Sunny kaže: Pogledaj poruku
    Hm, baš me je tema zainteresovala i pročitao sam je od početka. Baš je potrajalo. I nisam našao zadovoljavajući odgovor.

    Kao prvo, niko nije rekao šta je prevara.
    A ostalo proizilazi iz tog odgovora.

    Da li je prevara samo sirovi ili emocionalna veza ili flertovanje i nabacivanje .

    Devojke, zamislite da vaš partner dane provodi u društvu druga, piju, puše, pričaju masne viceve. To nije prevara, ne? Ili, kada vi provodite sate sa koleginicama u ogovaranju. Isto? A šta kada bi ukrstili, da, moje dame, provodite sate sa drugarem ili vaš voljeni provodi sate sa koleginicom sa posla. I da još neko nekoga tu masira?

    Momci, zamislite da vam udata koleginica sa posla okrene leđa i kaže da je izmasirate. I to redovno, svakih par dana, pred ostalim kolegama. Odbili bi ste ili prihvatili u ime dobrog prijateljstva? Vi varate, ona vara ili oboje varate svoje partnere. Ili niko ne vara, jer vam se u glavama ne dešava ništa što vuče na emocionalnu vezu i fantazije.

    Kada se vaša druga polovina sredi tako da se za njom okreću i zvižduću, da li sijate od sreće što ste deo toga, ili režite na sve, pa i na tu polovinu jer mami druge na greh, ne skriva se samo za vas.

    Da li imate poverenja u svoje partnere da u komunikaciji sa drugim ljudima neće preći neku zamišljenu liniju, da će znati gde ste je povukli. Da li je prevara kada partner pređe tu liniju, ili kada vam ne kaže i sakriva nešto što još nije preko te linije? Gde je ta linija? Gde počinje da boli, gde se gubi poverenje?

    Poznajete li sebe, znate li gde će vas zaboleti? Znate li gde je linija ljubomore, a gde stvarne prevare?

    Puno pitanja bez jasnih odgovora. Ne znam ih i jako me zbunjuju.

    Kada sam u vezi, ne radim ništa što mislim da bi povredilo osobi sa kojom sam. Ne radim ništa što ne bih radio da je osoba sa kojom sam u vezi kraj mene. Ne radim ništa što ne bih prihvatio da i ona radi. Pokušavam da budem jako pažljiv, ali... put do pakla je popločan dobrim namerama.

    Moram još nešto da primetim što mi nije jasno. Kada sam u vezi, mnoge devojke otvoreno flertuju sa mnom, a znali smo se i pre toga i posle. Ne znam šta ih spopada. Kada mi se veza raspadne, one su opet one stare, mrtve - hladne . Kao da ih "pali" šansa da nekoga navedu na preljubu.
    Ok, evo ja mogu pokušati da definišem ponešto od onoga što sam već rekla...

    Prevara počinje onda kada to počinjemo da osećamo.
    Nekom je fitilj duži, nekom kraći, pa s obzirom na to je i nemoguće utvrditi opšte pravilo.

    Moj muž ima blisku saradnicu sa kojom vrlo često putuje, provode zajedno dane i sate.. I šta sad? Ja bih mogla da gunđam, da zelenim, da proveravam, ali mi ne pada na pamet.
    Mene kolege masiraju, a i ja njih kad se koji požali. Putujem sa njima, spavam po hotelima, danjivam i noćivam sa njima... Dešava se u nekim periodima da sam više na poslu, nego kod kuće... A dešava se da mi neki kolega dođe kući, i masira me, i to pred mužem...
    Ne zvižduću nam, i ne okreću se za nama kao što se to ranije dešavalo , ali ja volim kad je on skockan, a znam da i on voli kad ja lepo izgledam...
    Naš ugovor je jasan... Zajedno smo zbog sebe, ne zbog "sveta" i onoga što drugi mogu da pomisle o nama dok nas analiziraju. Tako da pojam "rogonje" zbog kojeg mnogi prožive život puni strepnje, kod nas jednostavno ne pali, ne funkcioniše.
    Za mene će kraj veze biti onda kada mi on kaže da me više ne voli, i da ne želi da bude sa mnom. I obrnuto.
    I ne smeta mi ukoliko je on pre svega ličnost sam za sebe, čak mi je drago zbog toga. I srećna sam što i on tako razmišlja, pa sam zaista u prilici da sebe nazovem slobodnom osobom koja je u vezi.
    Ne idemo okolo i ne prevrćemo se s kim stignemo. I pored te široke slobode kretanja i ponašanja sve je ok, sjajno je. Nemam problem sa dopadanjem, sa sviđanjem, sa duhovitim i inteligentnim udvaranjem, sa upoznavanjem, sa razmaštavanjem... dokle god to nije prevara po mom ličnom aršinu.
    Mislim da su realna, prava, velika iskušenja testeri na kojima se ljudi samospoznaju, na kojima mogu zaista proveriti sebe, svoj odnos prema odgovornosti, prema prevari.
    'Bem li ga... Nekog je muvao Mića u šestom osnovne, a posle se ista udala za prvog koji je povalio u trećem srednje. Lako je biti veran kad te niko neće.
    A kad ti se u život ušniravaju čudesa, treba biti majstor, pa ne zapinjati u takvim cipelama... Znati vezati mašnicu, podvrnuti čvor, ili dopustiti da te cipelice ponesu u Oz... Pa zašto i da ne, ukoliko se u njemu krije sreća?
    Vrag odneo šnalu...

  15. #105

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    ja jesam prewarant,ali ne waram

    ako je lJubaw,ne..ne ne i ne..

Strana 7 od 13 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Prevara ili stvarnost?
    Autor lenjivica u forumu Posao
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 07.11.2012, 18:13
  2. Prevara ... Znači li da me ne voli?
    Autor egzotic u forumu Ljubav
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 26.05.2011, 21:02
  3. 10 signala da je prevara blizu
    Autor alokin74 u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 10.12.2009, 15:30
  4. Prevara uživo
    Autor Sokica u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 02.10.2009, 13:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •