Prevara - da ili ne? - Strana 8
Strana 8 od 13 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 189
  1. #106

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Nikada nisam bila za prevaresto ne zelis sebi,nemoj ni drugom

    Nikada ne bih prevarilane postoji nista gore od toga,osoba koja je u stanju to da radi je za mene najgora sirovina.Uvek polazim od sebe,nikad ne bih mogla da povredim nekog na taj nacin,to bi bilo jako nisko.Ja smatram da svako normalan moze da se odupre iskusenju te vrste.Jos kad cujem muskarce kad prevare i onda klece i mole devojku da im oprosti,kao samo tebe volim,to mi nista nije znacilo.A devojka koja proguta tu pricu za mene je jos gora,jer je dozivljavam kao bolesnog mazohistu,koja postaje obicni otirac.Osoba koja prevari,uvek ce to raditi.

  2. #107

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Kednom je neko rekao

    Ja jesam vrlo promiskuitetan u mislima, ali nisam uopste u stvarnosti.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  3. #108

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat shacky kaže: Pogledaj poruku
    Prevara - nikad. Ako mi nije dobro sa muškarcem sa kojim sam u vezi onda ću da ga menjam a ne da ga varam.Nema smisla upuštati se u paralelnu vezu.
    Tako nekako i ja razmišljam, ako mi više nije dobro u vezi onda lepo do viđenja i sretan put a ne posle: izvini dušo, malo mi je bilo dosadno ali samo tebe volim...

  4. #109

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Prevara je jedna od najružnijih stvari koje neko može da uradi sebi pre svega, a i ljudima koje voli. Koliko je potrbno da neko nisko padne da mora da vara da bi o sebi stvorio sliku nečega što bi hteo da bude u nekom društvancetu uz pivce (ili ona sa drugarica,ma u šopingu). Slušao sam neke prijatelje i njihove lovačke priče. Nema tu prave prevare samo priča.
    A ja o tom i ne mislim, jer ako me dočepa ravničarka ...
    RAVNICAR

  5. #110

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    kako smi svi ispravni.....c,c,c,c,c,c,c....

    sve je u redu dok ne pochnesh da varash sebe....

  6. #111

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Ne,ne odobravam prevaru,niti bih ikad prevarila.Ne zbog njega,vec zbog sebe i svog dusevnog mira.
    Nije teško biti fin ali je nekad glupo...

  7. #112

    13 Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Ne razumem ljude koji prevare voljenu osobu,ti ako nekoga volis nema razloga da ga prevaris,niko na svetu ne moze da voli dve osobe,ili je jedna ili je druga i kraj price.

  8. #113

    14 Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat kissigirl kaže: Pogledaj poruku
    Ako biste oprostili,da li bi to kasnije koristili kao izgovor za sve sto lose krene u vezi?Ako biste ostavili osobu koja vas je prevarila,da li biste se kajali,ili zaboravili?Da li ste vi nekada prevarili voljenu osobu?Ako jeste,sta mislite,sta je bilo presudno u odluci da izneverite partnera?

    Tema je formulisana ovako, molim vas da ispoštujete autora.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  9. #114

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Ne znam da li bih oprostio partnerki kada bi me pravarila. Verovatno bih, ako bi to imalo smisla. Ne znam ni da li bih se kasnija kajao bez obzira na način rešavanja te neprijatne situacije. Verovatno bi dugo u meni bila dilema da li sam dobro postupio ili ne. Do sada sam se uvek rastajao zbog prestanka ljubavi, ili pojave netrpeljivosti, a ako sam i bio prevaren, to ne znam pa ispada kao da i nisam...

    Ta prevara je, po mom mišljenju, dosta složenija, prisutnija i raznolikija u svojim pojavama nego što se to obično misli. Dobro je neko ukazao na pitanje šta se to uopšte podrazumeva pod prevarom. Veovatno svako od nas to, bar malo, drugačije shvata, ali mislim da je postojanje ili prestanak ljubavi u nekoj vezi glavni reper za markiranje početka prevare, ali ne i jedini, naravno...

    Da li sam prevario voljenu osobu? Ne, nisam. Prevario sam neke od partnerki, koje, kako se pokazalo, nisam više voleo u vreme kada sam ih varao. To je bio samo par puta, jer i nisam voleo previše žena...

    Po mom mišljenju dinamika modernog života, putovanja, upoznavanje brojnih zanimljivih osoba pospešuju prevaru. Priče tipa, da je ljubav bila prava nikada se ne bi desila prevara, mislim da ne stoje i da danas nemaju smisla. Mislim da ona izreka sve više ima smisla (primenjiva,naravno, i u muškoj varijanti):

    - Žene ne hebe ona stvar, već situacija!

    A situacije je teško sprečiti. Zato nikada ne reci nikad....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  10. #115

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Oprostila jesam (zašto sam oprostila sam objasnila u svom prethodnom postu na ovoj temi), ali zaboravila nisam. Ne, to nisam koristila kao izgovor ni za šta, niti sam posle besomučno prebacivala. Na tu temu smo završili. Mogla se ponovo pokrenuti samo ako bi se isto desilo opet.
    Da, i ja sam prevarila. Nije tu bilo neke odluke, prosto, desilo se. (Nisam tip osobe koja će odlučiti da nekog prevari.) I kad se desilo, kad sam razmislila, shvatila sam i da je to zbilja bilo očekivano. Dakle, prevarila sam, rekla sam da sam prevarila, i otišla.
    I zato se neću složiti sa mementom da su tvrdnje tipa "da je ljubav bila prava nikada se ne bi desila prevara" (ja bih pre rekla, da je veza dobra, ne bi se nikad ni desila prevara) prevaziđene. Privrženost i osećanje pripadnosti nekom punim srcem nema puno baš veze sa dinamikom života i komunikacijskim sredstvima.
    Naravno, iz ove tvrdnje ću isključiti sve one koji prevaru doživljavaju kao rekreaciju bez obzira na kvalitet veze u kojoj su. Takvi će prevariti bili u dobroj ili lošoj vezi, voleli ili ne voleli, bili voljeni ili ne bili. Takav tip osoba znam, imam ih u svojoj okolini, čak su mi neki od njih i vrlo simpatični (jer u startu, krajnje otvoreno kažu da su takvi, da ga ne mogu držati u gaćama, pa sad... ko se upeca). Ali ipak nikad ne bih mogla da se sa nekom takvom osobom nađem u vezi.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  11. #116

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    E, ne.

    I što sam stariji, to "ne" je sve izraženije.

    Postoje granice.

    Neke od njih nisam prešao nikada, i ne kajem se zbog toga.

    Nijednog trenutka.

  12. #117

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat kissigirl kaže: Pogledaj poruku
    Ako biste oprostili,da li bi to kasnije koristili kao izgovor za sve sto lose krene u vezi?Ako biste ostavili osobu koja vas je prevarila,da li biste se kajali,ili zaboravili?Da li ste vi nekada prevarili voljenu osobu?Ako jeste,sta mislite,sta je bilo presudno u odluci da izneverite partnera?

    Najveći deo svog dosadašnjeg života provela sam ne varajući i ne znajući da sam bila prevarena - u slučaju da jesam; dakle - ne razmišljajući o prevari uopšte. Onda sam u kratkom roku bila prevarena, prevarila i bila "treća", odnosno, neko je svog partnera prevario samnom. Sve ovo baš navedenim redosledom...
    Prvo sam oprostila i opet bih - sam čin prevare za mene nije razlog da ostavim osobu sa kojom sam u vezi. U drugom slučaju, odnosno sebi samoj sam prevaru oprostila veoma lako (u fazonu - Đura će ti oprostiti što te tukao...). Treća pomenuta situacija, ona u kojoj bi sa jedne strane trebalo najmanje da se osećam krivom (jer nisam ja ta koja je varala) mi je kad se sve sabere najteže pala i to u oba slučaja (u prvom kada nisam znala da je osoba sa kojom sam u drugoj vezi, pa me je to saznanje posle dotuklo, a u drugom slučaju sam to vrlo dobro znala ali sam ipak posegnula za onim što mi se svidelo pa posle dobila napad savesti... mada mi još uvek nije potpuno jasno zbog čega... kad nisam ja uradila ništa loše nego je on... ili možda ipak jesam i ja ili nisam... ... ili jesam... ).

    Da rezimiramo - prevara je definitivno nešto što može da donese neko trenutno zadovoljstvo (naravno, ne ako ste vi prevarena stran(k)a ) ali i nešto bez čega je Vaš život kvalitetniji u ukupnosti bez obzira na to da li varate ili ste prevareni...

    Zato rekoh prošli put: Prevara - ne, ne, ne, ne, ne i ne.



  13. #118

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Oprostila bih mu, naravno, ali sigurno vise ne bih bila sa njim i ne bih se kajala zbog toga. Jednostavno, ako smo zajedno i ako je to iskrena ljubav, ne bi trebalo da postoji potreba za varanjem, sa njegove ili moje strane. To onda nije TO. I zasto bih gubila vreme sa njim ili on samnom?
    "....svet kakav zelimo,treba izgraditi u sebi...."

  14. #119

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    mislim da kad se dogodi prevara da je tu ljubav pri krajua treba energije pa sve pokrenuti nabolje

    a onda treba biti strasno strpljiv, tolerantan pa sve to oprostiti a da se zaboravi.... to bas nije preporucljivo jer cemu to znaci da lekcija nije naucena
    Najveca vlast je vladati sobom.

  15. #120

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat kissigirl kaže: Pogledaj poruku
    Ako biste oprostili,da li bi to kasnije koristili kao izgovor za sve sto lose krene u vezi?Ako biste ostavili osobu koja vas je prevarila,da li biste se kajali,ili zaboravili?Da li ste vi nekada prevarili voljenu osobu?Ako jeste,sta mislite,sta je bilo presudno u odluci da izneverite partnera?
    Prevara-ne nikada,niti bi je ikad napravila niti bi je ikom oprostila pa ne znam koliko da volim tu osobu.Osoba sam tipa ako mi nešto ne odgovara u vezi radije ću reći ej ja više ne mogu smeta mi to i to i doviđenja prijatno,nego da varam,a ako budem prevarena tog trenutka je za mene kraj..završena priča za uvek
    Znam da nita ne znam...

Strana 8 od 13 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Prevara ili stvarnost?
    Autor lenjivica u forumu Posao
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 07.11.2012, 18:13
  2. Prevara ... Znači li da me ne voli?
    Autor egzotic u forumu Ljubav
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 26.05.2011, 21:02
  3. 10 signala da je prevara blizu
    Autor alokin74 u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 10.12.2009, 15:30
  4. Prevara uživo
    Autor Sokica u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 02.10.2009, 13:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •